Mustafa Kemal’e hakaret provokasyonları

   Adam sarık giymiş ama sarığın nasıl takıldığını bilmiyor. Almış eline orağı koskoca büstü yıkacak. Tam o esnada da birisi çekiyor. Hem koşarken hem vururken yakalamış(!) kamerayla. Ne tesadüf(!)

   Mustafa Kemal’i sevmiyormuş ama Anıtkabir’e gitmiş, çarşaflı ama boyalı, Müslüman ama ağzında küfür, Ak partiliymiş ama Tayyip diyor. Ve küfür edeceği yeri iyi seçiyor, Anıtkabir’i arkasına alarak kayda geçiyor. Bak şu işe…

KEMALİZM DİRİ TUTULMAYA ÇALIŞILIYOR

   Bunların hepsi Kemalizmi hortlatmaya yönelik provokasyonlar. Çünkü şuan Mustafa Kemal’i koruma kanunu var. Fakat eskisi kadar Mustafa Kemal’e sevgi ve saygı yok. Neden? Çünkü halk gerçekleri gerçek tarihten öğrendikçe bazı şeylerin farkına varıyor.

   Doğu Perinçek’in içinde bulunduğu bazı derin güçler bunun farkında. Ve koruma kanunundan güç alarak çeşitli provokasyonlara imza atıyorlar. Bu şekilde belli bir kesimi başka bir kesime karşı tahrik edip halkı ve yöneticileri de Mustafa Kemal’i savunmaya zorluyorlar.

   Şimdi Kemalistler boy boy M. Kemal resimleri paylaşıp itaatlerini arz ediyor, mevcut durumdan şikayetlenip kendi dava(!)larına sahip çıkmaya birbirlerini zorluyorlar.

   Bunların hepsi bayat oyunlar…

   Bu provokasyonları artık kendi tabanlarından başka kimse yutmuyor.

   Bırakın artık bu bayat oyunları. Kemalizm çatırdıyor ve yıkılacak. Koruma kanunu kalktığı vakit RESMİ BELGELER ortaya saçıldığı vakit ne yapacaksınız? Nereye kaçacaksınız hep birlikte göreceğiz.

OSMANLI PADİŞAHLARINA HAKARETE NİYE CEZA YOK

   Biz küfrü, hakareti kabul etmiyoruz. Bizim yolumuzda bunların hiçbiri yok. Kişiye, kuruma ve hatta putlara bile küfretmenin bir manası yok.

Lakin,

   Madem ki Mustafa Kemal dünyanın hiçbir yerinde olmayan bir uygulamayla hakarete ve hakkındaki belgelerin açıklanmasına karşı korunuyor,

   bu ülkenin diğer kurucuları ve büyük hizmetleri olan padişahları hakkında neden koruma yok?

   Prof olmuş adam çıkıp koskoca Kanuni’ye mahalle ağzıyla hakaret edebiliyor. Dizi çekip haşa karı düşkünü zampara bir adam olarak gösterebiliyorlar.

   Neden onlara koruma yok?

www.ihvanlar.net

10 Yorum

Yorum Yap
 1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Bu arada 28 şubatta yayın yapan akit değildi. ..akitin tv’si yoktu. ..ismi vakitti ve sadece gazeteydi 😃😘

