Devletten Partilere verilen para dudak uçuklattı

Her yıl devletin kasasından partilere toplamda 300 milyon TL civarında para aktarılıyor. Peki ne uğruna?

Hele hele terörist partisi olduğu alenen bilinen bir partiye devlet nasıl oluyor da bu kadar aktarabiliyor? bu paranın nerelere ve kimlere aktarılacağı bilinmiyor mu?

PAYLAŞ
Etiketler

3 YORUM

  1. Avatar

    Bunun yanı sıra zaman kaybından başka hiçbir şeye yaramayan futbol kulüpleri de var. Ha bir de milyonlarca TL’lik borcu silinen uluslararası şirketler… Bunlar da çok ciddi zarar ettiriyor bütçeye. Peki buna rağmen esnafa verilen destek ne? Sadece 1000 TL!!! Burada bir adaletsizlik var arkadaşlar, yetkililerin bir an önce bunları bir düzene koyması gerekiyor.

  2. Avatar

    Devletin partilere milletvekillerine makam araclaina vs ödediği paranın üzerinde çook kişinin hakkı var. Gerek israf açısından gerek de hak etmemeleri açısından bknz hdp. Bir söz duymuştum bi kere tüm milletvekillerinin ortak olacağı tek konu kendi maaşlarına zamdir herhalde. Güya halkı temsil için oradalar ama hiç de ‘halk’ gibi yaşamıylorlar. Bu israfin bedeli de bu hdp nin zamanında bu kadar güçlenmesi de iktidarın etkili olduğu konular. Ses çıkarmaniz güzel de acaba kulaklarına gidiyor mu dinliyorlar mi bunları

  3. Avatar

    yinede muhalefet partilerine UTANMADAN hdp’li derler.