Abdülaziz Bayındır Pensilvanya’da Fethullah Gülen ile buluşup anlaşmış

    İslam’a dair ne varsa bozmaya çalışan ve son dönemde Ramazan huzurunu bozmak için imsak tartışması açan Süleymaniye Vakfı başkanı Abdülaziz Bayındır’ın Fethullah Gülen ile aynı mecliste buluştuğu, konuşma yaptığı ve talimatıyla yazıya döküldüğü Süleymaniye Vakfı’nın kendi sitesinde duruyor.

Dipnotta da şöyle açıklanmış:

Yazı burada yani kendi sitelerinde duruyor. Demek ki kaldırma ihtiyacı hissetmediler.

http://www.suleymaniyevakfi.org/yazilar/fethullah-gulen-ve-abdulaziz-bayindirin-anlastigi–fitrat-zemininde-diyalog.html

    Sayfayı kaldırırlarsa burdan görmek için tıklayın

   17, 25 Aralık sürecinin ardından Fetö ile bağlantısı olanlar belirlenirken 15 Temmuz Darbe girişiminden sonra bile bu yazıyı sitelerinden açıkça ilan eden Abdülaziz Bayındır FETÖ’den ne zaman sorgulanacak?

   Ve işin ilginç tarafı kendileri taa Pensilvanya’da Fetö ile buluşuyorlar, taleplerini karşılıyorlar, bir diğeri (Mustafa İslamoğlu) “hocaefendinin ayakkabısını yetiştiremezsiniz” diyordu ama TV’den tarikat ve cemaatleri hedef gösterip suçluyorlar. Bu şekilde hedef saptırıp kendilerini gizliyorlar.

   Aldığı ikinci el telefonda bylock çıktı diye zindana atılan ve avukat masraflarına binlerce lira harcayan masumlar yerine kendini açıkça ortaya koyan, 15 Temmuz darbesinden sonra bile Fetö ile alakalı yayınlarını kaldırmayan bu zatları alsalar ya! 

www.ihvanlar.net


Hatırlarsınız Abdülaziz Bayındır Papa’ya da “hazret” diye hitap ediyordu. Sonraki savunmasında “Tevrat ve incile uyarlarsa zaten Kur’an’a uymuş olurlar” gibi zırva şeyler savuruyordu. Bunların da nereden kaynaklandığı belli oldu.

6 Yorum

 1. Kimsenin ahı kimsede kalmaz.Burada hakkını alamayan,ahirette elbette alacak ve oradaki daha da çetin olacak.Kimilerinin arkası güçlü diye onlara birşey yapılmıyor.Benim gözümde bu dini,bu nesli bozmaya çalışan herkes fetöcüdür.Çünkü fetö en zeki beyinleri aldı ve akıllarını kiraladı.Bir nesli ifsad etti.Dinler arası diyalog safsatasını bu ülkeye taşıdı,yaydı ve bu dini bozmaya çalıştı.Bizlere 15 temmuzu yaşattılar ve kimin ne olduğu gerçeği de ortaya çıkmış oldu.O zamana kadar sanki bir tebliğ hareketiymiş gibi gösterilmeye çalışılan diyaloğun,aslında ne olduğuyla yüzleştik.Fakat çok üzülerek görüyorum ki bazı şeylerden ders alınmamış.Diğer fetölere müsaade ediliyor,yaptıkları göze batmıyor.Din tahrip edilmeye çalışılıyor fakat birileri kafasını kuma gömmekte ısrarlı.
  Daha yeni, Diyanet İşleri Başkanımız dünkü ismi dinler arası diyalog,bugünkü ismiyle de dinler ve medeniyetler buluşması programına gidebiliyor.Ben bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum.Bu projede fetö yer almıyor muydu ve projeleri diğer ülkelerde hala devam etmiyor mu?O zaman hala neyin buluşmasına gidiliyor ve neden?Akıllarında soru işareti olan bizlere,bu buluşmalara hala neden gidildiğiyle ilgili açıklamalar da bulunabilirler mi acaba?Bildikleri birşeyler vardır belki de biz de bilelim,hemen kötü düşünmeyelim.
  Ama şurası da bir gerçek ki:Bu kafayla gidersek,daha çoook arkamızdan vuruluruz.Olan da bu millete olur.

 2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Rahmet sahibi Cenâbı Allah’a şükürler olsun yine batıl kaybetti yine Hak kazandı. ..nasıl da apar topar kaldırdınızya sayfayı. ..size minnettarım ihvanlar.net ailesi yıllardır çizginizi bozmadan ilerlediginiz bu ehli sünnetin kutlu dava yolunda yine batılın bir maskesini daha düşürdüģünüz için ALLAH azze celle sizden razı olsun. ..ne oldu bayındıraşağı öyle teravih yok fazladan oruç tutuyoruz Tarikat şeyh yok demeye benzemez bu işler atış serbest nasıl oldu atabildigin kadar atarsin ama nasıl oluyormuş bu işler . ..madem delikanlısıniz kaldirmasanıza sayfayı 🙄😝😛

 3. Hakan çağrı çetin

  Yaw arkadaş bu zındıklara uymayın diye yıllardır herkese yalvarıyoruz dinlemiyorlar bizi..
  Neymiş yok efendim hoca efendiymiş yok efendim profmuş falan filan!!! SURATLARINA BAKSAN İÇİN KARARIR..O kadar gerçekleri görmek istiyorsanız gidin Mahmut efendi hazretlerini ziyaret edin menzile gidin, nasılda huzurlu bir şekilde geri döneceğinizi hissedeceksniz ve ayrıca ALLAH’IN İZNİYLE hayatınız değişecek gerçekleri daha iyi algılayacaksınız..
  selamlar

 4. Sayda kaldırılmış sanırım bu haber üzerine. Elinizde kopyası varsa link atabilir misiniz.
  ADMİN: BURADAN BAKABİLİRSİNİZ https://web.archive.org/web/20161003073409/http://www.suleymaniyevakfi.org:80/yazilar/fethullah-gulen-ve-abdulaziz-bayindirin-anlastigi–fitrat-zemininde-diyalog.html

 5. Ben 17-25 Aralık’tan sonra bank asya’da parası olduğu için işinden olan memur tanıyorum. Bu adamlara niçin kimse dokunmuyor? 15 temmuzdan sonra bile yazı sitede.

 6. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Ooovv bunların maskesi de sonunda düştü ya artık ölsem de gam yemem. ..tarikat yok şeyh yok mürşid evliya şefaat yok bunlar şirk ve küfürdür diyenlerin hadis sünnet yok diyen bu güruhun akıl hocaları şeyhleri fetoş kucu kucu su çıkmış hemde pensilvanya ya gidip toplantı yapmışlar hani nerde kaldı sizin cemaate tarikate Gerek yok demeniz nursuz suratlar. ..sizden de size inananlardan da tiksiniyorum. ..ateistlerin ağzıyla konuşuyorsunuz. ..onların ekmeğine yağ sürüyorsunuz yaptığınız başka bir şey yok bayindiraşağı yuvarlanırsın böyle. ..

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.