Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İslam dünyasına: Ehli Sünnete sahip çıkmalıyız

   Ak parti içindeki İrancı, mezhepsiz, Ehli Sünnet düşmanı trolleri şoka sokan konuşma. İlahiyatçıların ve hatta ön sırada oturan Diyanet İşleri başkanının bile söylemeye çekindiği Ehli Sünnet vurgusu Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi. Erdoğan bu vesileyle geçmişte yaptığı bazı yanlış söylemleri de düzeltmiş oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ehli Sünnet Sarılmalıyız paylaşan: ihvanlarnet

SEÇME VİDEO

10 Yorum

 1. Var siz yolunuza biz yolumuza. Varsa ortak yolumuz, bir oluşumuza.. Başka söze gerek yok…

 2. İnşâallah sözüne sâdık olur da ehl-i sünneti DİB’de söz sahibi kılar. Kutlu Doğum haftasını kaldırır, Cumâ namazı 16 rekât olur. Diyanet 10 rekâta indirdi. Uygulamayı da hayırcıların kalelerinden biri olan İzmir’de başlatmıştı. Hutbeler ilân-duyuru merkezi oldu.

 3. Sapık hocalar var ya onlarda böyle sözlerinden döndükleri vakit.onları da bu şekilde savunursanız şaşırmayacağım

 4. bu adama ne oldu böyle geçen sünnilik şiilik yoktu diyor.Ne yapmaya çalışıyor

 5. Bu yol ince Yol…belkide hayir cadirinda Tesaduf girmesiy ile Dost:Yavuz Sultani Selimi savunurken referendumu yendik..Iki taraf oynamaga gerrk yok neysek o.. Tabiki Ehli Cemmaat.

 6. Reis-i Cumhurumuz İslam akaidini bilen bir zatı muhteremdir. Lakin başkanlığını yaptığı ülkem yüz yılı aşkın süredir hainlerin köşe yapmıştır. Bazı şeylerin zamanlıca söylenmesi gerektiğini bilmektedir ki hedef sekteye uğramaya. Aklıma hep yer etmiştir. İyi bir kaidedir ki Şehit Bayram Ali hocanın bir sohbetinde, düşmanın gücü çok iken ona kafa tutmak onurlu ama zor iştir.Mağlubiyet kaçınılmazdır. Düşmana kafa tutabileceğin ölçüde gücünü topladıktan sonra kafa tutmak evladır. Biiznillah galibiyet de beklenendir o vakit. Allah Reisi Cumhurumuzu muhafaza eylesin. Biz ondan razıyız. Allah (c.c.) ondan razı olsun. Kimse kusursuz değildir Kusursuz Hatasız yalnız Allahtır (c.c.)

 7. Ya zaten iyi bak CB ehlisünnet vurgusu yaptıktan sonra aslında alkışlamak dahi istemiyor ve zoraki yağıyor. Onun o makamdan ihraç edilmesi için dua edelim Rabbim şerrinden muhafaza eylesin oraya layık olan ‘görebilen’ ve daha hayırlı olanı yerleştirsin.

 8. Diyanet reisinin halini merak ettim, Ehli sünnet kur’an da yok dediği için. Cumhurreisi kadar aklı yok.

 9. hala eyleme bakılacağına söyleme bakılıyor. bir müslüman böyle mi hareket etmeli. müslümanın kanma kandırılma hakkı birdir iki değil. neden uyanık olmuyoruz. kendi ticareti işlerimizde gösterdiğimiz açıkgözlülüğün onda birini dini hassasiyetleri istismar edenlere karşı göstersek emin olun ülke bugünkü acınacak hallere düşmezdi.

 10. hakan cagri cetin

  AYNEN ÖYLE !!! BUNU “””HERKES VE HER KESİM””” Bİ KABUL ETSİN, ZATEN ŞERİAT ALLAH’IN İZNİYLE DAHA ÇABUK GELİR ANCAK, DEDİĞİMİZ GİBİ “ELHAMDULİLLÂH MÜSLÜMANIM” DİYEN HERKES BUNU KABULLENMELİ !!!
  BUDA ANCAK O SAÇMA SAPAN OLAN 5816 NOLU ( OSMANLIYI YIKAN VE HİLÂFET’İ KALDIRAN SELÂNİKLİ BETONKAMAL’I ) KORUMA KANUNU KALDIRILIRSA DAHA ÇABUK OLUR VE BÖYLECE KAMALİST OLAN CAHİL MÜSLÜMAN İNSANLARIMIZDA GERÇEKLERİ VE ŞERİATI DAHA İYİ ANLAYABİLİR VE KAVRAYABİLİRLER İNŞÂALLÂH…
  EN DOĞRUSUNU ALLAH AZZE VE CELLE BİLİR…

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.