Sema Maraşlı’yı yıldırmaya çalışıyorlar

Bir kadın olarak İstanbul Sözleşmesi adı altındaki yıkım sözleşmesine tek başına karşı çıkıp yıllardır sesini duruymaya çalışan, bu adaletsizliğe ve zulme bir son verilmesi için çabalayan, mazlum ve mağdur konumundaki aileleri gündeme taşıyan Sema Maraşlı hanımefendinin hakkında davalar açılarak yıldırılmaya çalışılıyor.

Bakın suç unsuru da neymiş:

SEMA MARAŞLI:
Cumhuriyet savcısının ifademin alınmasını istediği iki tweetten birisi bu. İstanbul Sözleşmesi ile ilgili yazdığım bu twitin altına bazı yorumcular bakanlarla ile ilgili ağır yorumlar yazmışlar. Suçun biri buymuş.

İstanbul Sözleşmesi ve 6284 ü savunanlara soruyorum. Sözleşme 2011 de imzalandı 2012 de 6284 sayılı kanunla çok sıkı bir şekilde uygulamaya geçildi. 2012-6284 sonrası kadına şiddet hiç olmadığı kadar arttı. Hangi veriye dayanarak 6284 ün şiddeti bitireceğini iddia ediyorsunuz?

Suç unsuru olan ikinci tweet bu Suçlusu benim! “Kim İstanbul Sözleşmesi ve 6284 e sahip çıkıyorsa tez zamanda bunun da imtihan olsun”demişim Beddu etmişim Kim üstüne aldıysa? Sanki millet beddua etmese zulümlerin Allah’a hesabını vermeyecekler

Mazlumların ahı çıkmaya başlardı. Hergün İstanbul Sözleşmesi ve 6284 savunucularının rezillikleri açığa çıkıyor. HDP yarışı önde götürüyor. Rabbimden duamdır ki kim bu sözleşmeye ve 6284 zulüm kanunlarına sahip çıkıyor Allah tez zamanda o kişileri bununla imtihan etsin.

BÜYÜK KOALİSYON: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ

Bu ülkede hiç bir zaman ve zeminde bir araya gelemeyen, her gün kavga gürültüyle kutuplaşmayı artıran zıt siyasi oluşumlar her ne hikmetse İstanbul sözleşmesini hep beraber destekliyor.

Yani bu demek oluyor ki, sağcı muhafazakar bildiklerimiz de bunu destekliyor.

Ama bir terslik var!

Solcu, kemalist, ateist, lgbt, din düşmanı gibi guruplar bu sözleşmenin propagandasını yaparak koruyucusu olduklarını ifade ediyorlar.

O halde bu sözleşmeden hayır gelir mi? İçinde vatana millete hayır içeren bir şeyi bunlar ve terör partisi destekler mi? Yok…

Peki ey Müslümanlar! Sizin ne işiniz var orada? Onlarla?

Ve en acısı particilik adına bu hanımefendiye bizden olduğunu bildiklerimizden de kimse destek vermiyor, veremiyor.

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