IŞİD, İSLAM'A GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK ZARARI VERİYOR

   Işid’in “dış güçler” tarafından üstlendirildiği misyonu sizlere kısa bir şekilde özetlemek istiyoruz.
   Işid’in zihniyetini el almayacağız çünkü kafirlere kukla olan taşeron bir örgütün zihniyeti ne olursa olsun fark etmez.
   Suriye’de “Hıristiyan şia” karşımı bir dine mensup olan Esad’a destek verip, İran ile birlikte “Özgür Suriye ordusuna” karşı savaşan Işid’in Irak’ta “şiilere” karşı yaptığı eylemlerin mantıksızlığı da işte bu taşeronluktan kaynaklanmaktadır.
   Yani bu taşeron cehennem köpeklerini nereye sürerseniz oraya gideceklerdir.
   Peki Işid ne gibi amaçlara taşeronluk ediyor?
1- Amerika’nın Ortadoğu’da tekrar söz sahibi olmaya çalışmasına, barınmasına ve yerleşmesine sebep oluyor.
   Haberlerde Amerika’nın Işid’e karşı operasyon yapıldığı söyleniyor. Aldığımız haberlere göre Amerika’ya operasyon yapılması için koordinatları veren yine Işid içindeki ajanlar. Verilen koordinatlarda ise Işid’e “gerçekten cihad” amacı ile katılan, kandırılmış “İsrail ve Amerika düşmanı” Müslüman guruplar var.
   Bu taşla iki kuş vuruluyor. Işid Amerika ile savaşıyormuş gibi bir izlenimin verilmesinin yanında Amerika ve İsrail düşmanı guruplar yok ediliyor.
2- Halifelik, İslam Devleti gibi kavramlar “terörizm” ile birlikte anılıyor.
   Müslümanların son zamanlarda “hilafet” söylemlerinin artması ve birlik beraberlik olup bir baş arayışının içerisine girmesinin, İslam devleti yolunda şuurlanmasının ardından hortlatılan Işid ile birlikte “halifelik ve İslam devleti” kavramları bütün dünya halkının nezdinde adeta katlediliyor.
   Bu taşeronların isminin “Irak Şam İslam Devleti” olması ve sonra “halifelik” ilan edip adlarını “İslam Devleti” olarak değiştirmeleri tamamen bu oyunun bir ürünü.
   Bakın, bu oyunu destekleyen Papa, Işid mesajında ne diyor:
   “Bütün dünya, modern Türkiye’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 29 Ekim 1923’te kaldırdığı hilafetin restorasyonunu hayretle izledi”
    Şimdi sormak gerekmez mi; Irak’ta kurulan sözde bir hilafetin, Türkiye’de karldırılan hilafet ile ne alakası var?
   Ama Papa’nın ve bu oyunu tezgahlayanların derdi de işte bu. Papa, Viyana kapılarına dayanan Osmanlı’daki “halifelik” ile terörist taşeron “Işid”in başına geçen Amerika’dan ders almış Bağdadi’nin ilan ettiği sözde halifeliği bir tutuyor…
   Sizce bu oyunu anlamak çok mu zor?
  Bu vesileyle de İslamın yüce kurumu, zulüm altında inleyen müminlerin umudu “halifelik” ve şeriat ile yönetilen sunni bir “İslam Devleti” kavramları bu çapulcular sayesinde bütün insanlığın kulaklarına “terörizm” ile birlikte giriyor.
   Yaptıkları vahşeti görüntüleyip dünyaya servis etmeleri de dünyanın bakış açısını bu yönde şekillendirmek içindir.
   Yani bir Müslüman ülke İslam devleti kurmak istediği zaman dünyadan alacağı muhtemel tepki şöyle olacaktır: “Işid gibi yeni bir terörist devlet doğuyor”
