Bildirimler
Hepsini Sil

[Kapalı] FORUM KURALLARI  

  RSS

Admin
(@admin)
Admin
Katılım : 7 ay önce
Gönderiler: 5
28 Şubat 2020 00:08  

 Değerli kardeşlerimiz!

  Bu forum Ehli Sünnet müdafaası için hizmet veren sitemizin bir bölümüdür. Doğal olarak önceliğimiz, hassasiyetimiz ve en temel değerimiz EHLİ SÜNNETTİR.

   Dolayısıyla bu forumda Ehli Sünnet dışı propagandalara asla izin verilmez, tespit edilen kişi süresiz bir şekilde engellenir. (Bir konuyu anlamak için soranlar bundan müstesnadır.)

   Üyelerimizin dikkat etmesi gereken hususlar:
✔ Kimsenin bir başkasına hakaret etmeye hakkı yoktur. Mesajlarında (foruma üye olan veya olmayan bir başkası hakkında) hakareti tespit edilen arkadaşlar engellenecektir.

✔ Bir başka siteden alıntı yapılan yazılar için mutlaka kaynak belirtilmelidir.

✔ Bir konu açmadan önce forumda aynı konunun açılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Tekrarlanan konular taşınmakta veya silinmektedir.

✔ Açılan konu forum başlığı ile alakalı olmalıdır. Forum ile alakası olmayan konular silinmektedir.

✔ Ticari reklam yapmak yasaktır. (Foruma sponsor olarak siteye reklam verebilirsiniz)

✔ Paylaşımlar yazarını bağlar ve paylaşımı yapan kişi paylaşımından doğacak sorumluluğu üstlenir. Bir kişi veya kurumu eleştirirken, deşifre ederken kişilik ve marka haklarını ihlal etmemelisiniz. (Şayet emniyetten hakkınızdaki bir şikayet sonucu IP adresiniz talep edilirse verilecektir)

GİZLİLİK VE ÇEREZLER
   Bu foruma üye olurken girmiş olduğunuz bilgiler kesinlikle üçüncü bir taraf ile paylaşılmamaktadır. Bunun yanında kendi profilinizde bulunan ve görünmesini istediğiniz sosyal medya hesaplarınız ve bilgileriniz diğer kullanıcılar tarafından görülebilmektedir.

   Foruma üye olurken sitenin daha verimli olabilmesi için çerez kullanımını da kabul etmiş olmaktasınız.

İZİNLER
   İhvanlar.net sitesi yetkilileri bu forumda özgürce faydalı paylaşımların yapılmasını amaçlar. Bunun yanında hiç bir gerekçe sunmadan da eklenen yazıyı kaldırma, düzenleme, kapatma ve taşıma, üyeleri engelleme hakkında sahiptir.

   Siteye üye olduğunuzda bu şartları da kabul etmiş olursunuz...


Share: