Dinlenmeyecek 7 Hoca Tipi

Bunlar öyle tipler ki, İslam’ın temel kaidelerini ve dahi en sonunda Kur’an’ı da sorgular hale gelip inkar noktasına doğru kaydılar.

Ortak özellikleri ise Peygamber Efendimiz’den sahabeler ve tabiin yoluyla gelen İslam anlayışına düşman olmaları. Bu düşmanlıkları onları artık geri dönülemez bir noktaya getirdi. Öyle ki, artık laf olsun torba dolsun, kuyuya bir taş atalım da gündem olalım diye uğraşanlar bile var bunların içinde.

Ve en acısı da kalpleri bir kez perdelenince hakikati bile bile, göre göre saptırıyorlar.

İşte o 7 Hoca tipi…

PAYLAŞ

7 YORUM

 1. Avatar
  Murat Ademoglu

  Selamün aleyküm benim Din Kardeşlerim,
  Sizlerden ricambu siteyi Twitter gibi kullanmamanız.
  Hele dediğim dedik, çaldığım düdük misali yorumlar bir Mü’mine yakışmaz, hepimiz Cenab-ı Mevlanın aciz kullarıyız, nefis ve ŞEYTANA dikkat etmeliyiz.
  Bakın mübarek Ramazan geldi, hepimiz evlerimize hapsolunduk, Camilerimiz kapalı ve dahi KABE dahi KAPALI, biz Mü’minlere düşen TEVBE İSTĞFAR etmek, ötesi KUL hakkına girer. Bakın CHP’lier,HDP’liler,FEtÖCÜLER ve de bütün HAİNLER birlik olup üzerimize çullanıyorlar, olmadık İFTİRALARI, yalan TEZVİRATLARI yapıyorlar…
  Aman Kardeşlerim lütfen insi ve cinni ŞEYTANLARA fırsat vermiyelim.

  Selam ve Dua ile
  Dualarınıza Muhtaç Kardeşiniz

 2. Avatar
  Can adlı kardeşime

  NASIL SUÇ TEŞKİL ETMEZ EN BÜYÜK SUÇ BUDUR SİZ ŞAŞIRDINIZ MI?Madem diyanet var gereğini yapmalı.Sizin yanlış düşünceniz adeta şia nın hz.mehdi gelene kadar kafirlerle savaşmak haram düşüncesine benziyor.Lâiklik var diye bidat ehline göz mü yumacağız? ASLA.Madem diyanet var adam gibi görevini yapmalı.

 3. Avatar
  Murat Ademoglu

  Abdülhamid Cennet Mekanı deviren Güruh, herhalde tümsosyal katmanlara da hakim olmak zorunda idi. Kendi HOCA(!)larını, kendi İLİM(!)adamlarını,kendi Parti(!)lerini …. hazır etmesi gerekiyordu, öyle de oldu.
  Dedelerimiz savunmada şehit oldukları için, bu KRİPTO Müslümanlar(!) veyahut da AJAN Müslümanlar(!) vasıtası ile toplum yavaş yavaş SİYONİSTLERİN zehirlerine maruz kaldılar, her Şehir,Kasaba ve Köyde CHP antetli işbirlikçileri vasıtasıyla sesleri GÜR çıktı ( aslında Medya ellerinde olduğundan, Millet öyle zannetti) .
  Velhasılıkelam geldik günümüze,
  Çok şükür eskiye nazaran iyi durumdayız, yetmez ama EVET.
  Bakın FETÖ ile mücadele de gözüme ilişen tek site bu site idi (Belki başkalarıda ardı, ben görmedim). Kaç kişiden oluşur bu site bilmem, ama Allah aşkına güzel işler yaptılar, hemde Amatörce.
  Diğer Hoca nikli Zevata gelince, onları zaten CHP liler dinler, beni de ilgilendirmez, aynen DOM Kilisesi Papazı gibi…
  Kişi sevdiğiyle beraberdir, asıl düşünmesi gereken CHP lilerdir, zira İMANLARI ne alemde, onun muhasebesini kuran ve Hadise bakarak anlasalar vakit geç olmadan iyi ederler.

