Kemalist solcuların İsmailağa Cemaati yalanı

   Bu memlekette bir sığır sürüsü var ki kendilerine her söylenilene, önlerine gelen her paylaşıma inanıyorlar.

   Tesettürlü kadınların arkadan çekilmiş resimlerine montaj yapıp gerçek gibi satıyorlar, aşağıdaki gibi görüntülere de yalan uydurup paylaşıyorlar. Ve bu açık yalanlara inanıp ciddiye alan ciddi bir sığır kitlesi var.

   Mesela aşağıdaki yalanı sayfadan sayfaya paylaşıyorlar. Altına ciddi ciddi yorum yapıyorlar.

   Sığır diyoruz ama yapılan sığırlıktan da başka bir şey aslında. Ayetin ifadesiyle “onlar belki daha aşağıdır” :Çünkü bunun adı din düşmanlığıdır.

SEÇME VİDEO

9 Yorum

 1. Kelimeler anlamsız kalıyor yaşasın zalimler için cehennem kurban olurum ben efendi hzlerine

 2. Hakan Çağrı Çetin

  Malesef “GERÇEK İSLÂMI”, YÂNİ “HAK TÂRİKATLERİ” ha bre bıkmadan, usanmadan karalamaya ve iftira atmaya devam ediyorlar, dengeleri bozuk, YOBAZ, ZIRCÂHİL, GERİCİ, GERİZEKÂLI “PUTPEREST” SELÂNİKLİ KAMÂL’İST, BEYİNSİZ GÂVURSEVER TAKIMI!!! Ben facebookta ki bir takım akrabalarımdan bile görüyorum bu tür İFTİRALARI paylaştıklarını malesef!!! Hiç araştırmadan, ALLAH’TAN korkmadan nasıl böyle paylaşımlar yapabiliyorlar, aman YÂ RABBÎ… ALLAH ISLAH ETSİN diyor devamlı dua ediyoruz bu “ZAVALLILARA”

 3. Vallahi ne yazacağımı da bilmiyorum kelimelere düşüncelerime yazık hayvan oğlu hayvanlar it oğlu itler ne diyelim CHP dinsizlik zihniyeti

 4. Öbür tarafta ateşli kazık-ı şerif sizi bekliyor merak etmeyin siz sadece sabredin…

 5. Sığırlara hakaret etmeyin. Hayvanlar bunlardan kat kat iyidir

 6. Bu chpkk li i…lerden her türlü iftira beklenir bunlar sokaklarda sevisirim evlenmem düzdürurum picimi dohgurmam diye sokaklarda aniran bir sapik gurubun defolu ürünü bunlar hem zinadan tacizden peydahladigi gibi birde utanmadan her fırsatta akp ye iftira atarlar

 7. Çok şükür cehennem var

 8. Sakal–ı Şerif için bunu söylemeleri ne kadar acı.Fransa’daki İslam düşmanı, peygamber düşmanı karikatüristlerden farkları yok.

 9. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  onların bilinç altında yatan o erkek uzvu akılları ancak belaltına çalıştıkları için kişi kendinden bilir işi derler. ..kendileri alışkın kendileri sadece o dedikleri için yaşayıp yatıp kalktıkları her an’da o dedikleri uzuv olduğu için biz el de öpsek onların bilinç altında yatanı dışarı çıkarıyorlar. ..:)

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.