Diyanet Mason medyaya itimat edip İhsan Şenocak’ı görevden aldı

   Mason medyanın kesip biçtiği ancak hakikati silemedikleri videoları bahane eden Diyanet, İslam camiasının güzide hocası, Ehli Sünnet savunucusu İhssan Şenocak Hocaefendiyi görevinden aldı.

   Sünnete/Hadise düşmanlık yapanlar görevlerinde

   Peygamberi dinde etkisizleştirmeye çalışanlar görevinde

   Kader inkarcıları görevinde

   Kur’an kıssalarına mitoloji masal diyenler görevinde…

   Gerçekleri haykıran ihsan Şenocak hocaefendiyi ise hutbede okuduğu tesettür ayetlerini bahane edip görevinden alıyorlar.

   Yazıklar olsun.

   İşte yeni diyanet…

www.ihvanlar.net

21 Yorum

 1. ÖNEMLİ BİLGİLER -

  ALİ ERBAŞ HAKKINDA BİLGİLER :

  Ali Erbaşın , kitaplarının hristiyanlıkla ve hristiyanlıkta ibadetler alakası olması vesair bilgilerdir. tescilli diyalogcudur ve abant toplantısına katıldığı söylenmektedir.

  Diyanet işleri başkanlığında görevden alınanlar ise alt kadrolardandır üst düzey fetöcüler yerlerinde neredeyse olduğu gibi durmaktadır. Diyanet işleri başkanlığında kimin nurcu olduğu alt kadrolar tarafından dahi bilinirken, Diyanet işleri başkanları fetönün üst düzey yetkililerini görevden alınmamakta , tabiri caizse görmüyor gibi davranılmakta Zatı Âlinizin ciddiyetli mücadelenize bir bölümü açıkça bir kısmı da açık olmak üzere ihanet edilmektedir. 140 bin civarı kadrodan görevden alınan alt kadrolardan 3000 civarı kişidir.

  Böyle olunca , Diyanet işleri başkanı görevden ayrılınca yerine gelen fetö isimli örgütün tescilli diyalog grubu üyesi olabilmektedir. Böyle olunca da üst kadrolar önceki başkan döneminde olduğu gibi aynen korunmaktadır. Bu başkanın artısı ise geldikten sonra fetö aleyhine konuşmaları olan İhsan Şenocak isimli tanınmış ilahiyatçıyı derhal bir fırsatını bularak görevden almıştır.

  Prof. Ali Erbaş ile ilgili bilgiler ;

  Prof. Ali Erbaş ; Gülen in sağ kolu Adil Öksüz’ün doktora tezini veren üyelerden biridir (Ekte)
  Konusu da Kur’ânı Kerim ve Tevrat (muharref) kıyaslamasıdır. Tezin başlığında ise Muharref Tevratı Kur’ân-ı Kerimden evvel yazmışlardır. (Ekte)

  Yine Diyanet İşleri Bşk. Ali Erbaş ın kitabından alıntıdır;
  “dünyayı bir köy haline getirdiği günümüzde bu tür eserlere çok ihtiyaç vardır. Bu çeviriyle dinler arası diyaloga bir nebze olsun katkıda bulunmuşsak kendimizi bahtiyar hissedeceğiz.”

  Diyanet İşleri Bşk. Ali Erbaş ın bu yazısına şaşırmamalı zira kendisi ;
  F. Gülen in Dinler arası diyalog komisyonunda görevli , Dinler arası platform üyesidir.
  Fetö’nün organize ettiği Abant Toplantılarına da katılmıştır.

  Yine Fetö’nün akademik üssü olarak görülen Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde Fetö örgütüne mensup firari dekan Suat Yıldırım ile çalıştığıda basında dahi çıkmıştır. Ki zaten kitaplarında ilgi alanı hristiyanlıktır…

  Diyanet İşleri Bşk. Ali Erbaş’ın kitapları ;

  hristiyanlıkta ibadet Prof. Dr. Ali Erbaş

  hristiyanlıkta reform ve protestanlık tarihi

  Engizisyon

  hristiyanlık

  Melekler Alemi / ilahi “Dinlerde” (buraya dikkat) Melek inancı (yine hristiyanlığı dahil etti)

  Dinler tarihi (Din demiyor ve Dinler diyerek yine hristiyanlığı dahil ediyor)

  hristiyan ayinleri (sakramanentler)

  Prof Ali Erbaş ın kitaplarındaki alan, Gülen örgütünün özel önem verdiği faaliyet alandır !

  İSLAM Aleminde konu bitmiş gibi hristiyanlığa yönelmiş , hristiyanlık , hristiyanlıktaki ibadetler gibi alanlarda çalışmalar yapmış kitaplar neşretmiştir. Gülen örgütünün çalışma alanında kendine yer edin-miştir.

  Doktorası ;
  (Kitaplarında olduğu gibi yine ilgi alanı Dinler ve hristiyanlık)
  Dinler Tarihi Anabilim Dalı’nda ‘İlâhî Dinlerde Melek İnancı’ isimli teziyle doktorasını aldı.

 2. Mason medyanın gazına ne hacet var diyanetin başında ki şahıs zaten tescilli diyalogcu. Tayyib bey bunu oraya getirmekle çok büyük hata etti

 3. Yapılanların amacı da böyle yorumlar yazdırmak. Demek ki başarılı oluyorlar.

 4. Ihsan şenocak hocamız hükümeti desteklemekle yanlış yapmıştır. Bu hukumet ılımlı islam için siyonizm tarafından turkiyede başa getirilmiştir.

