Avrupa Birliği Türkiye’de annelerin çalışmasını neden destekler?

   Avrupa Birliğinin finanse ettiği proje ile kadınların işe, çocukların ise kreşe gitmesi yani annenin çocuktan ayrılması hedefleniyor ve büyük teşvikler veriliyor. Bizi yok etmek isteyen AB bu projeye neden destek veriyor? Bizi düşündüğü için mi? Elbette hayır. Aile müessesesini yıkmak için…

   Ve şayet hükumet sırf buradan gelecek para için bu ifsad projelerine göz yumuyorsa yazıklar olsun.

PAYLAŞ

7 YORUM

 1. Avatar

  Hükümetin sizin tabirinizle böyle bir ifsat projesine sadece avrupadan gelecek para için göz yummuş olabileceğini söylemek ya gerçekten bir safdillik ya da samimiyetsizliktir..Bu projeler zaten hükümetin yıllardan beri uygulamaya çalıştığı projelerdir..yav bir kez de eğmeden bükmeden,illa ki iktidarı aklamadan yanlışa yanlış deseniz ne olur?

 2. Avatar
  Murat Ademoğlu

  Hesabı başkaı yerine kendimize sormalıyız. Senin çocuğunu elinden zorla alıp kreşe mi veriyorlar. Suçlu aramak yerine, elimizi taşın altına koymalıyız, Alternatifler üretebiliriz. Laf üretmek yerien.
  Anne+Çocuk Kreşe sloganıyla, çocuklar anneleriyle beraber katılabilir örnek.

  Ne hikmetse, bizim kesim hep laf üretiyor da, başka bi şey üretmiyor.

  Selam ve Dua ile

  • Avatar

   Bir anne olarak tasin altina elimI koyuyorum. Calismak cocuk bakmaktan kolay. Para kazanip harcamak cocukla ugrasmaktan cok zevkli. hele utu bulasik cmasir sil supur bunlarin hepsini kapiyi kapatip cikiyrsn ya gayet mutluluk verici. Cocugun drrdiylede bakici ugrassin. Calstigin ortamda zevkli muhabbetler. Parayla temizlikci tut ev temizlemeden kurtul. Niye calimasnki anneler. Bbalar vicdansz anne diyecekler ama esim dort aylik cocugu on dk kucagnda tutsa kolum agridi diyo. Cocuk bakmak gercekten cok zor. Anne hakki niye uc kere tekrar etmis peygbrmz simdi anliyrm

   Not: kurann kursu hocsydm. Ilk coccocugummu anneme brakip sirf hizmet icin calistm . Ikinci coucugm oldugunda ilk evldimi birakmanin ne kdr zararli oldugunu , asil hizmetin hayirli evlat yetistirmk, ev butcesine katkinin evlatlarimizi israfa alistirmmak olugunu vs. Daha bicok seyi anladim. Calisan anneler evladmzn rahati icin calisip onlari birakiyiruz ya emekli olunca onlrda bizi bakiciya birakacak…

   • Avatar
    Murat Ademoğlu

    Anne rumuzlu BacımaÇ
    Bana yqazılan cevaplara cevap vermiyorum, tartışma, polemik istemiyorum!

    Yapmış olduğun katkıdan dolayı senin şahsında, geleceğimizin TEMNİNATI olan çocuklarımızı yetiştiren tüm ANNELERİMİZE teşekkür ediyor ve Rabbimin onlara kolaylıklar ihsan etmesini diliyorum.

    Şükür Mevlaya bizim de 5 Çocuğumuz var.

    Batıdan ne gelirse ham hum diyerek kabul etmeyelim hemen, önce sorguluyalım. Hep bu Kreşdi bilmem Gençlik evleriydi derken, özünden uzaklaşmış NATI Toplumu var karşımızda, ayni siyonist TAKTİK şimdi bize karşı iş başında, aman dikkat Anneler Babalar…..

    Selam ve Dua ile

 3. Avatar
  Millî İrade

  AB uyum yasalarina kim imzayi atti ise bu soruyu onlara sorun. Eserinizle gurur duyun. Bakalim betonlar inşaatlar bozulan ve gormezden gelinen maneviyatı geri getirebilicek mi.

 4. Avatar
  Mütefekkir

  Küffar durmuyor çalışıyor.

 5. Avatar

  Selamun Aleyküm kardesler, bütün amac ANNELERiMiZi toplumun ve cocuklarin gözünden düsürürken Rabbimiz dende uzaklastirmak, peki ya iktidar?