Bebek ve Çocuk tecavüzleri arttı, Sebeplerini Araştırın

   Şimdi yine bazı din düşmanı hastalıklı insanlar “yuh size, siz bebekten mi tahrik oluyorsunuz” diyerek yazıyı ve gayesini anlamadan sağda solda yorum yapacaklar. Bunlar da anlama özürlü hastalar.

   Konumuza gelecek olursak…

   Malumunuz son yıllarda bebek ve çocuk tecavüzleri arttı.

   Küçücük çocuklara ve bebeklere tecavüz edildiğine göre toplumda “HASTALIKLI RUHLAR” var ve yazımız da bunlarla alakalı.

   Suç artışı varsa suça iten sebepler de araştırılır. Misal hırsızlık artıyorsa bunun önüne geçmek için araştırma yapılır, “ahlaki çöküntü, işsizlik, kumar borcuna batma” gibi sebepler ortaya çıkartılır ve tedbir alınmaya çalışılır.

   Bizim kültürümüzde, geçmişimizde ve toplumumuzda olmayan bu yüz kızartıcı, mide bulandırıcı tecavüz fiilleri de ortaya çıkıyorsa büyük bir problem var demektir.

   Peki, bu problem nedir? Altyapısında neler vardır?

   Öyle ya, yine haberlerde gördüğümüz üzere hırsızlık yapan şahıs “filmden etkilendiğini” söylemiyor muydu? Yine Rize’de arkadaşını bıçaklayan bir gencin Testere adlı bir film serisinin bağımlısı olduğu ortaya çıkmamış mıydı?

   Evet, her cürmü tetikleyen bir unsur var.

   Nasıl ki yengeye bile sarkıntılık edip “fuhuş-u memnu”yu telkin ediyorsa diziler, çocuk ve bebek tecavüzlerinin de arka planında görsel bir tetikleyici bulunuyor.

   Bunlardan biri de çocukların çıplak bir şekilde oynatıldığı reklam filmleridir.

 *Aşağıdaki resimlerden daha kötü olanları da vardı ancak onları koymak istemedik.

SADECE BU DA DEĞİL!

   İşte TV8 kanalının Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışmasına çıkardığı minik kızlar. Hepsi de şov için çıplak bir şekilde soyunmuş vaziyette. Ve milyonların karşısında gösteri(!) yapıyorlar.

   Bu bir istismar değil mi?

   Çocukların kendi yapı ve yaşlarına yakışmayan giyim ile hasta ruhlu insanları tetikleyecek hareketler sergilemesi, buna müsaade edilmesi bir suç değil mi?

   Size soruyoruz?

   Aşağılık insan böyle bir cürme teşebbüs ediyorsa ve tetikleyen sebeplerden birisi de bu ise tedbir alınması icap etmez mi?

   Çocukların çıplak bir şekilde reklam malzemesi yapılması “çocuk istismarı” değil mi?

   Ahlaki eğitim yok, Allah korkusu yok… Tam aksine her türlü iğrenç görüntü ile TV’lerde beyinlere mesaj veriyorlar.

    Hatırlayın! Bir ara doktorlara saldırı haberlerinden geçilmiyordu. Bu saldırıların bir anda başlayıp sonra bitmesi sizce tesadüf mü? Yoksa toplum olarak maruz kalınan bir telkinin ortaya çıkışı mı?

   Hepimizin çocuğu var, kızı var! Bu iğrençlikler başımıza gelmesin istiyorsak toplum olarak her türlü ihtimali göz önünde bulundurarak tedbir almalıyız.

   Rtük ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bu konuyu gözardı etmemeli ve gerekeni yapmalıdır.

www.ihvanlar.net

SEÇME VİDEO

15 Yorum

 1. Yukarıdareklamlardan alıntı yapılmış.Evet doğru çocukların bu şekilde TV’lerde olması doğru değil.Ancak bu reklamları yasaklayarak pedofili’nin önüne geçemezsiniz.
  Pedofili bir sapıklıktır.Pisliktir.Bir çok insan çocuğunun altını almıştır.Ateşlendiğinde yıkamıştır.Ona merhamet ile bakar.Pedofili saplantısı olanlar yok edilmelidir.Çünkü ciddi sapıktır.Aynı şekilde hayvanlara yönelimi olanlar.Yine gazete heberlerin de aile içi sapkınlıklar bunlarda pisliktir ve üst düzey ahlaksızlık hastalığıdır.Çare reklam yasaklamak değil ciddi oranda yıkıcı ve yok edici cezadır.

