Tiktok ibnelerine dur denilmeyecek mi? Hükumet uyuyor mu?

Sosyal medya özellikle Tiktok ve instagram gibi platformlarda eşcinsel, erkek erkeğe ilişki yaşayan, kendisini kadına benzetmeye çalışan ibneler cirit atıyor. Öyle ki milyonlarca kişi tarafından da takip ediliyor.

Bunlar yer yer duygu sömürüsü yapıyor, bazen dini bazen iyiliği istismar ediyor. İnsanların acıma duygusuna hitap ederek kendilerini çok masum, kendi halinde, iyilik sever gibi lanse etmeye çalışıyor.

Çeşitli vaadlerle kandırıldıkları anlaşılan bu gençler içine düştükleri günahı/ahlaksızlığı insanlara masum duygu hatta aşk olarak yansıtmaya çalışıp basite indirgeme çabasına giriyor.

Kısacası her türlü argümanı kullanarak lanetli livata fiiline teşvik ve özendirme mevcut.

İşte en son Mük. Ze. adındaki bir livatacı ahlaksız “doğum yapacağım, hamileyim” diyerek insanları kandırıp milyonlarca takipçi elde edip yüz binlerce lira kazandı. Bir hastanede yeni doğmuş çocuğu kucağına alarak poz verdi. Bu hayasızlığa yeni doğmuş bebeği de alet etti.

Sizin vicdanınız/mideniz bunu kaldırıyor mu?

Bunları takip eden gençlerimiz ve çoluk çocuk da etkileniyor. Ailesi ne kadar güzel yetiştirirse yetiştirsin arkadaş ortamının kötü olması ve bu gibi sosyal medya pisliklerinin sıçraması, Şeytanın ve nefsin etkisiyle de bu tuzağa düşebiliyorlar.

DEVLET NEREDE? HÜKUMET UYUYOR MU?

Devlet milletin canını, malını, ırzını, namusunu, gençlerin gelişimini korumakla mükellef değil mi? Biz İslam’a bayraktarlık eden bir millet değil miyiz? Ve hükumet işine geldiği zaman İslam’dan, naslardan dem vurmuyor mu?

O halde bu ahlaksızlıkları nereye koyacağız? Bunlara göz yummak bir Müslümana veya vatanını düşünen duyarlı bir vatandaşa bile yakışır mı?

Devlet yetkilileri bunları görmüyor mu? Nerede yaşıyorlar, ne yapıyorlar? Yoksa görüyor da ona rağmen tedbir almıyorlar mı?

Bu milletin çocuklarının vebalini kim yüklenecek?

Evet anne babalara suçu atalım hemen ama eğitim sistemi beş para etmez bunun sorumlusu kim? Hayrın önü açıldı diye teşekkür ediyoruz hükumete peki şerrin önü kapatılmayacak mı?

Nesil mahvoluyor farkında değil misiniz?

Şikayet edeceğiz “ilgili bir kanun yok” deniliyor. Neden yok?

Yazık değil mi bu necip millete ve evlatlarına… Bugün susanlar yarın sizin evinizi, çocuklarınızı ve torunlarınızı vurduğu zaman bu bela o zaman konuşursunuz ama iş işten geçmiş olur.

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ
Etiketler