   İşte kafirlerin Işid piyonu ile varmak istedikleri en büyük sonuç bu.
  Şunu da belirtelim ki, İslam’da aşırılık yoktur. İslam’da esirlerin, gayr-i müslimlerin bile bazı hakları vardır. Kadınların, çocukların ve savaşmayanların dokunulmazlığı vardır. Mescidlerin hürmeti vardır. Bir beldeye girip kendi kafanıza göre katliam yapamazsınız. Kadınların ırzına dokunamazsınız. İstediğinizin kafasını kesemezsiniz.
   Gerçek İslam olan ehli sünnet yolunda bu konuda çok ama çok ince meseleler vardır.
   Ancak bunlar İngiliz+İsrail ajanlarının güdümünde olduklarından ve mensuplarının da Selefi+Vehhabi=Harici bir zihniyete sahip olduklarından Peygamberimizin yolundan ve metodundan çok uzaktırlar.
3- Kelime-i Tevhid bayrağı ve Peygamberimizin mührü “terörist” bayrağı oldu
   Kendilerine kelime-i tevhid yazılı bayrağı seçmelerindeki maksat da yukarıda dediğimiz gibi İslami olan her şeyin terörizm ile beraber anılmasını sağlamak…
4- İran “mazlum” gösterilip masumlaştırılıyor
   Suriye’de Özgür Suriye ordusuna karşı İran ve Esad ile beraber savaşan Işid, bir de bakmışsınız ki Irak’da “Şii” düşmanı oluvermiş.
   Suriye’de Esad’a destek verip binlerce Müslümanı katleden, Irak’da kendilerinden olmayanlara yapmadık zulüm bırakmayan Şiiler bir anda “mazlum” rolüne giriyor ve dünyan kamuoyunda aklanıveriyorlar.
5- Sözde Kürdistan’a yardım Işid sayesinde gidiyor
   Bir bakıyorsunuz Işid bir anda Pkk ile savaşmaya başlamış, peşmerge ile çatışıyor. Terör örgütü Pkk bir anda “terörün hedefi”ymiş gibi gösterilen ve kahraman bir örgüt rolüne giriyor.
   Ve dikkat ederseniz Işid, sadece saldırıp çekiliyor, üstelemiyor.
   Bunu sebep gösteren İsrail ve Amerika, gayri meşru çocukları olan kürdistan’a yardıma koşuyorlar ve ağır silah ve mühimmat yolluyorlar.
   Hiçbir sebep yok iken yapılacak yardımın tepki çekeceğini bildiklerinden Işid’i taşeron olarak kullanıyorlar.
   Yani Işid, kürdistan’ın silahlanmasında büyük bir rol oynamış oluyor.
6- İsrail’in katliamlarına perde oluyor
   Kukla örgüt Işid, İsrail’in Gazze’de yaptığı katliama ve yıkıma dünya kamuoyunda perde oluyor. Ele geçirilmiş Siyonist medya İsrail’in çocukları katletmesini değil de kafa kesen Işid’i gösteriyor.
   Böylelikle “İslam” örtüsü altına saklanan bir terörist (IŞİD) kendi sahibi olan terörist devletin (İSRAİL) katliamlarına perde oluyor…

MÜSLÜMANLAR UYANDIRILMALI

   Ülkemizde halen daha bu maşa kukla örgütü bir cihad hareketi olarak gören sefihler var. Çoğunlukla kendilerine “selefi” diyen bu “sefihler” Işid’i aklamak için kendilerince bahaneler buluyor ve Işid’i mucizevi bir şekilde haber veren hadis-i şerifleri de inkar yoluna gidiyorlar.
   İşte bu noktada duyarlı olan tüm İslam alimlerine iş düşüyor…
   Bu oyunlara karşı Müslümanları ve dünyayı uyandırmak gerekiyor. Uyandıralım ki, sapla saman birbirinden ayrılsın, şer ittifaklar çöksün…
www.ihvanlar.net
İSRAİL’İN HALİFESİNİN HALLERİ

PAYLAŞ