İddef'ten "senin de bir taleben olsun" hizmeti


İddef’ten yapılan açıklama şöyle:
MÜJDE, ÜMMET MEDRESELERDE BİRLEŞİYOR.!
İDDEF, Efendi Hazretlerimizin (K.S.) şu sözlerini kurumsal şiar olarak benimseyerek dünyanın dört bir tarafına medrese açmaya devam etmekle beraber yurtiçini de ihmal etmiyor:

“Medrese açmak lazımdır. ‘Burası yeter hoca efendi…’ Nerede yeter! On kişi olsa, biri doymasa olmaz. Bu medrese bu mahalleye yeter. Yanındaki mahalleye de aynısı olacak. Ta Van’a, hudûda kadar. Hatta sınırdan da öteye lazım.”

Projenin Amacı Nedir?
Yurtiçindeki hafızlık ve İslâmi ilimleri okuyan talebelerimizin aylık eğitim masraflarını üstlenmek isteyen, böylece bir alim, bir hafız yetiştirmek temennisinde bulunanlara bu hayırlı işte bir imkan sunmaktır.
Talebenin Aidatını Nasıl Üstlenebilirim?
Talebelerimizin aidatını üstlenmek isteyen hayırseverler, merkez ofisimize bizzat gelerek veya internet ya da telefon vasıtasıyla başvuru formu doldurduktan sonra, kendilerine istedikleri sayıda talebeler tahsis edilerek bilgileri paylaşılır. 6 aydan fazla aidat üstlenen bağışçılarımıza, isteklerine bağlı olarak ve bağışları devam ettiği dönemde, üstlendikleri talebelerin 6 aylık veya senelik başarı notları ile gelişim bilgileri gönderilir.
Aidat ödemeleri nasıl yapılır?
Aidat ödemeleri aylık, 3 aylık, yıllık veya 2 yıllık olarak makbuz karşılığı elden, bankadan, internetten yahut PTT’dan yapılabilir. Banka, internet ve PTT üzerinden yapılan ödemelerde “TALEBE” notu kesinlikle düşülmelidir.
Bir Talebe Aidatı Ne Kadardır?
Hafızlık ve şer’i ilim tahsil eden bir talebenin eğitim aidatı, 1 ay için 150 tl’dir, tahsil süresi 2 ilâ 5 yıldır.
İDDEF HESAP NUMARALARI İÇİN TIKLAYIN

PAYLAŞ