14 yaşındaki çocuk anne babasını silahla ateş ederek öldürdü

Foto - Ordu'nun Korgan ilçesine bağlı Tepe Mahallesi Eğlence mevkisinde meydana gelen olayda 14 yaşındaki F.Y., iddiaya göre, kahvaltı sofrasında aile bireylerine fındık toplamak istemediğini söyleyince tartışma çıktı.

Haber şöyle:

Ordu’nun Korgan ilçesine bağlı Tepe Mahallesi Eğlence mevkisinde meydana gelen olayda 14 yaşındaki F.Y., iddiaya göre, kahvaltı sofrasında aile bireylerine fındık toplamak istemediğini söyleyince tartışma çıktı.

Bu sırada F.Y., polis babasının beylik tabancasını alıp, aile bireylerine kurşun yağdırdı. Annesi Rahime Yalpı ile anneannesi Cennet Gedek’i öldüren F.Y., babası Cemalettin ile ağabeyi Murat Yalpı’yı da yaraladı. 4 YAŞINDAKİ KARDEŞİ KAÇARAK KURTULDU Olay sırasında odada bulunan ailenin küçük oğlu Yusuf Eymen’in (4) ise kaçarak olaydan kurtulduğu belirtildi. Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine adrese çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Ambulanslarla Fatsa Devlet Hastanesi’ne götürülen baba oğuldan Murat Yalpı da yolda yaşamını yitirdi. Aile bireylerinin cansız bedenleri otopsi için hastane morguna kaldırıldı. Olay sonrası F.Y. jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Tokat’ta polis olduğu öğrenilen Cemalettin Yalpı’nın fındık hasadı için memleketine geldiği öğrenildi.

”ANNEM BANA KÖTÜ DAVRANIYOR” Gözaltına alınan F.Y.’nin, pedagog eşliğinde alınan ifadesine ilişkin detaylar ortaya çıktı. Avukat talebinde bulunan F.Y.’nin, ilk ifadesinde özellikle annesinin kendisine kötü davrandığını, uzun süredir de ailesi tarafından psikolojik baskıya uğradığını söylediği belirtildi. 

Gencin fındık toplamak istemediği yüzünden ailesine karşı geldiği öğrenildi.

ŞU HALE BAKIN!

Anne baba bir iş yapıyor ve çocuklarından da bunu yapmasını daha doğrusu yardımcı olmasını istiyor, çocuk ise buna karşı gelerek ailesini silahla öldürebiliyor.

Düşünün! Anne babasına silahla ateş ediyor!

Gençliği bu hale ne getirdi? Acaba oynadıkları bilgisayar oyunlarının da bunda bir etkisi var mı? Öyle ya! Silahla ateş edip birisini öldürmek çok normal birşeymiş gibi bu oyunlarda.

Rabbimiz gençliği muhafaza eylesin daha neler göreceğiz kim bilir.

ihvanlar.net

PAYLAŞ
Etiketler