 2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Senin tribün kelimesini türbün yazdığın gibi bende liseyi kilise olarak yazmışsım sana olan sinirlenmemden dolayı mesajın otomatik kelimesini gormemisim. ..ha kilise ha lise 30 göbekte orda olsam beni ismailağa ve camiiler ilgilendirdiği için. ..ve çocukluğum gençliğim çarşamba sokaklarında geçtiği için biz o kırmızı gudubetin olduğu sokağa dahi indirilmeyerek yetiştik. ..ve dahi Mustafa ismet garibullah hazretlerinin türbesini ziyarete gittiğimizde dahi o kırmızı gudubete doğru kafamızı kaldırıp bakmamak üzerine aile büyüklerim ve hocalarımdan telkinlerle büyüdüm. ..lise kilise fener toner Rum mu psikopos mu ayrımını güzel yaptığına göre gayet sen hemhal olmuşsun. ..ben senin kadar ilgilenecek vakit bulamadım karşı mahalle çocuklarıyla. ..sitenin sahibi değilim kendi bildiğim doğruların sahibiyim. ..siteye yabancı olduğun buradan belli 😂😂ortada bir oyun varsa güzel rol yapıyorsun. ..ama ne diyeyim senin adına sevindim gelişme var diğer ilk yazdığın yoruma göre. ..kısa yazmışsın fazla sacmalamamak için. ..birde fatihte boyalı cilalı çarşaflı kızlara ve kırmızı gudubetin kilise mi lise mi olduğuna dikkat edecek kadar görmek istediğini görmüşsün. ..güzel gören güzel düşünür güzel düşünen hayatından lezzet alır unutma . ..akit tv muhabiri her ne kadar dosdoğru da olsa ki bana göre de doğrudur. ..bu senin karşı mahallende iç savaş çığırtkanlığı yapanların eline koz verecek bir söylemdi. ..burada bende sayıp sövmesini tehditler etmesini bilirim karşı mahallenin ağzına sakız vermekten başka hiç bişeye yaramaz. ..çiğnenecek yaşı çoktan geçtik. ..😎resulALLAH sallallahualeyhiveselleme sorarlar harp nedir harp hiledir buyurmustur. . .bizde savaş ta hile yapacağız ama çıkıp da Anıtkabire gidip de küfür etmeler kendimize ait kanallardan tehditler savurmalar . ..elimizi kolumuzu bağlar yapmak istediklerimizin önünü keser. ..haklıyken haksız duruma düşeriz. ..bir laf vardır her doğru her yerde söylenmez. ..karda yürüyüp iz belli etmemek lazım. ..

 3. Türbünlere oynama samıl ilk okul ogrencisini asagilayan yok yazinin 3/1 onun üzerine herhalde sitenin sahibisin anlasilan bu arada 3 gobekten fatihte oturuyosun orasi kirmizi kilise degilÖzel Fener Rum Lisesi (Kırmızı Lise)😂😂neyse bak akit tv sunucusu vardi afrin operasyonuna karsi cikanlara nededi hain vurmaya başlarsak cihangirden etilerden vs baslariz dedi bakan hemen sorusturma baslatti.tamam adam yanlis konusmus olabilir.solculardan cok adami yerden yere vuran sag medya 28 subatta en cesur yayin yapan akitti.sahip cikalim demiyorum ama cezanin biletini islamci medya kesiyorsa o afrin operasyonuna okadar dil uzatanlara bakan bir tek kelime bile etmiyorsa bunun adi yalakaliktir.

