Ali Rıza Demircan oğlu aday yapılmayınca Erdoğan’a çattı

   Biz her zaman diyoruz ki birileri Ak Parti’yi araç olarak kullanıyor. Kimisi zengin olup köşeyi dönmek için (ki bu çok fazla) kimisi insanları batıl yola çekebilmek için Ak Parti ve Erdoğancılık üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar.

   Bunlardan  Fatih Tezcan ve Sait Çamlıca’yı defalarca yazmıştık.

   Ak Parti’de azınlık olsa da gerçekten hizmet için bulunanlar da var elbette ama çoğunun asıl gayesinin menfaat olduğu çok açık. Vatandaş bunu görse de Erdoğan’dan ötürü yine de Ak partiye oy veriyor. (Biz bu konuda kimseyi yadırgamıyoruz, herkes istediği yere verir)

   İşte bu menfaatçi tayfadan birisi daha istediğini alamayınca Erdoğan’a Kur’an perdesi altından tavır takındı. Yine Kur’an’ı kullanarak…

ALİ RIZA DEMİRCAN

   Allah ve resulünün, sahabelerinin yoluna kendince alternatif bir yol çizip yeni bir din uyduranların safına katılan Demircan, oğlu Ahmet Demircan Beyoğlu Beelediye başkanı yapılmayınca (her bozuk fikirlerinde Kur’an’ı istismar ettikleri gibi) Kur’an’ı da bahane ederek Erdoğan’a oy vermeyeceğini ilan etti.

   Erdoğan dün Kur’an ölçülerine uyuyordu çünkü çocuk belediye başkanıydı, bugün uymuyor çünkü çocuk aday yapılmadı.

MENFAAT VAR SAMİMİYET YOK

   İşte bu sebeple sayın Erdoğan’a diyoruz ki, menfaatçileri ne pahasına olursa olsun yanınızdan uzaklaştırın! Ehli bid’ati çevrenizden temizleyin.

   Makam mevki menfaat derdi olmayan, sizi Allah için uyarıp yanlışlarınızdan döndürecek, sizi kul haklarından sakındıracak, ahiretteki yükünüzü hafifletecek alimlerle beraber olun, onlara kulak verin.

   Onlar ki sizi Allah için uyarıyorlar ve hiçbir menfaat gözetmiyorlar.

   Onlar Ehli Sünnet alimleridir.

   Dinlerseniz dünyada ve ahirette kazanırsınız. Dinlemezseniz de Allahu Teala yine şer/kötülük/bela vermesin. Hayırlı işler yapmaya muvaffak eylesin…

   Cihan Padişahlarının sırf “Allah’a vereceğim hesap kolay olsun” inancıyla her işinde alimlerden fetva aldığını ve bu fetvaları da öldüğü zaman yanında gömülmesini istediğini unutmayın.

   Her kararın, her adımın, her bir ferdin yükü omuzlarınızdadır, aklınızdan çıkartmayın..

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