Pir Muhammed Hüseyin mezhepsizlik propagandası

Daha önce Pir Muhammed Hüseyin adlı şahsın tasavvufu nasıl istismar ettiği anlatılmıştı. Şimdi de mezheplere nasıl sinsice saldırdığını görüyoruz.

Bunlar, mezhepler yok demezler. Taktikleri budur. Mustafa İslamoğlu da böyle başlamıştır. Daha sonra “o da adam ben de adamım” demeye başlamış ve son aşamada mezhepleri inkar etmiştir.

İşte o video:

PAYLAŞ

3 YORUM

 1. Avatar

  Rahmetli Başkan Mushin Yazıcıoğlu, bizim tarlayı sürmüşler…
  Bizler birbirimizle uğraşmaktan Tarlalaımızı ihmal ettik, netice de birileri de geldi, hem sürdü, hemde ekti!
  Hasat zamanı gelince uyandık ama, maalesef hasadı da kaldırıyorlar.

  Sorun bizde, hepimizde, asli vazifemizi unutarak, asli vazifelerimizi ihmal ediyoruz.
  Rabbim bizleri ve dahi tüm ümmet-i Muhammedi gaflet uykusundan uyandırsın, bizlere ehl-i Sünnet çatısı altında BİRLİK,DİRİLİK ihsan eylesin.

  Önemli Ricam:
  Bu sitede Kul hakkına daha bir titiz yaklaşılacağını ummak isterim.
  Öncelikle değerli Admin, lütfen yorumları kul hakkı zaviyesinden bakarak öyle ekleyiniz!
  Değerli okuyucu sizde lütfen yorumlarınızı kişileri hedefe koyarak değil, problem odaklı yapın lütfen ki, birbirimizden istifade etmiş bulunalım.

  Selam ve Dua ile

  • Avatar

   Doğrudan olumsuz bir izlenim oluşturmayacağını düşünmüştüm hedefim de bu değildi o zatın bir kitabı geldi elimize bilip bilmeden okumak istemedik ama yine de akıllarda kötü bir algı bıraktıysam haklısınız herkesi tenmsilen sizden özür dilerim. Bir taraftan sapkın düşüncelerin farkında olalım derken uhuvvetimiz riske giriyor belki de

 2. Avatar

  Selamun aleyküm. Seyyid muhammed ruhi hakkında malumatiniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim. Internette olduğu haliyle bir sıkıntı gözükmüyor ama bilen birilerine sormak istedim