2013 yılında biz “Cemaat” oyununu deşifre etmiştik

   Bildiğiniz gibi darbe teşebbüsünden sonra mağlubiyetten zafer çıkartmak isteyen siyonizm Türkiye’deki hizmet ehli tüm cemaatleri karalama yoluna gitti. Bunu da mason kanalları önderliğinde yaptı.

   Biz 2013 yılında bu “cemaat” oyununu deşifre etmişiz.

   Hem dünyada hem Türkiye’de Fetö gurubunun “cemaat” olarak ön plana çıkartılmalarının zararından bahsetmişiz ve şöyle demişiz:

   “İslam düşmanları: “İşte siz Müslüman cemaatler böylesiniz” diyerek bize, bu gurubun yaptığı gayri İslami hareketleri örnek gösteriyorlar ve İslam’a dil uzatma cür’etinde bulunuyorlar.”

   İşte bugün aynı şeyi yaşıyoruz…

   Demek ki bu gayelerinden başka ilerideki darbe teşebbüsü ve sonrası içinde bir yatırımmış bu. Adamlar 50 ve 100 yıllık planlarla çalıştığı için her türlü olasılığı hesaplıyorlar…

   O YAZIYI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

3 Yorum

Yorum Yap
 1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Gerçek fakir. ..solcu kemalit solucanlar ve bilumum şer odakları hep bizim kesime ağzına geleni söyleyip daha düne kadar kolkolaydıniz diyorlarya kapanasıca ağızları her açıldığında. ..yılların sitesi ihvanlar net te onların o tezlerini bir nebze de olsun çürütmeye çalışıyorlar. ..40 yıllık bir oluşumdu bunlar. ..ve şuurlu ehli sünnet Müslümanlar fettuşun hiç bir zaman bizden olmadığını çok iyi biliyorduk .. .sitenin egoyla sekoyla ne alakası olabilir .. .bence hakkıdır diye düşünüyorum. ..

 2. yine ihvanlar netin ara ara yapmaya ihmal etmediği ego tatminlerinden.

  biz demiştik hesaabı.

  ADMİN: Nasıl baksrsan öyle görürsün. Biz demiştik değil, her şuurlu Müslüman bu oyunun farkındaydı diyoruz.

 3. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  O konuya 17 kisi yorum yazmış 1’i hariç 16`sı konudaki yazıyla aynı fikirde yıl 2013. ..yani 15 temmuzdan 3 sene evvel. ..hakiki şuur sahibi imanlı müminler. ..feto teroristinin amerikan kuklası olduğunu biliyordu. ..ki yaşım gereği ben 2006 senesinde bunların ajan olduğunu söylediğimde tepki gösteriyorlardi. ..nerden biliyorsun fetosun ajan olduğunu dediklerinde abd de islam alimi yaşarmı diye cevap verirdim. ..birde kocaman malikaneyi fetoseverler eskiden beri sanki sıradan bir kulübe gibi lanse ederlerdi …ben orada da kıllanmistim. ..müslüman feraset sahibi olmalı. ..ağlaması zirlamasi hiç inandırıcı gelmiyordu .. .yapmacıktı .. .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.