Yeter Artık! Millet İdam İstiyor…

   Bir kaç yıldır hızla artan çocuk kaçırma, taciz ve tecavüz olaylarını daha önce de sizlerle ele almıştık. Buradaki yazımızda ahlaksızlığa sebep olan şeylerden birkaçını yazmıştık. Son günlerde vuku bulan hadiseler artık işin çığrından çıktığını gösteriyor.

   Yani artık eğitim, duyuru ilan sahası çoktan aşılmış durumda. Hergün yeni bir vak’a ekleniyor. Küçücük çocuklar kaçırılıyor, işkence ediliyor, tecavüz ediliyor ve katlediliyor.

İDAM PAKLAR

   Bu aşamadan sonra alınacak tek tedbir caydırıcılık olmalıdır. Öyle bir ceza olmalı ki suça meyilli kişi bedelini “vazgeçemeyeceği” bir şeyle ödesin. 

   O bedel de elbetteki “can” dır. Şayet bir kişi canından olmayı bile göze alıyorsa zaten onu hiçbir şey adam edemez, canını vermekle kendini bir daha bu suçu yapmaktan, halkı da korku ve endişeden kurtarmış olur.

   Dolayısıyla tek önleyici tedbir İDAMdır.

HÜKUMET MİLLETİ KANDIRMA!

   Teröriste, katile, vatan hainlerine İDAM gelmediği sürece hergün bir ailenin canı yanacak. Vebali bu kanunu çıkartmayan yetkililerin boynunda olacaktır.

   Ya sizin başınıza gelseydi?

   Meclisteki vekillerin kızları kaçırılsa ve tecavüz edilse, darp edilse, bir dağ başında elleri bağlı şekilde bulunsa!

   Ertesi gün bu vekiller nasıl bir yas çıkarır değil mi?

   Değil idam parça parça etmenin yasa tasarısını görüşüyor olurlardı.

   Çünkü insan felaketi yaşayınca anlıyor nasıl bir şey olduğunu. (Allah kimseye yaşatmasın)

İDAM GELMELİ, HADIM MADIM OLMAZ!

   Yok hadımdı, yok bilmemneydi… Adam küçücük çocuğu kaçıracak, işkence edecek, tecavüz edecek, öldürecek. Sonra devlet yakalayacak, iki dakika hadım edip ömür boyu besleyecek!

   Milleti kandırmayın! İdamı getirin, insanların talebine karşılık verin. Sizi seçen halk bunu istiyor, demokrasi halkın isteğine cevap vermekse bu yönden gereğini yapın.

   www.ihvanlar.net

SEÇME VİDEO

12 Yorum

 1. ne idamı nerdeyse af geticecekler

 2. 15 temmuz sonrası önüme idam yasasi gelirse imzalarim deyen Cumhurbaşkanımız neden referendum da tutugu gayreti idam yasasını olması için tutmadı ? Neden referendum paketi içerisine idam eklenmedi ? Şimdi böyle bir yasayı geçmesini isteriz,lakin bunu yapacak bir hükümet yok, milletvekilleri yok çünkü en büyük engel AB. Eğer böyle bir yasa olursa AB ye girme şansı sıfır (ki zaten girmesi mümkün değil ve girmemesi daha uygun Türkiye açısından).

 3. Kimsenin öyle ahım şahım idam istediğini zannetmiyorum toplum öyle bir hale gelmiş ki temel dert nasıl günümüzü gün ederiz ha birde İslamın olmadığı bir sistem de idamı savunmak Müslümanlara yakışır mı ? Biz mi bunu savunacağız İtalyan Ceza Kanununa göre verilen idam kararını ben kabul etmiyorum eden varsa buraya yazsın da görelim.

 4. şeriata karşıymış. ne biçim müslümansınız kardeşim

 5. Ben şahsen idam sözüne karşıyım.özellikle bizler Rahmanın emri olan kısası sürekli dillendirmeli dosta güven düşman kafirinde kalplerine korku salmalıyız.

 6. idam gelmesin istemiyoruz şeriata karşıyız.

