8 Yorum

 1. Gültekin AKKUŞ

  Artık gerçekler ortaya çıkmalı gerekiyor

 2. hakan cagri cetin

  (2. BÖLÜM)
  BAKALIM, GÂVUR FRANSIZ POLiTiKACILARI SELÂNiKLi KAMÂL’I NASILDA MUHTEŞEM BiR ŞEKiLDE TARiF EDiYOR …!!!
  KAMÂLISTLER iZLESiN VE GÖRSÜNLER ATA’LARI KiMMiŞŞŞ…!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=UmwdR5XDP_E&t=0s&list=PLByp2S4aWgFcymY-XhxWokX_DDSMWrmJw&index=6

 3. hakan cagri cetin

  BAKALIM, GÂVUR ALMAN POLiTiKACILARI SELÂNiKLi KAMÂL’I NASILDA MUHTEŞEM BiR ŞEKiLDE TARiF EDiYOR …!!!
  KAMÂLISTLER iZLESiN VE GÖRSÜNLER ATA’LARI KiMMiŞŞŞ…!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=X_8iaTykPRI&list=PLByp2S4aWgFcymY-XhxWokX_DDSMWrmJw&index=4

 4. ALLAH AZZE VE CELLE SİZLERDEN RAZI OLSUN İNŞÂALLÂH KARDEŞİM. Gerçekleri ALLAH RIZASI İÇİN devamlı aktarın ve güncelleyin ki, zavallı cahil ve bilmeden ŞİRK içinde yaşayan müslüman insanlarımızı UYARALIM ki, en azından ALLAH’IN İZNİYLE imanlarını kurtarabilsinlerİNŞÂALLÂH.. selamlar saygılar

 5. Muhammet raşit

  Slm Haydar başa reddiye Yaparsanız iyi olur adam diyorki Atatürk ehli beyt soyundan geliyor diyor. Hoş geldin Atatürk kitabı cıkartmış Nakşibendi silsilesine hakaret yağdırıyor.

 6. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Dünya siyasi tarihi’nin ve ülkeler arası kuruluş yıkılış olmak üzere aklınıza ne gelirse gelsin ona monte edilebilir bir hayali şişirme kahraman mevzusu. ..bir Müslüman. … sevdiğini söylüyorsa bilinki ya yalancıdır ya da sahtekar(aziz nesin)

 7. İhvanlar son makaleleriniz çok yararlı. Daha bir coşkulu ve küfrü tetikleyici olmuş, teşekkür ediyorum. Böyle makaleleri koyup kemalistlerin çatladığı yorumlarda görmek isterim.

  Müslümanların uyanması, daha aktif olması gerekiyor. Onlarca yıl yok İslam barış dini, sevgi dini, merhamet dini diye pasif nesil yetişti, millet cihadı unuttu.

  Bu arada aşağıdaki yorumcuya hitaben, evet bu haberler çok gerekli. Fitne çıkmadan, cihad etmeden, oturduğumuz yerden Şeriat hâkim olmayacak arkadaşım.

  Bu arada yüce Mevlâya şükürler olsun ki Kadir Mısıroğlu diye yaşayan bir efsane var. O olmasaydı şu an hepimiz M. Kemali kurtarıcı olarak biliyorduk.

  Çatlasanız da, patlasanız da İslam tekrar hâkim olacak burada!.

 8. Ne gerek var şimdi böyle haberlere? Ülkenin bir ton derdi var derdimiz Atatürk.

  ADMİN: Bir ton dert yok, dert çıkartanlar var. Onların da topu kemalist. Mustafa Kemal tanınmadan, peşinden gidenlerin zihniyetinin temel sorunları anlaşılmaz.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.