Sedat Peker gençliği bir yere çekiyor

Videolarında devlet kademelerindeki adamlara hakaret eden sedat peker gençliği çok tehlikeli bir noktaya çekiyor.

Sedet Peker ve takipçilerine ders niteliğinde bir video…

PAYLAŞ

5 YORUM

 1. Avatar

  Hocam bir çok konuda haklısınız ama saygı karşılıklı birşeydir devlet içinde hakaret edenler yok mu ???? Oy verenler kahraman oy vermeyenler feto PKK ile aynı kefeye konulmadi mı yapmayın Allah aşkına seçim uğruna nefsani konuşmalar yapıldı seçmenin bir kısmı vatanperver seçmenin bir kısmı vatan hainleriyle aynı kefeye konuldu bunlarıda unutmadık devleti yönetenler Allahin rızasını gözeterek yönetim mi sergiliyor??? Kendiniz söylediniz adam kayırmalar adeletin olmayışı eeeee böyle yönetime herkes alkışlamaz sayın bakanda mafya örgütüne iğrenç kelimeler kullandı adam Mafya lideri ne dicek Allah razı olsun mu diyecek kusura bakmayin artık ne devletin içinde kiler temiz ne devletin dışındakiler temiz nefsani bir yönetim var çıkarlarımız için Uygurlar Türklerine sahip çıkmıyorz Çin karşı tek kelime etmiyoz tüm Müslüman ülkeler uyku moduna girmiş bizde dahil çıkarlar için bize dokunmayan yılan yaşasın tarz da devam ettiğimiz müddetçe adaletten Uzak kaldımiz müddetçe ne Sedat Pekerler biter ne düşmanlar kimsenin savunucusda değilim

  • Avatar

   Uygur tğrkleri sanki günümüzün konusu,
   eleştirmek için kılıf arama, mafya ile devleti aynı kefeye koyma densizliğine bürünme.
   Evet iki yol var, biri Hak diğeri batıl.
   Sen tercihini yap.
   Şuan iki siyasi yelpaze var, Ayasofyayı kapatanlar veyahut AYASOFYAYI ibadete açanlar.
   Sen tercihini yap.
   İki zümre var, PUTA tapanlar ve Allah’ a kul olanlar.
   Sen tercihini yap.
   İkit tür hizmet var, heryeri PUTLARLA, heykellerle donatmak vezahut, Fabriklar, yollar, okullar, hastaneler….. yapmak.
   Sen tercihini yap.

   Leküm diniküm veliyye din.

 2. Avatar

  Hocam gençlere devlet büyüklerine karşı saygılı olmasını tavsiye etmişsiniz ama şu zamane gençleri kime saygılı ki artık?Dünyada en çok saygı duyulması gerekli olanlar anne babalar olsa gerek ama o saygı da kalmadı maalesef.Ne büyüğün sevgisi kaldı ne küçüğün saygısı.Nereye gidiş bu gidiş ben anlamadım.Gençliğin geldiği son nokta çok feci,bu son yıllarda daha da arttı,nesli bozulması.Hani imamhatiplerden bir beklenti vardı ya,öyle söyleniyordu.Hiç öyle bir bekleyiş içine girmesin kimse.Çünkü o çocuklar da artık olmasını istedikleri çocuklar değil. Kore artistleri idolleri olmuş.Cinsiyetsizlik daha yakın duruyor kimilerine.Başörtüsü bir kumaş parçası onlar için,tesettür anlayışı bitmiş moda babaları ne isterse onları giyiyorlar.Anlık yaşamak daha cazip geliyor artık,bir hedef yok gençlikte.Üstad Necip Fazıl’ın dediği gibi ‘fikir sancısı’ çekmiyorlar.Biz bu noktaya nereden geldik,gençler için çok büyük hayallerimiz vardı da bu yükü taşımak ağır mı geldi onlara? Hayır tabiki de gençlerimizin fıtratlarını bozduk,onları sadece sözde kalan erdemlerle yoğurmaya çalıştık.Biz yaşamadan yaşatmaya çalıştık büyüğüyle,küçüğüyle,amiriyle,işçisiyle.Dünya’ya önce biz daldık onları arkamızdan çektik.Din,iman,adalet,eşitlik dedik ama bu kavramların içlerini boşaltıp da sunduk gençliğe.Artık gençler inanmıyor bizlere,onlar başka dünyaların insanı oldu.Bir nesli heba ettik yine.Ne eğitimi millileştirebildik ne de kendi özümüze dönebildik .Ne o olabildik ne de bu.Yine şu olaylardan en çok kim zarar görüyor biliyor musunuz?Yine biz Müslümanlar.Biz Müslümanların dinin arkasına sığınıp her kötülüğü işlediğimizi ima ediyorlar,belki de bu ileride daha çok söylenecek.Maalesef insanlar çok aşırı kutuplaştılar bilen bilmeyen konuşuyor,ithamlarda bulunuyor birbirine.Şu son zamanlarda ne çok şeyler yaşadık,inşaallah daha kötüsü gelmez.Ama biz silkelenmezsek,kendimize gelmezsek geleceği var gibi.Artık herkes ayağını denk alsın yanlış yapmaya lüksümüz yok artık.

 3. Avatar

  Allah razı olsun genç hocamizdan. Yanımızda Hz omer misali adaletten sasmamamizi, dinimizin penceresinden olaylari yorumlayabilmemizi ve elbette vatanımıza sahip çıkmamızı öğütleyen, bunları söylemekten geri durmayan büyüklerimiz oldukça Allah rahmetini esirgemeyecektir. Kişiler değişir Hak değişmez Hakkin sesi olmayı bırakmayın
  Vesselam

 4. Avatar

  Hay ağzına sağlık Hocam,
  Biz Mafya Bozuntusu demekle az kalmışız be Hocam.
  Tasması dışarıda birilerinin elinde olan ZAT kime hizmet ettiği nihayetinde körlerin dahi görebileceği seviyeye geldi.

  Allahın izniyle tüm açık ve gizli ne kadar MAFYA bozuntuları varsa, hepsi silinecek, benim canım ülkemde artık MAFYA lara yer yok.
  ÇETELER memleket menfaatine bir kurşun atmadan, kurtuluş savaşı sonrası ganimete oturdu.
  İTTİHADCILARIN devamı olan bu mafyalar da, aynı işlevi görüyorlardı, Tayyib Beyin liderliğinde, bütün suç örgütleri sıraya kondu. Bu da bunlardan biri.
  Bize bu ÜLKE için üreten insan lazım, Selçuk Bayraktar gibi… Bu ülkenin enerjisini tüketmek isteyen tasması MOSSAD elinde olan başıbozukların bu ülkede yeri yok.

  Selam ve Dua ile