Kemalistlerin Osmanlı fabrika açmadı yalanı

Bizim şu çok bilmiş Kemalistler!
Varsa ortada bir başarı hemen üstüne atlayıp sahiplenmeyi,en küçük başarısızlığı da yaladığı Avrupa kıçının pisliklerini dişlerinin arasından göstere göstere, ya İslama ya da ecdada saldırarak suçlamayı çok iyi becerirler. 
Zira bu konu tartışmasız uzmanlık alanları.

Bu aralar moda şu:

Neymiş efendim? 
Osmanlı da pek fabrika yokmuş.
Doğrudur, yoktu! 
Peki olsaydı ne üretebilirdi?

Hadi birlikte bir göz atalım.

Traktör 1889 da icad edildi. 
1913 yılında ticari hüviyyet kazandı.
Otomobilin seri üretimi 1894’de,
İlk buzdolabı fabrikası 1914’de, 
Çamaşır makinesi 1908’de,
Elektrikli süpürge 1910’da seri üretime geçti.

Televizyon ise 1930’da. 
Televizyona dünyada 1930 yılında seri üretime başlanırken,Türkiyesi Cumhuriyeti televizyon ile ne zaman tanıştı?
Tam 38 yıl sonra! 
1968 senesinde ve haftada 3 gün yayınla.

Dünya seri şekilde televizyon üretirken,Cumhuriyet Türkiye’si ne yapıyordu?

Osmanlı hafızasını siliyordu!

Ne yaparak? 
Çıkardığı Türk Dil ve Tarih kurumunun başına getirdiği yahudilerle dilimize,kültürümüze, dinimize saldırarak.

Ne yaparak? 
Topkapı Saray’ındaki Osmanlı Arşivlerini Bulgaristan’a hurda kağıt diye satıp,600 yıllık kültür ve birikimimimizi yok ederek!

Ne yaparak? 
İslami bilgi ve birikime sahip alimleri,müellifleri,toplum önderlerini asarak!

Dünya fabrikalar kurup üretim yaparken,Cumhuriyet Türkiye’si potansiyel üreticileri yok etmekle meşguldü. 
Bunu da sırf Müslüman oldukları için yapıyordu.

Dünyada ilk denizaltını 1719 yılında,
Dünyanın ilk arabalı vapuru olan suhuleti 1871 yılında Osmanlı yaparken, 
Cumhuriyet Türkiye’si ne mi yapıyordu?

1929’da ilk güzellik yarışmasını tertip ediyordu!

2. Dünya savaşından savaş mağlubu olarak çıkan ve taş üstünde taş kalmayan Almanya,bugün ekonomisiyle ve teknolojisiyle,
Dev sanayii ve üretimiyle dünyaya meydan okurken,
2.Dünya Savaşı’ına katılmayan Cumhuriyet Türkiyesi’in bugünkü geri kalmışlığını Osmanlı’ya bağlamak ancak Kemalist bir beyinden çıkar.

Akşam köpeköldürenin dibinde sızıp,sabah Osmanlı düşmanlığıyla açıyorlar gözlerini.

-Alıntıdır-

SEÇME VİDEO

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Kendileri, Şeker,rakı,hava gazı ve demirçelik. Demirçeliği bile zorla ihrac ettiler. Fransız bir mühendis bile, Selimiye,Fatih,süleymâniye camiileri görünce şaşırmış, biz bugünkü şartlar dâhilinde böyle eserler yapamayız. O günün şartları ile nasıl yaptılar diye.

  2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüm kripto yahudi,aşikar gayrimüslim’i,dönme ermeni’si,rum’u,evangelisti,lezbiyen,gay,transeksüel her türlü melaneti kim varsa hepsinin ortak paydada buluştuğu çatı görevi gören tek oluşum laiklik adı altında toplanan kemalistlerdir. ..kökenlerini araştırsak ne geçmişteki dedeleri ne de şimdiki kendileri ne bu topraklara ne bu millete nede temel değer maneviyat yapı taşlarına ait olmayan bir avuç vatan hainidir. ..onlara göre varsa yoksa yalnız ve yalnız m.kemal büstü nutuk cumhuriyetin 90 bilmem kaçıncı yılı kutlamalarında avaz avaz bagırdıkları 10. yıl marşıdır. ..bu topluluk öyle üretmeyen bir toplulukturki cumhuriyetin 90 küsur sene-i devriyesinde dahi 10. yıl marşı okurlar. ..90 yıldır akıl tutulması yaşıyorlar gericidirler. ..düşünsenize 90 küsur yılda halen 10 yıl marşı okumak :). ..OSMANLI’ya tarihte kimler düşmandı? Yunan/Rum/Bizans,Avusturya-Macaristan,Fransız,Alman,siyonist yahudi’ler,İran/pers’ler ve tabikide İngilizler,ermeniler ve son olarak rus’lar şimdiki OSMANLI’yı her kulvarda kötüleyenler de bu saydığım milletlere ait olan içimizdeki kemalist adı altında yaşam savaşı süren bu vebalı kir birikintisi azınlıklardır. ..toplumun en büyük yarası çağdışı kalmış gününü zina fuhuş ve içkiyle geçiren anasını karısını başka erkeklerden kıskanmayan gayet rahat geniş gözlerine baktığınızda bin yıllık kini ve nefreti göreceğiniz zulüm 1453’de başladı diye yazanların dedelerinden kalma dış düşmanlarla iş birliği yapan iç düşmanlardır. ..ALLAH şerlerinden muhafaza buyursun ve kökleri kurusun. ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.