  .
  .
  ADMİN: Amerika’da idam var ama şeriat yok 😀

 7. İDAM,İDAM,İDAM.

 8. Laik kemalist düzen kaldırılmadan şeriat gelmeden sızlanmalar devam eder. Çünkü laik kemalist düzen kötülüğe sevk ediyor. Hem kötülüğe sevk ediyor kötülük yapıncada niye yaptın diye ceza veriyor böyle bir düzen saçmadır ve verilen ceza zulümdür. İçki kumar faiz fuhuş ahlaksızlık gibi haramlar özgürlük adı altında serbest halbuki bunlar kötülüğe sevk ediyor yasaklanması lazım. İslam dışı düzenlerde terbiye sistemi yanlış olduğundan düzgün olan insanları bile suça götürebiliyor. İslam ise insanları terbiye ediyor suç işlemeyi önlüyor. Bozuklar dahi düzeliyor artık tıyneti bozuklar belki suç işliyor onlar içinde caydırıcı cezalar veriyor. İşte insanları koruma onlara adalet sağlama böyle olur. Osmanlıda toplam suç işleme Türkiye cumhuriyetindeki suç işlemenin binde biri bile yoktu. İnsanlar cezalardan korkusundan değil terbiye oldukları için suç işlemiyorlardı.
  Şeriatı kaldıranlara, medreseleri tekkeleri kaldıranlara niye kaldırdınız derdiniz neydi diye sormak lazım.
  Hazreti Ali radıyallahu anh: Adalet haklı olmayı değil Hak ile olmayı istemektir. Hak ile olmayanın Haklı olma iddiası olamaz, demiştir. Çünkü haklı olduğunu zannederek yanlışı yanlışla düzeltmeye kalkar, laik kemalist gibi rejimlerde sözde adalet sağlamaya çalışılır.
  Hazreti Mevlana: Günahlardan arınmak manevi kirlerini gidermek mi istiyorsun? Gönül kirlerini yıkamasını bilen velilerin ermişlerin bulundukları yerlerden ayrılma.

 9. Şeriât’ın olmadığı yerde îdam olursa adâletsizlik olur. Mâsumu asarsın zâlimi tahliye edersin.

 10. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Devlet eliyle hadım edilerek piyasaya sapıkların erkekliklerini alıp travesti olup salınmasını ve kendilerini satarak para kazanmalarını istemiyoruz. ..AHH ŞERİAT BİLEMEDİK KIYMETİNİ 100 YILDIR SIRTIMIZ YERDEN KALKMIYOR. ..SEN OLSAYDIN ŞİMDİ NE EYLÜLLER NE LEYLALAR BÖYLE OLMAYACAKTI. ..HEPİMİZ SUÇLUYUZ . ..
  #hadımdegılıman

  Tek tertemiz çözüm idamdır cezalar caydırıcı olmalıki kimsenin çıtı çıkmamalı. ..vatan hainine, hayvan ,kadın,erkek,çocuk tecavüzcülerine İDAM

  NOT:siz bakmayın pembe ağızlı hümanist cihangir solcusu söylemlerine kendi başlarına gelse bu olay dünyayı ayağa kaldırırlardı. ..İDAM TEMİZLİKTİR İDAM REFAH HUZUR MUTLULUK İÇİNDE YAŞAMAK İÇİN OLMASI GEREKEN ELZEM BIR CAYDIRICI KUVVETTİR . ..

 11. Evet idam zaruri bir şey ama günümüz Türkiyesinde uygulanırsa felaket olur . Neden mi?
  Çünkü adalet sistemi çökmüş de ondan. Sırf feto meselesinden kaç tane masum 1-2 yıl ceza yiyip sonra bir yanlışlık oldu denilerek serbest bırakıldı. Kimbilir belki kaç masum daha asılsız ihbarlar yüzünden icerde.
  Evvela bu hatalar minimize edilmeli.
  İdam edilen 10 kişiden biri bile masum olursa cinayet işlenmiş olur.

 12. Darbeden sonra idamı kanunlaştıracaklarını söyleyen zat Türkiye’yi bildiğin trolledi trolledi

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.