Mustafa İslamoğlu’nu Halk istemedi belediye iptal etti

   Kur’an perdesi altından hurafeler uyduran (Hazreti Adem’e  baba bulup, maymunların ırkından geliyoruz gibi) Kendi yorumunu “Kur’an”ın gerçek manası, indirilen din olarak takdim eden, Peygambersiz din inşasının önderlerinden din uydurukçusu Mustafa İslamoğlu Manisa’da konferans verecekti.

   Şuurlu halkımız belediyeyi şikayet yağmuruna tutarak bu konferansa karşı çıktı. Telefonlar kitlendi, şikayet talepleri yağdı.

   Halkın bu isteğini gözardı etmeyen belediye konferansı iptal etti.

   Konuşmasının iptal olduğunu gören Mustafa, tarikat ve cemaatleri suçlayarak saldırıya geçti. Sayfasından kemalist ilahiyatçının mesajlarını da paylaşan Mustafa kendisinin ve kendi gibi din uyduranların önündeki en büyük engelin hak tarikat ve cemaatler olduğunu dolaylı olarak anlatmış oldu.

   Kendisini Resulüllah (Sallallahu aleyhi ve sellem), İmam-ı Azam ile aynı kefeye koyan Mustafa, konferansın iptalini isteyen halkı müşriklerin safında olmakla suçladı.

   Mustafa’ya, Kur’an ayetlerinin Peygamberimizin yorumu olduğunu ve bugüne hitap etmediğini söyleyen Mustafa Öztürk, kemalist ilahiyatçı Cemil Kılıç ve Taksim meyhanelerinin tanınmış siması Ahmet Hakan gibi isimlerin destek verdiği görüldü.

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