Bim ve A-101 CocaCola satışını durdursun

   Yerli ürünlere, yerli firmalara çağrı yapıyoruz ancak yerli olduğunu bildiğimiz firmalar Amerika mallarını satmaya devam ediyor.

   Bildiğiniz gibi Bim, A-101 gibi firmalar milletin benimsediği, gittiği her yerde aradığı marketler zinciri. Ancak buralarda coca cola ürünlerinin satılması gerçekten çok acı.

   Biz insanları yerli firmalara çağırıyoruz ama yerli firmalar Amerika ürünleri satıyorsa onları da uyarmalıyız.

   Sadece onları değil mahallemizde, alış veriş yaptığımız yerlerde, bir su almak için bile girdiğimiz büfede şayet CocaCola, Pepsi, Cappy, Sprite gibi ürünler satılıyorsa en azından “değeri kardeşim/abi şu amerika ürünlerini Allah rızası için satmayın” gibi yumuşak bir üslupla kısa bir tebliğ yapmalıyız.

SEÇME VİDEO

8 Yorum

Yorum Yap
 1. Bu ülkenin başı 2017 Aralık ayında Coca Cola fabrikası açtı Ispartada, demekki talep var. Hele bir İzmir kemalpaşa Coca Cola tesisi gerçeği varki sorma gitsin, yılda yaklaşık olarak 1milyon metreküp su karşılığında bir kuruş yok, ağaya beleş cinsinden, hani bizim halimiz özetle bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu misali…Bu işin şuurunda olan arkadaşlarımızı tenzih ederim.

 2. Neden illa coca cola? fanta,cappy vs bunlar abd

 3. üstelik Bim’in şikayet serviside kapalı..Bimin kapısında yazılı olan şikayet ve öneri telefon numarası (0850 254 4444) cevap vermiyor..BUNLARI Allaha havale etmek lazım..

 4. Kimin ne sattığı önemli değil..
  Alıp içenler kadir mi sanki.
  Burada bulamazsa başka yerde alıp içer.. tabiiki keşke duyarlı olunsa satılmaz da illa faydalı olur ama.. yahudi mallarini israrla düşüncesizce tüketen munafik tipli kardeşlerimiz olmasa herkes satsa ne yazar

 5. Hamza Aykut ATABİL

  Ya kardeşler boşuna uğraşmayın hep aynı senaryo kafirlerle kapıştığımız zaman hemen mallarına boykot 2 ay sonra boykotubaşlatan önce kendi ucuz yada kaliteli diye almaya devam. inanın yahudi kafirler bize gülüyor.

 6. “ihvanlar.net” tebriği hak ediyor, bizlerin şuurlanması açısından!
  Lakin her bir FERD feraset sahibi olmalı, hatta aldığı her ürün, harcadığı her kuruşun hesabının AHİRETTE sorulacağını unutmamalı. Sürekli nefis muhasebesi yapmalı, velhasılı kelam hepimiz şuurlu MÜSLÜMAN olmak zorundayız ki, bu tip haberlerin yapılma ihtiyacı hasıl olmasın.

  Millet olarak biraz üşengeç olduğumuzdan, kendi yapmamız gereken fiillleri, hep başkalarının yapmasını bekleriz.

  Bakın bu yazıyı yazarken bayağı zorlandım, uyduruk kelime kullanmamaya çalıştım. Demek ki, bende gündelik konuşmalarımda, epey UYDURUK kelime kullanıyorum.
  Selam ve Dua ile

 7. Bim ve A101 abd ürünlerini satışını durdurunuz. Nasıl ki Migros Carfur gibi marketlerden içki sattığı için alış veriş yapmıyorsak sizi debu katogoriye kayarım.

 8. türkiyede selasile i kudemaya bağlantısı olanlardır ancak yerli ve milli olanlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.