APO İLE BU GÜN İMRALI’DA YARIN MECLİSTE GÖRÜŞÜRLER

   Türkiye’de tek gündem Apo, tek gündem İmralı olmuş… Kanallar, siteler, devlet erkanı bu konuda yoğunlaşmış. Devletimizin de başka işi yok kayıkla İmralı turuna çıkıyor, bebek katilleri ile hoş (!) bir muhabbet edip geri dönüyorlar…

   Amaç terörü bitirmek imiş! Bu yüzden Apo ve Pkk ile görüşmeler yapılıyormuş!

   Görüşmeler ilan edilince de sağdan soldan “olabilir” “olmalıdır” vs. mesajları gelmeye başlamış!

   Hele hoca vasfındaki birisi hemen devlet büyüklerine talimat verircesine “el etek bile öpülür” demiş ve “hudeybiye anlaşması”na benzetmiş! Böyle bir zır cahillik olabilir mi? Hudeybiye anlaşmasında Müslümanlar zayıftı ve azınlıktaydı. Türkiye ile Pkk’nın durumu aynı mı? Ama işte sanki zayıf taraf Türkiye ve Pkk Türkiye devletini dize getirmiş gibi bir açıklama (hezeyan) işte… Gavurların elini öpmeye alışmışlar ya bir kere, el de öperler ayak ta!

BUNLARIN HEPSİ OYUN!

   Dün akla bile gelmeyen şeyler bu gün icraata geçiyor değerli okurlarımız. Şimdi “Apo’ya ev hapsi olamaz vs.” diyenler zaten dün “Pkk ile görüşen şerefsizdir” diyorlardı. Sonra görüştüklerini kendileri açıkladı. Bunların hepsinin kayıtları mevcut.

    Yani siz bu gün “şöyle olmaz, böyle olmaz” demelerine kanmayın. O şeyi yaparlar ondan sonra haberiniz olur…

   Sanki bu gün Pkk’nın lideri Apo mu? Hayır. Yüzdeliğe vursanız 5’lik bir etkisi bile yok. Bu nedenle geçtiğimiz günlerde sözde ölüm orucu başlattılar. Bu da bir oyundu. Maksat İmralı’yı güçlü göstermek. Yani ölüm orucunu Apo sonlandırdı imajı ile, Apo’nun Pkk üzerinde etkili olduğu mesajını vermek istediler. Sebebi de, devletin Apo’yu muhatap alacak olmasının kamuoyundaki tepkisini kırmak.

   Bu bir..

   İkincisi de Pkk’nın İsrail, Amerika vb. dış güçlerin elinde olduğu meselesi. Pkk üyelerini kimler eğitiyor? Parasal olarak kimler destekliyor? Ne zaman ve nerede terör yapılacağını kimler planlıyor?

   Apo mu?

   Pkk, Apo ile var olsaydı Apo ile biterdi zaten. Apo kullanıldı, işi bitince Ecevit’in tekrar hükümete gelebilmesi için Türkiye’ye iade edildi. Kendisine de bazı taahhütler o zaman verilmişti zaten.

“TC’E DİZ ÇÖKTÜRDÜK”

   Şimdi bazı kaynaklardan aldığımız bilgilere göre Pkk’nın siyasi kolu, kürtlerin arasında bu görüşmeleri bir propaganda malzemesi haline getiriyor ve “T.C’ye diz çöktürdük” diyorlarmış. Daha vahimi Kürdistan’ın yakında kurulacağı ve Apo’nun devlet reisi olacağını telkin ediyorlarmış.

   Dediğimiz gibi her şey tıkır tıkır işliyor… Plan bu ülkeyi bölmek. öyle veya böyle yapmaya çalışıyorlar. Yapabilirler mi? Allah bilir ama böyle tavizkar bir devlet politikası, Amerika’dan emir alan siyaset ile olmaması da düşünülemez. (Allah muhafaza)

DEVLETİNİZE SAHİP ÇIKIN!

   Toprağınıza, devletinize sahip çıkın! Bu gün “olmaz” dediklerine aldanmayın. çünkü dünde “olmaz” dediklerini biz ancak olduktan sonra görebildik.

   Biz şunu diyoruz: Terörün arkasında Amerika, İsrail vs. dış güçler var iken Apo ile diyalog kurmak mantıksızdır. Her mantıksız hadise, ileride olacak büyük bir olayın habercisidir diyoruz ve uyarıyoruz: BOP, büyük ortadoğu projesi hayalleri bitmedi, devam ediyor. Ve hız kesmeden ilerliyor…

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