 5. Diyanet ne için kuruldu zannediyorsunuz. Birde sol cenah diyor ya! M. Kemal neden diyaneti kurdu peki diye, herifler din nedir bilmezler. İşte, hakikati anlatanı susturup, hurafecileri alkışlatmak için. Nefislerine göre diyanet reisi ve müftü yetiştirmediler mi bunlar. Süleyman Ateş’i Ecevit başa bela etti.

 6. Başkanimiz çözecek en kisa zamanda

 7. :):) ya dediklerine sen bile inanmıyorsun ya

 8. Öve öve bitirilemeyen adaletli her yaptığı işte genelde çark eden Cbş ‘nını göreve çağırıyoruz.

 9. Şamil ÇEÇENDAĞLI

  Sosyal medya da hastag açıp konuyu dillendirelim

  #diyanetihsanhocamadokunma

  #diyanettenhiyanet

  #ihsanhocamsahipsizdeğildir

 10. Merak buyurmayin degerli musluman kardeşlerim basimizda ehli sunnet bir reis var durumu çözer.bir kaç gun önce nasilda kükredi.yine kukrer olmadı pençe gösterir dahada olmazsa penceyi atar.ben şimdiden pençelerin sustalarini görür gibiyim.savulun bre masonlar

 11. Hala birileri birilerini savunsun. Kesin birilerinin haberi yoktur bu işlerden… Anlayana. Kendinizi kandırın.

 12. topunuz toplansa ihsan hocamizin e ilimde ne insanlikta zerresi olamazsiniz

 13. Şamil ÇEÇENDAĞLI

  Sakinn olun her şerde bir hayır vardır,resulALLAH sallâllâhu aleyhi ve sellem efendimiz doğduğu memleketinden hicret edilmeye zorlanmadı mı? Arkadaşlarıyla birlikte dava adamları boykot edilme di mi ? Evleri malları yagmalanmadı mi? Daha sonra yurtlarından kovulan muslumanlar kabeyi fethetmedi mi ? Biiznillah vardır bunda da bir hayır ihsan hocamin saçının teline değişmem diyanetı. ..

 14. Yazıklar olsun diyanet, tek kalemde çizik sizin içinde atılır birgün ..

 15. İnşallah hocamız görevine iade edilir.böyle devletini seven bir hocaya bu yapılmamEy Rabbim!
  Ben ki günahı sevabından çok,
  Aklı dünyaya takılmış,
  Kalbi fani şeylere anmış bir zavallıyım.
  Ama ,Sen öyle Nur, öyle Rahmansın,
  Öyle güzelsin ki,
  Ne olur Rabbim Sen’den uzak kalan şu kulunu kendine yakınlaştır,
  İmanla dirilt.
  Ey sevdiklerini sevindirmekten hoşlanan Rabbim!
  Sana açılan ellerimi geri çevirme.
  Kalbime aşkınla tecelli et ki,
  Sen’den başka hiç bir şey kalmasın o kalpte.
  Sen’den başka hiç bir şeyi olmayacak kadar zengin eyle beni.
  Her şeyde Sen’i anmayı, her şey de Sen’i görmeyi nasip eyle.
  Bana isimlerinle güç ver Ey Rabbim!
  O isimlerin ki kalplerin nuru. Hiç bir şeyi olmayanların gururudur.
  Ey Rabbim! Bize isimlerinin hakikatinin hakikatini göster.
  Bizi Sen’siz bir an bile yaşatma !.. Âmin Ecmain .slı

 16. İnşallah tekrar görevine döner.hocamız yanlış lık yaptıklarının farkına varırlar.yoksaki ak partiye yazık olur.savunucuları bir bir kaybeder

 17. Twitter’ı çözememiştim o nedenle yok. Ama instagramda Cumhurbaşkanlığı’na yazdım.Bimer’e de yazalım inşaallah.Mustafa Karataş,kocası tarafından dayak yiyen bir hanım için ‘Kol kırılır,yen içinde kalır.’ demişti.Şimdi Diyanet’in Müşavirlik koltuğunda oturuyor.Çok da seyredilen,sevilen biriymiş.Kim tarafından seviliyor ya,çoğunluğu namazını kılmayan ve pek diyanetle işi olmayanlar tarafından seviliyor.İhsan Hoca öyle mi?Benim artık kimseye itimadım kalmadı.Laf yetmez icraat gerekir derken,şimdi bu yapılanlar ne?Gerçekten çok üzücü,hazmedilemeyecek bir hadise. Rabbim hayra çıkarsın.Şikayetlerimizi bildirelim inşaallah.

 18. Allah tez zamanda bu ehli-sünnet düşmanlarını, devletin içinde ki putperestleri, meâlcileri, münâfıkları kahru perişan etsin, amin.

 19. Mesele nedir tam anlayamadım ayrıntılı bilgi verir misiniz.

 20. Derhal herkes bimere şikayet etsin. Etmeyen varya ruhsuzdur ruhsuz. Kılımız kıpırdamıyor münafık gibi islam yaşıyoruz çok bunalıyoruz.

  Cb nin türedi tipleri hedef göstermesinin ardından yapılan şu operasyonlara bak. En büyük hain karataş aleacele en büyük yere getiriliyor hemen akabinde ehli sünnetin diyanette görevli olan TEK hamisi olan allame şenocakın fişi kesiliyor. Bu olay çok büyük bir olay

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.