 2. Önce Maneviyat ve Ahlak Eğitimine gecmediğimiz müddetçe bu olaylar devam edecek bir memlekette alışverişin yüzde doksanı Bankalar aracılığı ile yapılıyorsa bizde bu durumlara tepki çekmiyorsak Hayatımızda bu uygulamaları yapanlara karşı müsamahalı davranıyorsun gerisi nedir bilemiyorum

 3. Bence fotoğraftaki çocukların görüntüsünü buzlayın, kendi çocuklarımız olsa öyle gösterilmesini istemeyiz.

 4. Dünyada günah işleyenleri hemen cezalandirsaydik yeryüzünde insan kalmazdı onları belli bir güne kadar erteledik yani olecekleri güne kadar yapan yaptığı ile mi kalacak sanıyor vallahi rabbimiz sabır ediyor ama sadece belli olan güne kadar….
  Bu ayetleri yi okuyup iyi idrak etmemiz lazim….Ayetler bize açıklıyor.

 5. Artık haberleri izlemek istemiyoruz midemniz bulanıyor insanlık insanlıktan çıkmış.Eskiden yabancıların haberlerinde böyle sapikliklari duyardık şimdi bizim haberlere de geldi müslüman ülkede yaşanmış yaşanmamış hic farkı yok Rabbimizin sabırlı olan ismini daha iyi anlıyoruz Cenabi Allah Eğer yeryüzünde günah işleyenleri heme.cezalandirsaydin yeryüzünde insan kalmazdı diyor hakikaten öyle belli bir süreye kadar erteleniyor.Bu dünyada gidişat iyi degil hoca vasfindakiler de okullarda da sapık çıkıyor insanın içi önemli artık dış görünüşe de güven yok. Bir de o resimleri kaldırın yine de …cocuk resmi evet ama belki bu siteye de o cinsi sapiklardan dadanan olur….

 6. Bir de güldüy güldüy mevzusu var. Güldür güldür ün bel alti skeçleri kesmedi, bebeleri piyasaya surduler. Kiz cocuklari kadin taklitleri yapmaya basladi. Şimdi ben de kendime şaçmalama yaw diyorum ama bu işler beyinle olmuyor zaten. Sonra düsünunce cok sacma mantiksiz ayip yuh artik diyorum ama bazen de malesef o tarz seyler hissedilebiliyor. Bu isler çok yönlü zaten. Sadece bu olaylar da degil. Bir cok faktor var. Bunun muhabbeti yorumla bitmez yani.

 7. Kokanalar değillermiydi, hamile kalırım ama doğurmam, p****ma dokunma diyenler. Yeri geldiğinde karışacaksın. İsmi lazım olmayan gazeteler bu habere ne mualif oldular acaba?,çıplaklık onlara göre çağdaşlık. Bunların adamı nudistler gibi denize girmemişmiydi.

  Kim demiş avrupa insanı medeni?
  Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni
  Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni.
  Desenize hayvanlar bizden daha medeni.

 8. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  İkinci bir husus’da anneye bakıyoruz başörtülü yada diğer türlü kıyafetler içinde ferace vs ama yanında ki minicik kızı 5-6 yaşlarında kısacık etek veya şort giyinmiş yada tül çoraplar çocuklar yanlarında. .. haliyle bu çocukların hiç bir şeyden haberi yok oynayıp hoplayıp zıplıyorlar ister istemez altları üstleri açılıyor mınicik yavruların bu nasıl sorumsuz bir anneki kızının bu halini görmüyor?!görüyor yada umursamıyor . ..çocuk büyüyor gelişim çağındayken bir daha tesettüre girmesi nerdeyse imkansız hale geliyor. ..kız çocuğuda erkek çocuğuda yaşları ne olursa olsun karma bir şekilde oyun oynatılmamaları lazım. ..nasıl anne başı örtülüyse kıyafeti derli topluysa bu özeni yavrularına da göstermeleri lazım neden bu vurdumduymazlık?!Yine diyorum tacizci tecavüzcü sapıklarda olduğu gibi bu suçun bir kısmı anne ve babalar da da var. ..kızım/oğlum yabancı birisinden çikolata şeker para alma dediler tamam bitti eğitim sadece bu mu?çocuktur bir şey olmaz kelimesi bitirdi bizleri. ..klipler reklamlar bebekler çocuklar çırılçıplak bez reklamlarında oynatılıyorlar. ..bunu gören pedofili sapıkların bilinç altına yerleşiyor kimse ye güvenmiyorum evin içinde dahi tesettüre riayet etmeleri lazım annelerin ama ne yazıkki tesettürü sadece kapı dışında zannediyorlar. ..çocuklarınıza kötü örnek olmayın aileler çocuklarınız yakanıza yapışacak ruzi mahşerde. ..boşvermişlik pervasızlık vurdumduymazlık var çoğu anne baba da yazıklar olsun. ..