  Yaşım itibariyle neler gördüm neler, 1970 lerde Sakız orucu bozmaz diyen CHP li Diyanetişleri Başkanından, Fitre Zekat isteyen Ekreme kadar….
  Selam ve Dua ile

 4. Avatar

  Selamun aleyküm .

  Senelerdir bu insanlara reddiyeler yaziliyor veya yanlışları ortaya çikartiliyor, siz ve değişik Ehli sünnet hocalarimizdan, ALLAH razı olsun. Lakin bu yeterli mi ? Elbette ki HAYIR. Senelerdir bu insanlar zehirlerini akittilar ve hala akitmaya devam ediyorlar ve müslümanlar olarak sadece seyirci kalıyoruz. Neden devlet bu şarlantara bir şeyler yapmıyor ? Yapmadığı gibi de, aksine bunlara zehirlerini akitmasi için ilahiyatlar da, televizyon da veya değiş programlarda, mekanalarda izin veriyor !
  Bugün bir insan cumhurbaşkanına bir hakaret ettiğinde ceza alıyor, ki alması gerek, amma ALLAH ‘ın ayetlerini inkar edenlere, dalga geçenlere veya bilerek yanlış tefsir edenlere bir ceza yok ! Peygamber sav efendimizin hadislerini yok sayan bu şarlatanlara, bu proje adamlarina neden ceza verilmiyor ? Bu mu devletin Adaleti ?

  Devlet vatandaşın güvenliğini korumak zorunda ! Bu oryantalister, insanlara zeyirlerini akitarak, insanların manevi ölümüne sebep oluyorlar. Devlet ne zaman bu insanlara dur deyecek ? Diyanet bile bi şeyler söylemiyor, yazık !

  Yillardir Fetö culere bir şeyler yapılmadı, aksine zaman zaman destek oldular ve büyümesine sebep oldular. Çok şükür sonunda bu virüslerin gerçek yüzlere ortaya çıktı, cezalari verildi ve halen veriliyor. Devlet yanlışını anladi, lakin sadece bir “aldatildik” la kaldı! Bugün bu fetö virüsü gibi, bu oryantalist virüslerin gerçek yüzünü neden devlet görmemezlikten geliyor? Illa yine bir 15 temmuz olmasımı gerekiyor !

  Rabbim bizleri ve Ümmeti Muhammedi bu viruslerden korusun. AMIN, AMIN, AMIN.

  • Avatar

   kardeş burası islâm devleti değil dini bir konuda devlet müdahale edemez çünkü suç teşkil etmiyor. lâiklik kaldırılmadan bu hocalara en fazla görevden uzaklaştırırlar fakat bu da çok zor çünkü suç teşkil etmiyor söyledikleri.

   • Avatar

    Kardeş islam devleti değilse diyanet nedir o zaman ? % 99 muslumanim diyen bir islam devleti değilse nedir o zaman ? Heralde hıristiyan devleti değil. Diyanet bugun islamı temsil eden kurum ise, neden bir kere bu şarlatan lara karşı çıkmıyor veya çıkamıyor? Bugun devlet ten diyanet kadrosuna bu virüslere karşı çıkacaksınız, reddiye ler yazacaksınız deseler, diyanet karşı çıkabilir mi? Şimdi laiklik bir bahane eğer devlet gerçekten isterse bu şarlatanları susturur. Amma maalesef öyle bir niyetleri yok.

    • Avatar

     sen daha diyanet in neden kurulduğunu anlamamışsın. islâm devleti değil ama halk islâm devleti zannetsin isyan etmesin, sindirilsin ve susturulsun diye var. diyanetin kendisi lâikliğe aykırı dır ve bu devlet müslümanlara zulm üzerine vardır. camiiyi halk yapsın dinsiz devlet imam atar, anlamışsınız umarım. uyumaya devam ama gazab geldi buraya hep yazarım helâk a gidiyoruz diye.