Zihin kontrolü ve daha fazlası. Geleceteki Tehlike: GRAFEN

Amerika önce film olarak insanlara izletiyor ve beyinleri alıştırıyor. Sonra da projeleri bir bir gerçekleştiriyor. Bu konuda uyarı yapan insanlar komplo teorisi üretmekle suçlanadursun üzerimizde sinsi emelleri olan, insanlığı tek bir noktadan yönlendirmek isteyen güçler planlarını bir bir gerçekleştiriyor.

İşte onlardan bir tanesi de beyne yerleştirilen çiplerle insanları kontrol etmek. Bunun için belide en önemli maddelerden birisi Grafen.

Teknoloji bakanının da “ürettik” dediği bu maddeyi Abdurrahman Dilipak anlatıyor.

PAYLAŞ

2 YORUM

  1. Avatar

    Eski pfizer çalışanı Carrie Madej katıldığı röportajda bu sıvılarda yüzde yüz grafen vardır dedi.Çin sıvılarında patent sayfasında geçiyor.Diğer sıvılar da ise ticari sır olarak bahsediliyor.Fakat onlarda da olduğu şu şekilde ortaya çıkıyor.Mrna hücreye girebilmesi için onu nanolipidlere sarıyorlar.Bu nanolipidleri üreten firma ise çinli sinopeg firması.Yani nanolipidler sadece oradan geliyor.Onlar da nanolipidleri grafenle kaynaştırdıklarından bahsediyorlar sayfalarında.Grafen insan vücudu için zehirli bir madde.İnsan vücudunu internetle bağlanabilir hale getirmeye çalışıyorlar.Çok söylenecek şey var ama.Allah yardımcımız olsun.Dünya böyle bir savaş görmemiştir bu zamana kadar.

    • Avatar

      Eski pfizer çalışanı Karen Kingston söylüyordu bunları.İsimde hata ettim.