Mustafa İslamoğlu’nun Bülent Arınç’a yalakalık ve yağcılığı

    Kur’an’ın hiçbir yerinde “celle celaluh” geçmediği için Allah’ın adını andığı zaman (Celle Celaluh) demiyormuş. Kur’an istismarcısı bilmiyor ki Kur’an’ın her yerinde Allah (Celle Celaluhu) kendisini övmektedir. O Azizdir, O Hakîmdir, O gücü yetendir, O mutlak güç sahibidir vs… Şanı yüce olan Allah’a tazim ifadeleri kullanmayan ve insanları da kullanmaktan da men eden adam bir fani insan bakın nasıl tazim ifadeleri ile yaklaşıp yağ çekiyor:

   Bunların her şeyi çelişki, her şeyi sahte, her şeyi numara… Azıcık aklı olup da takip edene, peşinden gidene şaşılır…

6 Yorum

Yorum Yap
 1. BÜLENNNNNnttt arınç türkiyenin en TEHLİKELİ BÜLENTİ öteki bülent bundan daha delikanlıdır.

 2. Ehli Sünnet Hocalara linç kampanyası düzenleyip görevden alacaklarına bunlarla uğraşsınlar, İnsanların İmanı gidiyor.
  Vebal çok büyük. Cübbeli Hoca nın son sohbetinde dediği gibi En Tepedeki dahi tövbe etmeli. Din de Reform isterseniz dolar fırlar gider.

 3. Üstad K.M.dediği gibi, gölgeme değmesin!!!

 4. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  yumoş 🙂

 5. Allah ile aldatan Kuran ile aldatan isyanoğlu seni de alacaklar içeri inşallah

 6. İmamı Rabbani hazretleri felsefeciler ile ilgili:”İnsanlardan bazılarının felsefe ilimlerine rağbeti vardır. Yanlışı doğru gibi gösteren felsefeye tutulmuşlardır. Bu cemaati dahi hükema bilirler. Kendilerini peygamberlerle eşit sanırlar. Hatta kendi ilimlerini önde gördükleri olur. Bu zümreyi hükema bildikleri gibi ilimlerini de hikmet kabul edince zaruri olarak bu belaya düştüler. Halbuki hikmet birşeyi aslına uygun olarak bilmektir. Felsefecilerin o ilimleri ise hikmete muhaliftir, işin aslına uygun düşmemektedir.
  Bu zümreyi tasdik etmek, ilimlerini doğru bilmek, peygamberlerin ilmini yalanlamaktır. Bir tarafı tasdikleyen diğer tarafı yalanlamış olur” diyor.
  Okullarda okutulan ilahiyatlarda dahil ezherde dahil batının felsefeye dayanan ilimleridir ve nasıl zararlı oldukları ortadadır. Din ve kalb ilimleri ile yani tasavvufla gitmek ve dini yaşamak doğru olanıdır.
  Şeyh Seyyid Abdullah hazretleri: Mürşidi kâmil demek Hakkı Hak batılı batıl bilen zat demektir. Onlara kavuşanın hatta onlara sadık talebelerine kavuşmanın en büyük faydası Hakkı Hak batılı batıl bilmesidir. Bu ise erişilmesi en son noktadır. Dünyada en zor şey doğruyu bulmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.