 4. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  murat hadi bizim yaptığımız yorumları ilkokul çocukları yaparda. ..inan senin yazdığın yorumu ana sınıfı kreş çocukları daha doğru düzgün yazardı. ..sapı samanı birbirine karıştırmışsın bir yazı da giriş gelişme sonuç olur. ..senin yorum harmanlaşmış bir şekilde sanki bir labirentteyiz ve önümüze bir kağıt koymuşsun parçaları birleştirin diyorsun. ..ancak bu kadar alakasız kelime grubu bi yorumda bir araya gelebilirdi. ..ilkokul 5.sınıf terksin galiba. ..bu arada sitenin takipçi sayısına takılmışsın site nin youtube kanalı 4 kez kapatıldı(benim bildiğim 4 kez belki de daha fazla)ve on binlerce takipçisi vardı. ..ben de fatih çarşamba da doğdum büyüdüm 3 göbekten beridir de fatih deyim. ..çarşaflı olupta boyalı cilalı kızların kırmızı kilise tarafından camianın içine sokulduğunu erkeklerle para karşılığı cinsel ilişki yaptıklarını ve bunların bir çoğunun hristiyan üniversite öğrencileri olduklarını. ..bayram ali öztürk hocamızı şehid eden katilin cübbe şalvar sakal ile en ön safda bulunmasını onu orada öldürenlerin kendi adamları olduklarını kalabalığa karıştıklarını tekrardan hatırlatmama gerek varmıydı bilemiyorum. ..bizim yorumlarımızı ilkokul çocukları dahi yapıyorsa bilki bu oynanan oyunun vehamet boyutunu bir ilkokul çocuğu bile öğrenmiş demektir. ..fakat ilkokul terk yorum yapan sen halen anlayamamışsın. ..birde ilkokul çocukları diye aşağılıyorsun ama benim 5 yaşındaki kız yiğenim sibyan mektebinde arapça osmanlıca dil öğrendi ve şuan türkçe ana diliyle birlikte 3 dile gayet hakim. ..ilkokul çocuğu diye beğenmediğin çocuklar gelecegin birer hazinesidir.
  bizler yorum yaparken şimdiye kadar yaşanmışlıkları analiz ederek iman itikaat süzgecimizden geçirerek yorum yapıyoruz şahsım adına durum böyle başkalarını bilemem. ..istanbul fatih de osmanlı nın son zamanlarında otomobilin ilk çıkış zamanları sakallı şalvarlı bir adamın bağırdığını duyuyorlar bu hareket eden şey şirktir bu ALLAHa isyandır bu küfürdür . ..zamanın alimlerinden biriside tez o adamı tutun diyor ve şalvarını indittiriyor ve adamın sünnetsiz olduğu ortaya çıkıyor. ..((yanlışım varsa bilen birisi düzeltsin bu kıssayı))bir ikincisi ingiliz subaylarından lawrence arapça’nın 5 lehçesini ana dili gibi bilen ve kabe’de imamlık yapmış birisi. ..suud ailesine kasa kasa altın ve silah mühimmat verip osmanlı ve halifeye karşı ayaklandırmış birisi. ..önümüzde bu kadar ajanlar varken pek tabiki de bu şahısa da böyle düşünebiliyoruz. ..ben şahsım m.kamali zerre kadar sevmem ama gidipte anıtkabir de de küfür etmem. ..etsem dahi bunu kameraya çekip yayacak kadar aklımı da yemedim. ..bak bakalım şu haber linkine
  https://www.yeniakit.com.tr/haber/chpden-flas-safiye-inci-cikisi-tutuksuz-yargilansin-496569.html
  ..CHP Parlamento Meclisi üyesi Prof. Dr. Kılıçaslan, Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanan Safiye İnci’nin tutuksuz yargılanması gerektiğini ifade etti.
  24 Temmuz 2018 Salı 14:39

  sence yılların chp si neden bu tutuklamaya itiraz etti??

  ikincisi şu haber linkine göz at bakalım. ..

  https://www.haberturk.com/son-dakika-anitkabir-de-ataturk-e-hakaret-eden-o-kisi-icin-tutuklama-talebi-2069914

  çarşaf nerede??nerden çıktı bu sarı giysi?? bir çarşaflı hanım efendinin üzerinden o çarşafı çıkarmak için dayak da atsan işkence de etsen çok zor namusu gözüyle baktığı çarşafı çıkarması. ..tatil beldesinde yamaç paraşütü yapıyor paraşütcünün kucağına oturmuş video ve resmi mevcut sosyal medya hesabında boy boy. ..hangi çarşaflı bir hanımefendi paraşütcünün kucağına oturur?*makyaj dinimizde caiz olmayan bir olay. ..sadece kendi evinde helali olan erkeğine yapılır. oda abartıya kaçmadan sürme vesayre . ..makyajlanıp süslenip püslenip sokağa çıkan kadınların kaç kocası var?süslenmek kendi kocasına caizdir. ..dışarı değil. ..çarşaf giydirilip makyaja sokulan kızlar özellikle de fatih çarşamba bölgesinde yaygınlaştırılıyor ki diğer çarşaflı kızların akıllarını bulandırıp deformasyon yapmak için. ..

  bak bu site de de mason adnanın sözde çarşaflı kedisi midir eniği midir neyse o var

  https://www.google.com/search?q=adnan+oktar+%C3%A7ar%C5%9Fafl%C4%B1+kedicik&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjIydja6LrcAhXRZlAKHfNeDsoQ_AUICigB&biw=1440&bih=810#imgrc=y6BveyURMmOyqM:

