Biontech aşısı olurken bu maddeyi kabul ettiğinizin farkında mısınız?

Bu aşının uzun süreli etkilerinin ve verimliliğinin şu an bilinmediği yine aşının henüz bilinmeyen olumsuz etkilerinin de olabileceği, ürünün salgın koşulları altında tamamen kişinin kendi istemesi halinde uygulanacağı bilinmelidir. Bu sebeple üretime ait hataların haricinde oluşabilecek maddi ve manevi zararlar konusunda üretici firma sorumlu olmayacağını beyan etmektedir.

Aşı olmak isterken bin defa düşünün… Oyuna gelmeyin…

PAYLAŞ

7 YORUM

 1. Avatar
  Hasan Genç

  Her konuyu getirip “dine” bağlamak çok yanlış. Bu aşı dünyanın her tarafında yapılıyor. Aşı olmayı ret edebikirsiniz ama bunu dine bağlarsanız doğru olmaz. Ben şahsen olmayacağım! Çünkü fayda ve zararları daha net değil.

 2. Avatar

  bu yahudi zehirini zerk edip deccâle köle olmak isteyenler yaptırsın. ben imanım gereği yaptırmayacağım, ahiretimi de dünya mı da mahv etmek istemiyorum. şu an ümmet soykırıma uğruyor ülke işgâl edilmiş, namazlar mecusiler gibi ağzı kapalı, saflar ayrılmış şeytanlar ile birlikte kılınıyor. insanoğlu iblisin himayesi altına giriyor buna sesini etmeyenler arşa kadar ameli olsa ne faydası olacak?.

  ayrıca menzil aşı için fetva verdi diyen kişi. bu iş nesilleri ve zürriyetini ilgilendiren bir konu, Allah akletmezmisiniz diye buyuruyor. bu bir cemaatin fetvasına ve ya hıyanet işlerine bırakılacak iş değil geçen hıyanet kul hakkı olur dedi onlar da şeytanın emrinde çünkü.

  kafanızı kumdan çıkarın ve uyanın en müslümanlar sadece kendi ümmetiniz için değil mazlum insanoğlu için uyanın.

 3. Avatar

  3. faza denek olunuyor.Yan etkileri de 3- 4 yılda daha da netleşecek.İnstagramda Yağmur İbiç hanımın yazısını okumuştum.Yahudilerin ve Hristiyanların bu a₺ılara sıcak bakmadığını (dindar olanları) olmadıklarını,reddettiklerini yazıyordu.Maalesef bizim içimizde de aşı olmayanların kul hakkına gireceğini söyleyen fetvalar duyuyoruz.Ne acı ki kime güveneceğimizi şaşırmış durumdayız.A₺ılara güvenmek mümkün görünmüyor a₺ı firmalarının nerelere bağlı oldukları belli. O bağlı oldukları yerlerin de a₺ılarla dünya nüfusunu azaltmaya çalıştıklarını anlatan videoları ortada.Dünya bilimde o kadar gelişti ve genetik alanında o kadar ilerledi ki bana komplo teorisi deyip güldükleri konular hiç de uzak gibi gelmiyor.Maalesef filmlerinde dahi işlemişler ileride yapmak istediklerini.Üstelik yeni dünya düzenine girdiğimizi bakan bey söyledi.Ahir zamanla ilgili hadisler,deccal konusu bence çok mühim.Bunları çok iyi bilmeliyiz.Bilmek asla yetmiyor Rabbimize ayaklarımızın dini üzerinde sabit kılması için çokca dua etmeliyiz. Yazıları benim için anlam taşıyan kimseler deccaliyata doğru gidildiğini söylüyor.Apaçık belli artık.Ama ümitsiz olmamalıyız çünkü Hz.İsa ve Hz. Mehdi çıkacak ve Deccali yenecek.Deccal kazanamayacak.Biz kendimiz,eşimiz,çocuklarımız için ümmet için dua edelim.Allah yolundan ayırmasın zerre miktarı bile.

 4. Avatar

  Siz kime hizmet ediyorsunuz devlet aşı olun diyorsa olacaksınız sözde devleti savunuyorsunuz devletin emrine karşı geliyorsununuz milyonlarca insan oluyor siz insanları aşı olmayın yönünde yayınlar yapıyorsunuz yazıklar olsun

  • Avatar

   Yanlışa yanlış doğruya doğru… devlet istanbul sözleşmesini de imzalamıştı. Ve hala yapılan birçok yanlış var.

   • Avatar

    Menzilden aşıya fetva çıktı kime güvenecek bu millet

    • Avatar

     Hocalar aşıya fetva yönünden bakar. Aşı haram değildir. Aşı gerçeği bambaşka bir konu ve alandır