Terörist Netenyahu: Yahudilerin başkenti Kudüs için savaşıyoruz

   Korsan işgalci devlet İsrail’in terör suçlusu Netenyahu, yaptıkları icraatların belirli bir plan çerçevesinde olduğunu itiraf etti. Müslümanlara hunharca saldıran terör suçlusu Netenyahu bir yahudi taktiği olarak KENDİLERİNİ MASUM GÖSTERİP Hamas’ı terör ile suçladı. İşgalci yahudi bir de bütün kamuoyunu ahmak yerine koydu. İşte konuşmasından satır başları:
Netanyahu, Knesset’te yaptığı konuşmada, geçtiğimiz aylarda ve özellikle son günlerde, Ebu Mazen (Mahmud Abbas) ve Hamas tarafından kendilerine karşı bir kışkırtma kampanyası yürütüldüğünü belirterek, “Hamas terör saldırıları yapabilir ve Ebu Mazen de kendilerine başsağlığı mektubu yollayabilir. Ben de buradan Jidan Asad adlı güvenlik görevlimize başsağlığı dilemek istiyorum. Ayrıca yaralıların da bir an önce iyileşmesi temennisinde bulunuyorum” diye konuştu.

“KUDÜS İÇİN SAVAŞIYORUZ”

“Birleşmiş Kudüs, ebedi başkentimizdir” diyen Netanyahu, “Kudüs için savaşıyoruz. Uzun bir savaş olabilir ancak galip geleceğize eminim. Bazıları için İsrail’in Kudüs’teki egemenliği politik mücadelenin bir parçası. 3 bin yıldır Yahudiler’in başkenti olan Kudüs provokasyon olarak nitelendiriliyor” ifadelerini kullandı.

“MESCİD-İ AKSA’YI YIKACAĞIMIZ İDDİASI YALAN”

Netanyahu, şunları kaydetti:
“Tarihi yeniden yazmak istiyorlar. Kudüs’e olan büyük yakınlığımızı göz ardı ediyorlar ve Mescid-i Aksa’daki statükoyu değiştirmeye çalıştığımızı öne sürüyorlar. ‘Aksa’yı yıkmak istediğimiz’ ya da ‘Müslümanlar’ın buradaki ibadetlerine müdahele etmek istediğimiz” gibi yalanlar yayıyorlar. Bundan daha büyük bir yanlışlık olamaz.”

PAYLAŞ