Cübbeli Hoca’dan Marifet Derneği uyarısı: Teberri ettim

Marifet Derneğinin paylaştığı bir resim Cübbeli Ahmet Hocaefendinin tepkisine sebep oldu. Aslında bu tepkinin bir diğer sebebi de Muhammed Accan el-hadid adıyla önceleri faaliyet yapıp daha sonra piyasaya Muhammed el-Huseyni adıyla çıkan sahte şeyhin toplantısına katılmaları.

Kimdir bu Muhammed Accan:

Bu toplantıya Mahmud Efendi hz.leri katılmadığı halde onu katılmış gibi göstermeleri, altına da Muhammed Keskin’in kendi ismini yazarak bunu sayfalarında paylaşmaları bardağı taşıran son damla oldu muhtemelen.

Cübbeli Ahmed Hocaefendi de diyor ki: “Bugün bunu yapan yarın neler yapmaz!”

Açıklamasında Marifet Derneği ve Ahıska’dan da teberri ettiğini ilan eden Cübbeli Hoca dikkatli olunması çağrısı yaptı…

PAYLAŞ

10 YORUM

 1. Avatar

  Keşke cemaatini aşılara ve küreselcilere karşı da uyarsaydı çok makbule geçerdi.Yan etki olmadığını söyledi en son konuşmasında,çok yanıltıcı konuştu.Amerikanın aşı ve ilaç yan etki sayfası var,raporlanan pek çok ölüm,sakatlık ve ağır rahatsızlıklar var.Avrupanın yan etki sayfasında da aynı şekilde bir durum var.Üstelik raporlananlar az sayıda bile.Gerçek rakamlar raporlananların yüzde elli veya yüzde yüzünden daha fazla değerde.Yine aşı ve herhangibir ilaçlar için aratabileceğimiz,yan etkileri gösteren resmi bir sayfa var.Durum olduğundan da ciddi,söyleyeyim.Bir de mrnayı tavsiye ediyor.Mrna sana makine gibi virüsün dikenli proteinini ürettiriyor.Sen virüs müsün ki sana spike proteinini ürettirecek.Allah Teala’nın yarattığı vücudu,bedeni,aklı bozmak asıl hedef.Bu konuda cemaatlerini uyarmayan herkes vebaldedir onu söyleyeyim.Şu an daha çok şey gün yüzüne çıktı.Küreselcilerin dünya nüfusunu azaltma projeleri var.Hepsinin videosu var,hepsi kayıtlı.Kim Bill Gates ve avanelerini övüyorsa o da onlardandır.Tgrt övdü bu arada.Yapay eti de süsledi bir güzel.Afiyet olsun onlara yemeyi düşünüyorlarsa.Artık ne zaman uyaracaklar insanları. tek dünya kominist devletinin,deccalin ayak sesleri duyuluyor.Metaverse,nükleer felaket,yapay kıtlık diye planları var.Bunlar Allah Tealaya savaş açmışlar.İnsanları güya tanrılarına kurban ediyorlar.Kaçırdıkları çocuklar üzerinde türlü türlü deneyler yapan caniler topluluğu bunlar.Allah Teala bunların şerrinden Ümmet-i Muhammedi ve insanları kurtarsın.

 2. Avatar

  Cübbeli Ahmet Hocanın bahsettiği siteye girdim, inceledim, böyle bir ne resim ne de bilgiye rastladım.

  MaşaAllah Hocamız, Reha Muhtar yayıncılığına soyunmuş, 28 Şubat öncesini bilenler açısından hiç de yabancı olunmayan bir taktik.

  Sayın Hoca hayırdır, ne bu hışım,kin,garez,nefret….
  Önce kendini methetmeler, sonra da karşı tarafa bindirmeler… Ana sebep ne Hoca? Saadete gel.
  Yarında archive.org(özellikle yazdım, herkes inceleyebilsin diyerek) sitesinden geçmişe dönük bahsettiğin derneğin sitesini inceleyecem.
  Sen bana kalırsa aslında beklememişsin, zira gideceksiniz, farklı yerlerdeki insanları bulacaksınız, konuşturacaksınız, hemde bizlerin bilmediği ve de tanımadığı kişileriii, ayrıca bahsedilen şahsın Amerika tarafından aranması veyahut aranmaması neden seni bu kadar ilgilendirir oldu?
  Geç bu ucuzlukları Hoca SAADETE gel, asıl derdin ne?

  • Avatar

   Cübbeli Hocanın videosundan sonra tepkiler gelince kaldırmış olabilirler

  • Avatar

   Resim hala duruyor kaldırılmadi bilmeden konuşma! Instagram da bir çok fotoğraf paylasilinca bir tane ana görülür sen onu sola doğru kaydirman lazim sonra çıkıyor bende ilkin bulamadım o sekil fark ettim hala duruyor.arti bazıları Cübbeli hocaya bindirmek için her yerde cirit atıyor saadetciler ,hepsi değil ama bazı sapik kadiri geçinenler vs!

 3. Avatar

  Yazıp yazmama konusunda epey düşündüm… Burada ki, temiz arkadaşları üzeceğimi düşündüm, onlardan öüür dilerim.
  Nerede bir Ahmet Mahmut Ünlü ismi geçse, geçmişe dalarım, Cübbeli Hoca olarak değer verip dinlediğim kişi aklıma gelir.

  Hatta STV izlemyin Gavur olursunuz dediğini işitince daha bir değer verir oldum,
  gel görki, hapisten çıkar çıkmaz STV mikrofonlarına konuşması, bende Hocalık bölümünü aldı götürdü.
  Daha sonra ki POTLARINI yazmayayım.
  Sanki, Bayram ve Hızır Hocaların (Allah ikisini de gani gani rahmet eylesin) katledilmesi bu zatın önünü açmak için olduğu kanaati var bende.
  Ben bu zatın ilim ehli olduğuna inanmıyorum, daha ziyade algı yöntimiyle gündemde tutulduğuna kaniiyim.
  Yoklayın hafızanıza bu kadar HAFİF bir alimle karşılaştınızmı?
  Üzdüklerim varsa peşinen çok özür dilerim.
  El Ğaybı illallah

  Selam ve Dua ile

  • Avatar
   Mütefekkir

   Tam bir saadet zihniyetine sahipsin. Cübbeli ahmed hocanın ilminin zekatına ulaşamayan sizler ancak tenkid ile komplo teorileri üretirsiniz.

  • Avatar

   “ben bu zatın ilim ehli olduğuna inanamıyorum” yazmışsın, keşke bir kitabını okusaydın, alimin kıymetini cahiller ne bilsin

 4. Avatar
  Mütefekkir

  Youtube’da bir video görmüştüm. Efendi hazretlerinin önünde bir ihvanın telefonuna vurup yere fırlatıyordu. O günden sonra çok şüpheler uyanmıştı içimde bu adam karşı. Kendisini yakında gördüğümde hep bir huzursuzluk seziyordum içten içe.. Bizim zaten bu saatten sonra Marifet derneği ve Ahıska yayınevi ile işimiz olmaz! Şu rezilliğe bak..

 5. Avatar

  Bu keskin denen zat ne yapmaya çalışıyor ? Daha önce de Ahmet hocaya hadis uyduruyor demişti sanırım, yazıl efendi hz.nin yanında bulunup böyle nasipsizlik olamaz

 6. Avatar

  Allah razı olsun sizden bu konular medyaya böyle yansıması hoş değil ama belkide böyle olması gerekiyor. Muhammed keskinin o toplantıda ne işi var? Neden efendi toplantıya katılmış gibi gösterildi neden altına onun ismi yazıldı?