MEHMETCİK KATİLİ APO EV HAPSİ İSTİYOR

   Biz, Allah’ın hükmü gereği kısas olsun, asker-sivil binlerce Müslüman Türk ve Kürdü öldürenleri beslemeyelim derken bir de baktık ev hapsi gündeme gelmeye başladı. Bu oyunu önceki yazımızda deşifre etmiştik. Yazımızda atladığımız bazı gerçekler de haberlere yansıdı.

   O gerçek: “Kamuoyunun hazır hale getirilerek Apo’nun ev hapsine alınması veya serbest bırakılması”

   İşte katillerin taleplerinden iki madde:

   3- Dördüncü yargı paketinde şiddete bulaşmayanlara tahliye için düzenleme yapılmalı. Ağır hasta olduğunu belgeleyenler bırakılmalı.

   4- İmralı ziyaretleri kolaylaştırılmalı. Orta vadede kamuoyu hazır hale gelince ev hapsi gündeme getirilmeli.

AĞIR HASTA OLANLAR!

   3. talep belgeli ağır hastaların salınmasıymış. Bize şunu hatırlattı; Eski Cumhurbaşkanlarından Necdet Sezer, ağır hasta olup belge alan yüzlerce teröristi affetmişti. Gelin görün ki, hepsi yine katıldığı bir eylemde yakalanmıştı.

   Yani bunların hepsi dalavereye dahil olan işler. Yani diyor ki, teröristleri cezaevinden salın, tekrar toplanalım.

  4. talep: “Orta vadede kamuoyu hazır hale gelince ev hapsi gündeme getirilmeli.”

   İşte şuan ki tartışmaların sebebi budur. Kamuoyunu hazırlamak. Tartşılır, konuşulur, kulaklar ve zihinler alıştırılır. Bir iki sanatçı bulunur açıklama yaptırılır, bir iki dernek başkanı bulunur olumlu(!) yorum yaptırılır, masallar ülkesinde yaşayan bir de hocaefendi bulunur ve teröristi salmanın fetvası alınır hatta “el etek” bile öptürülür.

   Oyunlar büyük, şimdi nabız ölçüyorlar…

   Maalesef halkımız duyarsız hale geldiği için yapacaklarını yaparlar. Aynı şeyi Chp yapacak olsaydı biz “bunlardan beklenir” derdik ve İslami olarak bildiğimiz medya karşı çıkardı. Ama kimseden şimdi ses yok!

www.ihvanlar.net

 

PAYLAŞ