  bu kadar önümüzde örnekler varken bizim şüphe etmemiz bizi ilkokul çocuğumu yapıyor??kemalistler ne kadar örgütlenirse örgütlensin tutkun olurlarsa olsunlar birbirlerine bağlı olurlarsa olsunlar. …müslüman bir birey feraset sahibi olur ileri görüşlü olur başına gelmeden geleceği az da olsa hisseder. ..her atatrke küfür edene biz sahip çıkarsak düz yolda evimizi şaşırırız. ..küffar taktik değiştirdi öyle artık bildiğin gibi işlemiyor böyle işler. ..peygamber efendimiz sallallahualeyhvesellem efendimiz zamanında da mescidi dırar vardı ve peygamber efendimiz o mescidi yıktırma kararı aldı neden yıktırdı bi araştır istersen. ..burada kimse karşı mahalleye kemlistlere yalakalık yapmıyor. ..oyunun iç yüzünü görmeye çalışıyoruz. ..zaten ortam karışık bulanık ehli sünnet tarikatler hedef tahtasına getirilmeye çalışılıyor. ..çarşaf giydirip anıtkabirde küfür ettirip atalarına sonrada iç karışıklık kaos çıkarma peşindelerdi oyun bozuldu .. .gezi eylemlerini düşün yakıp yıktılar ölümler oldu milyarlarca trilyonlarca maddi kayıp oluştu. ..bbc cnn karargah kurup 24 saat canlı naklen yayın yaptılar bunların hepsi 7 adet ağaç içinmiydi?bir mümin bir delikten 2 defa ısırılmaz bunu unutma. ..bir dahaki sefere çorba gibi yorum değilde giriş gelişme sonuç olarak 3 e ayırıpta yaz 🙁

 5. Haber analizi ve çarpici yorumlar yani bu sitenin nasil binlerce takipciisi yok anlamadim.yaptiginiz yorumlari sadece bugün çokda ciddi söylüyorum bir ilk okul cocuguda yapar.ajan,carsafli ama boyali(bu arada ben fatihte 7 sene oturdum boyalilar ajansa fatih ajan kayniyor herhalde)konu dagilmasin asil biz muslumanlarin kacirdigi mesele bence bu kiz ajanmi degilimi bos verin belki de çocuksu aptalsi bir sey yapmıştir öyle kabul edelim.biz asil olan su islamci gecinen medya yazar aydinci gruba bakalim.asagilik kopleksini uzerinden atamamis karsi mahallenin(sol grubun)soytariliklarina teslim olmuş.bu kizin (kolpalik yapmadan muslumanca bakalim)namusu şerefi irzi islamin giysisi ayaklar altina alinirken bunlar neden sessiz.oddude orenciler gözaltina alinirken pkk hendek açıp ic savaş cikartirken ona destek olan öğretim uyelerini hatirlayin medyasi sanatcisi türkücüsü nasilda bir oldu.canli bomba diye aranan dhkpc kizi hatirlayin cikmis kameralar önude nasil haykiriyordu beni hedef yapiyorlar diye sol medya nasil sahip cikti okiz daha sonra bayrampaşada polisleri taradi.şortluya tekme atan adama nedemeli dillerinden dusurmediler linç ettiler adami.ama carsafli kizin yuzune tukureni,kac kez haber oldu akp nin kadin kollari KADEM(bi zahmet fenimist faliyetleri vekurucularina bakin)ses ciktmi?MADDE 1-simdi birlik olmada kemalislerin K si kadar olabiliyormuyuz?2-yanlis yapsada hatada yapsada kizin sahsina yönelik belalti hakeretlere nicin bir sey demeyip ustune üstün atatürk e nasil hakaret ediyor diyipde karsi mahalleye (kemalistlere)yalakalik yapıyor.biz konuya birazda burdan bakip kendi eksikligimizi görelim.birlik beraberlik yok.gayri ahlaki iki genci uyar hemen sana tepki veren biri cikar.kapali kadina tukuren oldumu bir delikanli babayigit cikmaz.in bak bakalim balata o kafelerin arasinda dolasan boyali kapali kizlara neden orda? asagilik komleksi baska birsey degil tipki bu kiz gibi onunda yaptigi asagilik duygusunun verdigi sizidan yaptigi hata baska bir sey degil vesselam

