Korsan israil neyden anlar? Ne yapmak lazım?

   Şeytanın maşası korsan israil’in Filistin’i işgal etmesi ve her gün birkaç Müslümanı katletmesi, Mescid-i Aksa’ya dair planları ve Müslümanlara yaptığı baskı bu gidişata artık bir dur denilmesini gerektiriyor.
   Zaten israil’deki siyonist her yahudi sadece Filistin için değil tüm dünya için bir tehdittir. Tüm dünya, ülkemiz ve İslam coğrafyası için seferber olmamız gerekir. 
   Bizim elimizden gelen nedir?
   Devletin elinden gelecek olan nedir?
BİZİM ELİMİZDEN NE GELİR?
   Elimize silah alıp Filistin cephesine gitme imkanımız olmadığı için yapabileceğimiz şeyler de kısıtlı ama kitle halinde yaparsak etkili şeyler.
   Bunların başında bildiğiniz gibi BOYKOT geliyor.
   Müslümanlar kendi aralarında boykot kararı alınca içimize sızmış İSRAİL DÖLLERİ hemen karşı propaganda yaparak şöyle diyorlar:
  “Kullandığın internet de onların, Facebook da onların. o zaman hiçbirini kullanma” veyahut “bunları da kullanmazsak ne kaldı geriye” veya “yahudi malını kullanma diyorsun o zaman sen yap onu kullanalım”
   Böyle söylemlerle Müslümanların kararlılığını kırıyor, boykotun bir işe yaramayacağı algısı oluşturuyorlar.
   Ve maalesef bizde “istikrar” yok. Yani boykot etmeye karar verip kararlı olabilen pek az şuurlu insan var.
   Helal gıdaya yönelelim, helal marketlere desek olalım. Bir çok çeşidi orada bulmak da mümkün.
   İkinci olarak yapabileceğimiz belki de en tesirli şey “dua”dır. Her namazın ardında bu lanetli yahudilerin başarısızlığı için, planlarının bozulması için Allah’a dua etmeliyiz. Her gece teheccüde kalkmalı niyaz ve yakarışta bulunmalıyız.
   Üçüncü olarak her ikindi namazından sonra 450 kere hasbünallahü veni’mel vekil zikrini israil’in yok oluşunu düşünerek çekmeliyiz.
   Dördüncü olarak plan ve oyunlarını deşifre etmeli, sinsi emellerini ortaya dökmeliyiz.
   Beşinci olarak çocuklarımıza, talebelerimize ve bulunduğumuz meclislerde işgal edilen Filistin topraklarında kurulan israildeki siyonist yahudilerin bizim için en büyük düşman olduklarını anlatmalı, israildeki her bir siyonist yahudinin sonunun bizim elimizden olacağı Peygamberimizin müjdesi anlatılmalı.
   Ve en önemlisi o şuura ulaşacak nesiller yetiştirmek temel gayemiz olmalı.
 
DEVLET NE YAPABİLİR?
  Gaspçı israil yahudileri “Osmanlı artık bitti, hayal görmeyin” gibi alaycı ifadelerle bizi küçümsüyor ve meydan okuyorlar. Onlara karşı hiç birşey yapamayacağımızı zannediyorlar.
   Devlet öncelikle israil ile olan diplomatik ilişkileri kesmeli.
   Bunun yanında Rusya’nın bize yaptığı gibi israil ürünleri ülkeye sokulmamalı.
   Kriz çıkacaksa çeşitli bahaneler ortaya koyulmalı ve sokulmamalı. istenildiği zaman yapılıyor böyle şeyler.
   Bu lanetli israil’in anlayacağı dil “güçtür”
   Bir şeyh Yasin, Abdullah Bergusi ile başa çıkmaktan aciz bu sümsükleri tüm İslam ülkelerinden gönderilecek küçük ordularla bile oradan silip atmak mümkünken kukla yönetimler ve israil’in fitnesiyle oluşan düşmanca tavırlar bu düşünceye engel olmaktadır.
   Biz şahıs olarak üzerimize düşen görevi yapalım.
   Dediğimiz gibi sadece Filistin/Mescid-i Aksa için değil tüm Müslüman coğrafyası ve ülkemiz için de bunu yapmamız gerekmektedir.
 www.ihvanlar.net

PAYLAŞ