Kaynak Kitap Temini İçin Destek olur musunuz?

  Kur’an’ı perde olarak kullanıp arka plandan kendi söylemlerini fısıldayıp Kur’an söylüyormuş gibi sunan istismarcı tabakanın planlarını bozmak için kurduğumuz kuranveislam.net sitemizi açmak için Ramazanın yoğunluğu arasında ağır da olsa çalışmalar devam ediyor. Sitemizden konuyla alakalı yazılar tashih edilerek ekleniyor.
   İnşaAllah Kur’an ekseninde döndürülen yalanları, iftira ve çarpıtmaları sizden gelen sorular eşliğinde yeni açılan sitemizden yanıtlamaya çalışacağız.
   Bu noktada daha farklı bakış açılarını değerlendirmek ve derinlemesine analiz yapabilmek için kaynak olarak bilinen geniş hacimli tefsir, fıkıh ve usul kitaplarına ihtiyacımız var.
  Yaklaşık 20.000+ hit alan sitemize Google reklamı eklesek maddi konuda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğimiz gibi sitemizden çekiliş etkinlikleri de düzenleyebilirdik. Ancak bu konudaki tecrübelerimize dayanarak faiz reklamlarından, kadın görsellerinden sakınmak için Google reklamı almıyoruz, çok zaruri bir durum olmadıkça da almayı düşünmüyoruz.
  Ancak, her şey maddiyata bağlı durumda. Suudi Arabistan bu gün Türkiye’de bir çok selefi vakıf ve derneği parasal yönden destekliyor. Hiç para sıkıntıları yok, Arabstan’dan akıyor. Bir kurs açıyorlar dört dörtlük, yok yok.
   Ne için? Bizim evlatlarımızı tekfirci vehhabi/selefi yapabilmek için…
   Peki, Ehli Sünnetin ihyası için devlet olarak bir şey yapılıyor mu? Yok…
   Yine görev şuurlu iş adamlarına ve davaya gönül verenlere düşüyor…
   Bu konuda maddi destek olmak isteyen hayırsever iş adamlarımız BURADAN destek olmak için bilgilere ulaşabilirler.

PAYLAŞ
Etiketler