 6. Yine söyleriz ki, tarih bilmemize belgelerin açıklanmasına gerek yok. Bir insan yaptığı icraatlardan ülke kurtarıp kurtarmadığını kime hizmet ettiğini anlar. Savaş niye yapılır birbirlerine karşı hakimiyet kurmak için. Fiili işgal etmek yada kanunlarını kültürünü dayatmak o ülke için hakimiyet kurmaktır. Osmanlı İslam devleti yıkılmasın diye savaştı, karşı taraf laikti ve laikliğe ait kanun ve kültürlerini dayatmak için savaştı. Sonuç ne oldu düşmanın istediği oldu laiklik için değil İslam için savaşılmıştı laiklik geldi demekki ortada mağlubiyet var, tek adam ülke mi kurtarmış hezimet mi olmuş. Onların rejimi alındığı için ortada hezimet var. Tek adamı övenler hezimetini başarı gibi göstererek sahtekarlık yapmış olmuyor mu. Devrimlere bakıldığında hepsi müslüman halkın kabul etmediği için savaştığı İslam’a karşı devrimler. Avrupa bu devrimleri yapmak için savaştı. Avrupa ha kendi yapmış bu devrimleri ha tek adama yaptırmış ne fark eder. Madem düşmanın istediği bu devrimler olacaktı niye savaşıldı. Kime hizmet edilmiş görülüyor mu şimdi. Ortada ülke kurtarma olmadığı gibi bir de ülke kurtarmış gibi sahtekarlık yapma var.
  İslam devleti yıkılmasın diye savaşıldı hani İslam devleti.

 7. Atatürkçü Bir Genç

  Atatürk’e sevgi ve saygı azalıyor mu, belgeler açıklanınca halk gerçek yüzünü mü görecek, koruma kanunu mu kaldırılacak bunlar dayanaksız ve boş söylemler. Neredeyse yüz yıl önce ölmüş bir insanla savaşıyorsunuz ve o insan her gün yeniden ve yeniden kazanıyor. Belgeler neden hâlâ açıklanmadı neden hâlâ büyük tarihçiler tarafından sunulup yayımlanmadı? Asıl provakasyonu başka bir kadını “açık hâli” diye paylaşan güruh yapıyor. Kısacası sizlerden ancak Mustafa Kemal Atatürk düşmanı diye bahsedilir.

  ADMİN: Belgeler açıklanamıyor çünkü koruma kanunu var. Mustafa Armağan, M. Kemale hakaret ettiği için değil Kemal’in eşinin mektubunu yayınladığı için ceza aldı, dergisi toplatıldı. Bir mektuptan bile korktunuz. Haydi o halde, kemalistler kendisinden eminse bu kanunun kalkması için mücadele edin.

 8. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI kardeşim seni ALLAH (cellecelelühü) için seviyorum…

 9. Hakan Çağrı Çetin
 10. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Oyun herzamanki basit tiyatro dan ibaret . ..açık kıza  çarşaf giydir. .. suratını makyajla fulle faceye Pendik imam hatip öğrencisi yaz . ..İstanbuldan kalk ankaraya gel Anıtkabire git Atatürke küfür et Erdoğan’la kıyasla sol solucanlar gibi Tayyip diye hitap et. ..kayda al sosyal medya ya at fetocu hesap  üzerinden yay linç kampanyası başlat …şahıs çarşaflı şekilde yamaç paraşütü yapıyor parasutcunun kucağında oturmuş . ..3 SAAT İÇİNDE 400 bin küsür gecenin bir yarısı yazılar yorumlar sosyal medya bir anda gecenin o saatinde ayağa kalkıyor Müslümanlara çarşaflılara imam hatiplilere ağza alınmayacak küfürler. ..neden Erdoğana karikatür çizenler hapse atılıyorda bu kız serbest geziyor diyenler . ..bu kara Fatma ninjalara tecavüz mustehaktir diyen şerefsizler evine yakın olan Atatürkçüler siz işinizi bilirsiniz diyen hödükler tehditler küfürler .. .1997 FADİME ŞAHİN 2018 SAFİYE İNCİ 2. CHP Lİ OLUPTA MÜFTÜNÜN KARISIYIM VAKASI . ..OYUN AYNI TEZGAH AYNI OYUNCULAR VE İSİMLER DEĞİŞİK.  MADEM SOLUCAN SOLCULAR BU KADAR ATATÜRK’E SAHİP ÇIKIP TOZ KONDURMUYORLAR NEDEN BENZİN DÖKÜP ATATÜRK BUSTLERİNİ YAKAN HDPKKLI TERÖRİSTLERLE KUCAK KUCAĞA SEÇİMLERE GİRDİLER BİR OY MUHARREME BİR OY SELOYA DEDİLER DE BATI DA HDPKKNIN OYLARINI AYYUKA ÇIKARDILAR . ..YİNE MÜSLİM GÜNDÜZ YİNE FADİME ŞAHİN YİNE ALİ KALKANCI ÇÜRÜK OYUNLAR YERSEN . ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.