Boğaziçi Üniversitesi ve azgın azınlık

Bildiğiniz gibi Boğaziçi Üniversitesine atanan bir rektörden sonra bunu bahane ederek ortalığı karıştırmak isteyenler oldu.

Ka’be’ye hakaret edilen organizasyonlarda LGBT propagandası ve polise karşı mukavemet göstererek taşkınlık yapılmak istendi.

Bu azgınlıklarının sebebi inlerine girilmiş olması!

Bu ülkede çok oyunlar oynandı. Yıllarca adam yetiştiren masonik yapılar köşe başlarını tuttular. Özellikle de eğitim yuvalarını. Ve buralarda kendi vatanına kendi değerlerine düşman nesillerin yetiştirilmesi için ellerinden geleni yaptılar.

Bu gün “biz bu rektörü istemiyoruz” denmesinin sebebi işte budur. Zihniyet uyuşmuyor. İdeolojik siyasi pisliğe bulanmış zihinler tahammül edemiyor. Çünkü o okullarda artık istedikleri melanetleri yapamayacaklar ve rant elden gidecek.

Buna da alışacaklar! Her alanda düzenleri bozuluyor, kabullenecekler… Devir artık onların devri değil…

EĞİTİM SİSTEMİ SORGULANMALI
Bu azgın azınlığı konuşurken bunları yetiştiren eğitim sistemini de ele almak gerekiyor. Maalesef hala daha eğitimde bir yol katedilmiş değil. İdeolojik için boş, ahlak ve maneviyattan uzak bir sistemle nesilleri kaybediyoruz.

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ

2 YORUM

 1. Avatar

  Sen doldurmazsan birileri doldurur, KAİNAT boşlık kabul etmez.
  Karanlığa küfür edileceğine bir mumda bizler yaksa idik, herhalde buralar ROAMAnın çocuklarının at koşturduğu alan olmazdı.
  Başkalarını sövmekten ve dahi dövmekten ziyade kendi hatalarımızı , eksikliklerimizi samimane bir şekilde ortaya koyup, çözümler üretsek, ziyadesiyle mesafe katetmiş olurduk kanaatindeyim.

  İttihad ve Terakki beyinlerimizi esir aldı, çözüö yerine hep istemezükcülük yapıyoruz, Dindarı da o, CAHPKK lısı da o. Tek fark birisi sağdan istemezülcü diğeri soldan….

  Konu yukarda zikredilmiş, konu hakkında yorumlarınızı ekleyin, benim fikrimede saygı duyarak, beni merkeze oturtarak ya da yorumuma cevap yazma basitliğine girmeyin lütfen.

  Selam ve Dua ile

 2. Avatar

  Efendi Hazretleri boşuna mı buğzediyordu üniversitelere? Lut kavminin çocukları yetişsin diye mi bunca emek bunca masraf… Yazık…