Adnan Oktar gözaltına alındı

   Kendini yandan yandan mehdi ilan etti peşindem giden olmadı. Daha kadınları Tv’ye çıkarıp iltifatlar ettiği ilk zamanlar uyardık, nasihat ettik. O dinlemedi, aldırmadı. Aksine daha da azgınlaştı. Kadınları günden güne soyup dans ettirmeye kendisi de oynamaya başladı. Kendi artık bir din uydurmuş ve hükümler koymaya başlamıştı. Siyonist yahudileri övdü, İsraile atom bombası atanın gök kubbeyi üstüne geçiririz diyerek İsrail avukatı oldu. Mason oldu sonra masonlar tarafından da kovuldu. Geçmişte masonlukla mücadele ediyordu. Rezil ettiler, kullanıp attılar. Şimdi… Suç örgütü kurmaktan göz altına alındı. Mal varlığına el konuldu…

   Belki!

   “nerede hata yaptım” diye düşünecek çok vaktin var. İnşaAllah hakikati görürsün tövbe edersin de hidayet yoluna girersin. Yoksa ahiretin daha berbat olacaktır.

www.ihvanlar.net

SEÇME VİDEO

2 Yorum

  1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    dün fettuş.. .evvelki gün ebu hanzolo,kuytul. .bugün de bu şarlatan. ..her gün birinizi bir gün hepinizi. ..KIYAMETE KADAR YAŞAYACAK MÜDAFAAİ EHLİ SÜNNET. ..darısı hazreti ademin babası var diyen,hazreti meryem eşcinsel di diyen,kabir azabı yok,kader yok,ALLAH gaybı bilmez,deve sidikçi insan maymunla ilişkiden geldi diyen evrimci’ye (haşa kella alf alfü haşa kella. ..)BİR GÜN ANSIZIN GELECEĞİZ BİİZNİLLAH. ..

  2. Rabbim Hidayet versin

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.