Mehmet Ali Bulut hakkında uyarı! Uzak durun

Bir çok televizyon kanalının çıkarıp parlattığı Mehmet Ali Bulut. Ayetleri kafasına göre yorumlayıp mana veriyor, kendince şifre çıkartıp gelecekten bahsediyor. Ve aynı zamanda yahudi hıristiyanları cennete sokuyor…

İşte sadece ucundan bir kaç örnekle Mehmet Ali Bulut gerçeği:

PAYLAŞ

3 YORUM

 1. Avatar
  Mütefekkir

  Berat TV bu adamı programa çıkarmakla kendi ayağına sıktı. Liyakatsiz adamlar bu tür Ehli Sünnet kanallarının idaresine verilmemelidir. Şimdi birde bu adamı CNN TÜRK vs. değişik medya organlarında boy boy ekranlara çıkarıyorlar. Bizim millete depremler müstehaptır! Nerede ehli bidat hemen elinden tutar bizim TV kanalları..

 2. Avatar

  Ağzına sağlık,
  Hele ‘…Allah’a söyletiyor…’ demen beni mest etti.
  Allah korusun, hakikaten neticesine vakıf olmadan sarf edilen sözler insanı DİNDEN çıkarır.
  Selam ve Dua ile

 3. Avatar

  Maalesef ben de bir videosunda böyle bir ifadeye rastgeldim.Sonrasında bir daha açmak istemedim.Dinlemek istemiyorum.Şöyle olacak,böyle olacak diyenlerden ziyade bilimsel ispat getirenlerini dinlemeyi tercih ediyorum.Sıvı karşıtlığını da en güzel yabancılar yapıyor.Ellerinde bilimsel veriler var ve bizimkiler de magazinsel bakıyorlar olaya.Şu olacak,bu olacak,helak olacağız,helak olacaklar.Kimse bu şekilde ikna olmaz.
  Ayrıca saflar sıkılaştı.Elhamdülillah.İleride hastalık arttı,camilerdeki kalabalıklar yüzünden diyeceklere itibar etmeyelim.Maske koruyorsa mesafe niyeydi,mesafe koruyorsa maske niyeydi?Konserlerde,maçlarda,kongrelerde sıkış sıkış camiye gelince mesafe,maske.Fatih Erbakan da buna dikkat çekmiş çok dindar bir virüs,camiden çıkmıyor demişti.Doğru söze ne hacet.