Mustafa Kemal'e hakaret etmeyin yaptıklarını anlatın yeter

   Değerli kardeşlerimiz, ülke çok sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Düğümler inşaAllah yavaş yavaş açılıyor. Bu dönemeçte yapılacak her fevri çıkış maalesef menfi sonuç doğuracaktır. Dolayısıyla herkesin sorumluluk sahibi olup dikkatli olması gerekir.
   Geçtiğimiz günlerde bir Tv programında Mustafa Kemal ile alakalı sözler sarfedildi. Zaten gerilmeye müsait bu ortamda birileri bu konuşmaları bahane ederek ortalığı germeye çalıştı ve konuşmacı şahıs tutuklandı.
KORUMA KANUNU KALDIRILSIN
   Bu gün Mustafa Kemal hakkında hiçbir devlette hiçbir şahıs için olmayan koruma kanunu var. Bazı belgeler açıklanamıyor. Açıklandığı an bu kanunlara muhatap olunuyor.
   Öncelikle bu hususun bir çözülmesi gerek. Yani bir kahraman hakkındaki bilgi ve belgeler neden koruma kanunu sebebiyle açıklanamasın ki? korkulan birşeyler mi var?
   Bu karanlık nokta aydınlatılmalı…
HAKARETE GEREK YOK
   Bunun yanında kalkıp Mustafa Kemal’e hakaret etmenin, sövmenin hiçbir manası yok. Dediğimiz gibi sadece ortam farelerine gün doğar.
   Siz yaptıklarını anlatın.
   Kılık kıyafet kanunuyla İslami kisveden, harf inkilabıyla İslam coğrafyasından ve tarihten nasıl kopartıldığımızı anlatın.
   İngilizlerin sarmaş dolaş nasıl ağırlandığını ortaya koyun.
   Üçüncü dünya devletlerinde bile olmayan bir uygulamayla şapka takmayanların nasıl idam edildiğini anlatın.
   Alimlerin, hocaların dar ağaçlarında nasıl sallandırıldığını anlatın.
   Yani yapılanları anlatmak kafîdir.
   Kimseye sövmeye gerek yok.
   Bakın mesela bir döneme damgasını vuran, birbirinden habersiz olan bu kişilerin masonluktaki nizam vaziyetinde poz vermelerinin anlamı nedir? Bu gibi şeyleri düşünürsek zaten hakikat ortaya çıkacaktır.

Abraham Lincoln


ECDADA SÖVENLER DE TUTUKLANMALI
   Bu arada kimsenin de bizim kutsallarımıza, ecdadımıza, Osmanlı’ya sövmeye hakkı yok. Bunlara karşı da yasal yollara başvurulabilmeli.
   mesela Sultan 2. Abdülhamid Han’a söven, hakaret eden “kızıl sultan” diyen hainler tutuklanmalı.
   Vahidüddin Han’a “hain” diyen şerefsizler hesap vermeli.
   İNŞAALLAH O GÜNLERİ DE GÖRECEĞİZ.
www.ihvanlar.net

PAYLAŞ