Selefiler Seçim çalışmasına başladı. CHP için çalışıyorlar

Oy vermek şirktir diyen çakma selefiler alttan alta seçim çalışmalarına başladı ve kendilerinden beklendiği şekilde CHP için gayret ediyorlar.

Bakın bu kağıtları nerede dağıtmışlar:

TAĞUT KURGUSUNU ANLAMAK İÇİN İZLEYİN:

PAYLAŞ

3 YORUM

 1. Avatar

  Münafıklar hemen savunmaya geçerler, yok efendim bilmem kaç sene olmuşta şimdikilerin güya GÜNAHI yokmuşta……
  Adam kanun çıkaracak, Camiler satılacak, Meyhaneye hatta ve hatta GENELEV olacak, sonra da savunmaya kalkacak, HAİN oğlu HAİN…
  Ulan o kadar meraklıysanız kendi evlerinizi yapsaydınız….
  Ben dersem MÜSLÜMAN CHP ye OY MOY veremez, verdiği takdirde bütün pislikleri onaylıyorum demektir, Oy vermekisteyen kendisini sorgulasın….

  Yok efendim DSP de TAYYİP beyi destekliyormuş, bre Dangalak, biris TAYYİP beyi destekledi diye, CHP temizlenecek öyle mi?
  Değil 70 yıl 7000 yıl geçse, bu pislikleri temizlemek mümkün değil, say say bitmez…

  Zındıka ehlinin işbirlikçileri olan ve de kendilerini Selefi olarak tanıtan ve dahi saf Müslümanları kandırma amacı güden bu Vehhabi tayfası aynen İŞİD ve CHP gibi aynı deliğe bevl ediyorlar.
  Yok aslında birbirlerinden farkları, aynı MİHRAKA hizmet ediyorlar, sadece makyajları değişik..

 2. Avatar

  DSP diye bir parti var hani şu Ecevit’in partisi,hani şu 28 şubat post modern darbesinin mimarı,başörtülü bacıları üniversite kapısında ağlatan,imam hatiplerin orta kısımını kapatan,hani liderlerinin 28 şubat sürecinden sonraki seçimlerde parlementoya giren bir bayan milletvekiline burası devlete meydan okunacak yer değildir,şu kadına haddini bildirin diyerek zorla meclisten attıran parti bugün cumhur ittifakına katılmış ve ona destek veriyor.O nedenle yetmiş yıl önce chp’nin yaptıklarına atıfta bulunarak millet ittifakına veryansın edenler daha 25 yıl önce müslümanlara yaptığı zulümlerle anılan partinin cumhur ittifakına katılmasına alkış tutuyorlar.Heyhaat!Abdul bin Übey bin Selul bile bunların eline su dökemez inanın

  • Avatar

   Şu farkı anlayamıyorsunuz: Millet ittifakında Kılıçdaroğluna destek veriliyor. Cumhur ittifakında ise Erdoğan’a. Yani Dsp Erdoğana destek veriyor. Bu farkı anlayamayanların siyasi olarak kandırılması çok normal.

YORUM YAZIN