15 Temmuz Amerika’nın yenildiği gündür

   Türkiye ve halkı Müslüman olan ülkelerde yıllarca organize olup adam yerleştiriyorlar. Kamuda, askeriyede, emniyette yapılanıyorlar. Sonra işlerine gelmeyen hükumetleri yıkıyor darbe yapıyorlar.

    Siyonistlerin yıllardır izlediği taktik bu.

    Organizeyi de Amerika yapıyor.

HER DÖNEM BİR KÖPEK BULUYORLAR

   Bir dönem bakmışsınız kendilerine laikliğin bekçisiyiz diyenler başka bir dönem ve ilk defa dini istismar edenler.

   Dikkat ederseniz aynı senaryo…

   Kemalistler de yıllarca kadrolaştılar, kılcal damarlara sızdılar. Ülkeyi ayağa kaldıracak, hamle yaptıracak yöneticilere fırsat vermediler. Emri dışarıdan alıyorlardı.

   Darbe organizatörü Amerika senaryoyu değiştirmek istedi. Darbeci kemalist komutanlar deşifre edildi. Planlar ortaya saçıldı. komplolar olsa da bir çoğu doğruydu. Çünkü kullanım tarihleri geçtiği için atıldılar.

   Böylelikle “artık darbe olamaz, kimse cesaret edemez” algısı oluşturuldu.

   Halk rehavete kapılırken Amerika iti Fetö orduya çoktan sızmıştı. Boşalan koltuklar hızlıca dolduruldu. Kimin yerine kimlerin geçirileceği çoktan belirlenmişti.

   Figüranlar değişti. Film aynıydı, yönetmen de.

   Ancak bilmedikleri, hesaba katmadıkları, anlayamadıkları gizli bir güç bütün planlarını bozmuştu. Ne olduysa oldu, plan erkene alındı.

   Ve en önemlisi halkın kalbinden korku alındı.

   İnsanlar korku nedir bilemedi o gece. Abdest alıp tankın önüne yattı, süngüye göğüs dayadı.

    Planlar altüst olmuştu. İlk defa Türkiye’de Amerika ve itleri hüsrana uğramışlardı.

YENİLGİDEN BAŞARI ÇIKARTMAK

   B planı devreye sokuldu. Darbenin başarısızlığından da istifade edeceklerdi. Bütün hak cemaatleri de Fetö ile bir tutup karalamaya başladılar. Darbeciler yerine cemaatlerin kapatılmasını konuşur olmuştuk. B planı bile evvelden yapılmıştı anlaşılan ve hemen devreye sokulmuştu.

   Cemaatlere çamur atılırken boşalan kadrolara da İrancıların doldurulduğu haberleri geliyordu.

   Fetö’den daha tehlikeli bir yapılanma devleti ele geçiriyordu. Ama kimsenin umurunda bile olmuyordu.

İSYANOĞLU VE AVANESİNE DİKKAT

   Allah’ın Resulünden, ashabından ve itikadından uzaklaşan yapılanmalar birilerinin güdümüne girmesi çok kolaydır. Hele hele ideolojik saplantı içinde olanların kukla olması kaçınılmazdır.

   Dolayısıyla kendisi hakkında “belediyelerde kadrolaşıyor” uyarısı yapılan Şia’yı meşrulaştırdığını kabul eden İsyanoğlu’na da dikkat edilmelidir.

   Adnan Oktar’ın tepesine binildiği gibi bunlar da yakın markaja alınmalı, okullardan ve devlet kadrolarından uzak tutulmalıdır.

   Bu millet bir 15 Temmuz daha yaşamasın, ne olur tedbir alalım ey yöneticiler…

www.ihvanlar.net

3 Yorum

Yorum Yap
 1. Bir zamanlar alimlerin evliyaların ismi sayılırken fetöyü de söylüyorlardı onlara fetö ne alaka deniyordu onlarda hocaefendinin bir sürü kitapları var yurtdışında okulları var hizmet ediyor diyorlardı. Neye hizmet ediyordu hiç düşündüler mi? Kitapları dini bozma kitapları, okulları batının kurduğu kemalist okullar yani farkı yok batıya hizmet ediyordu. Kemalistler başarmıştı bunlar başaramadı. Başaramayınca kemalist görünerek tarikatlara saldırmaya başladılar halbuki fetö başarsaydı ilk önce tarikatları kaldıracaktı.
  Kemalist görünenler Osman Gazi, Fatih,
  Yavuz, Kanuni, Abdülhamid gibi Osmanlı hanlarını sayarken tek adamı da arada sayıyorlar. Yine fetö gibi aldanmamak lazım. Osmanlı padişahları İslam’ın adaletini dünyaya yaymak, insanlar temiz şeriat içinde yaşasınlar diye canlarından ve aile efradından fedakarlık yaparak dini yaymışlardır. Tek adam ise batının adalet olmayan sömürü düzenini getirmiştir. Tek adamla Osmanlı padişahları ne alaka denebilir.
  Şöyle bir soru sorulabilir madem fetö kendileri batıldı, batıl rejime neden darbe yaptı? Darbeyi rejime değil hükümete ve tarikatlara müslümanlara yapmak istediler. Batıl rejim miadını doldurmuştu onun yerine adı islam olan fakat islamla alakası olmayan başka bir batıl rejim getirmekti. Bir asır önce dinsizleştirmek için bölmüşlerdi İslam coğrafyasını, şimdi de İslam’dan uzaklaşan müslümanları tek elden batı güdümünde yönetmekti maksatları.
  Mevlana Halidi Bağdadi hazretleri: Bu yolun büyükleri kendilerine bağlı olanlardan gafil değildir. Onlara kimse kafa tutamaz. Onlara kafa tutanın işi de başı da saadeti de gider.

 2. Hakan Çağrı Çetin

  ALLAH AZZE VE CELLE RAZI OLSUN İNŞÂALLÂH KARDEŞİM.. AYNEN ÖYLE FETÖ NÜN UZANTISI OLAN DİĞER DECCALLERİDE ÇÖKERTMELİYİZ Kİ, MÜSLÜMAN HALKIMIZ ARTIK SAPTIRILMAKTAN KURTULSUN !!! BU İT’LERİN YERİNEDE MEDRESELERDEN, HAK TARİKATLERDEN İCÂZETİNİ ALMIŞ OLAN “GERÇEK ÂLİMLERİMİZ” DEVAMLI VE HER YERDE BULUNMALI..

 3. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Eliften ye’ye muhteşem bir yazı olmuş ALLAH emegi geçenlerden razı olsun. ..isterdim ki aynı şekilde aynı yada benzeri yazı giden sene 15 temmuzun 1. Senei devriyesinde de kaleme alınmış olsaydı. ..ALLAHtan bu sene sevindim kendi adıma . ..😐en ufak ucundan bile bahsedilmemisti 15 temmuz olayı giden sefer burada . ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.