Genç evlilik mağduru Celile Çukur: Resmi nikahlı eşime taciz suçlamasıyla 19 yıl hapis verdiler

Yeniakit.com.tr’ye konuşan genç evlilik mağdurlarından Celile Çukur, “Eşime ‘çocuğa yönelik cinsel istismar’ suçundan 19 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası verdiler. Bu suçlamayı asla kabul etmiyorum çünkü o benim istismarcım değil, resmi nikahlı eşim.” dedi.

“Eşimle 3 yıl önce severek kaçtım. İlk kaçtığımda ailem bana kızarak eşimden şikayetçi oldu.” diyen Çukur, “Ailemle barıştım ve mahkeme başlamadan şikayetlerini geri çektiler. İlk mahkemede bizden resmi nikah istendi. Biz de yasalara uygun şekilde resmi nikahımızı kıydık.” ifadelerini kullandı.

Eşine evliliklerinden 3 yıl sonra hapis cezası verildiğini belirten Çukur şöyle konuştu:

“Her şey yolundayken eşime 3 yıl sonra ‘çocuğa yönelik cinsel istismar’ suçlaması ile 19 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası verdiler. 6 ay önce de tutuklandı. 1,5 yaşındaki oğlumla birlikte ortada kaldım.

Ben eşime yöneltilen suçlamayı asla kabul etmiyorum. O benim tacizcim değil, evladımın babası ve resmi nikahlı eşim.”

PAYLAŞ

5 YORUM

 1. Avatar
  Abdullah Sever

  13 ülke temsilcilerinin biraraya gelerek hazırladıkları, hükümetlere tavsiye niteliğindeki “2011 İstanbul (İstanbul’un ismi de istismar ediliyor!) Sözleşmesi”-ni hazırlayanların yerli gayretli işbirlikcisi ve o zamanın Aile (hangi Aile ise!) Bakanı, şimdilerin G.Antep Belediye Başkanı Mss. (başfeminist) Fatma Şahin ve Mr. (Canhıraş) Canikli sevinsinler!!!

  Hristiyan oldukları halde Macaristan, Bulgaristan, Ermenistan, Rusya bu tavsiyeyi toplum yapısını daha da dejenere edecek diye kanunlaştırmazken, bizde Chp teklif veriyor ve bir gece saat 11.00 gibi meclisdeki dört parti de elbirliği ile kabul ediyor ve kanunlaşıyor.
  Böyle bir aklını kiraya vermiş garabet ülkesi daha yoktur diye düşünmeden edemiyor insan.

  Resmen Millete ve Aile kurumuna dinamit koymuş durumdalar. Resmi istatistik bu kanun yürürlüğe girdikden bugüne iki milyon civarı erkeğin evden uzaklaşdırma cezası aldığını bildiriyor.

  İşin garibi de madem bir hata yaptık rezil neticelere sebep oldu hemen bu kanunu iptal edelim diyen falan da yok. Bu konuda kılları bile kıpırdamıyor!

  Herkes Allah’ü Teala’ya esaslı hesap verecek. Bakalım o gün hesapları, halleri nicolacak batı maskarası olanların.

 2. Avatar

  Ah bacım.Biz sevgiliyiz , biz evli değiliz deseydiniz, biz zina yapıyoruz deseydiniz ceza almazdınız. Çünkü 18 yasındandan küçüklerin zina etmesi serbest ama nikahlı olmaları yasak bu ulkede..

 3. Avatar

  Gâvur batı ülkelerinin kokuşmuş bâtıl sistemleriyle adalet işte buraya kadar.

 4. Avatar
  İsmail Hilmi Paşa

  alan razı satan razı. yazıklar olsun

 5. Avatar
  Abdullah Kul

  Ah be bacım kocanız evlilik gibi birşey yapacağına Devlete kurşun sıkan içini oyan FETÖ cü hainlerden olaydı bak ALTAN kardeşlere bak NAZLI ILICAK a zaten HAİNLİKTEN 19 yıl filanda yemiyorsun yesen bile hemen çıkabiliyorsun