 9. BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.
  PEYGAMBER EFENDİMİZ (s.a.v.)sizler hristiyan ve yahudilere benzemedikce kıyamet kopmaz,öyleki onlar yılan veya keler deliğine girmeye kalksalar,sizlerde oraya girmeye çalışacaksınız demiş,anneler çocukları ağlamasın diye ya tv nin karşısına oturtuyorlar veya akıllı telefondaki oyun programlarını seyrettiriyorlar,çocukların o yaştan itibaren beyinleri yıkanıyor,gördükleri şeyleri normal olarak algılamaya başlıyorlar.Bu halde büyüyen bir çocuğa yanlış yolda olduğunu anlatmak oldukça zor,bazen de imkansız oluyor,HZ.ÖMER r.a.efendimizin bir sözünde İNANDIĞINIZ GİBİ YAŞAMAZSANIZ,YAŞADIĞINIZ GİBİ İNANIRSINIZ DEMİŞ,Askere giden gençlerimize bakın aşırı gürültülü bir müzik ve içki eşliğinde vatan millet müdafasına gidiyorlar,kur’anı kerim tilaveti ve tekbirlerle giden oldukça az,gençler gelecek kurtarma derdinde,sonuç olarak toplumun bozulması demek aile yapısının bozulması demek,yeniden bir seferberlik başlatmamız gerekiyor,bu seferberlik her kesin kendi semtinde,mahallesinde,köyünde,kasabasında emri bil maruf nehyi anil münkeri arttırmamız gerekiyor,bunun yanında güzel ahlakta’da örnek olmamız gerekiyor,Selam ve dua ile,tüm kardeşlerimize sevgiler.

 10. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Ah dostlarım ah. ..15-16 yaşında yarı çıplak vaziyette eşcinsel barlar da anne ve babası yanında bilinçli şekilde sırf para uğruna yarı çıplak vaziyette aleyna tilkiler konserler vermedi mi ? Nahoş kliplerde pedofili sapıklarına o yaştaki bir kız çocuğu saçma sapan dans figurleriyle oynatılmadı mı?Giden yıl,aylar evvelinden. .. benim de şikayetim sonucu ihvanlar.net sitemizde sözde youtuber ailelerin yaşları 6-7-8 den başlayan çocuklarını biraz daha izlensin kanallarımız diye makyaj yaptırdıkları saçma sapan videolar çektirdikleri bu sitemizde konu alınmadı mı? 8 yaşındaki kız çocuğu annesinin makyaj malzemelerini yapıyor kıyafetlerini giyiyor topuklu ayakkabısını giyip babası ve diğer aile bireyleri kahkahalar atarak videoya alıp youtuber lik adı altında binlerce kişiye izlettiyorlar. ..durum vahim durum içler acısı. ..youtube da dizilerin filmlerin kliplerin altına yorum yazan kişilerin profillerine azıcık göz atın 9 yaşında 10 yaşında kız-erkek sübyan el kadar çocukları göreceksiniz. ..anneleri babalarının kredi kartlarını verip o yaştaki çocuğun eline avm ler den alışveriş yaptırıp bunu video ya çekiyorlar. ..sonra da ruhu sapık beyni pislikle yoğrulmuş insanlar cinsi istismar yapıyor cocuklarla sosyal medya üzerinden tanışıp buluşma tertip ediyorlar. ..Bilinçsiz cahil vurdumduymaz anne babalar da benim gözümde en az sapıklar kadar suçludur. ..sevişirim evlenmem. ..hamile kalırım doğurmam beden benim çocuk benim kime ne kürtaj yasal hakkımız söke söke alırız diyenler den tutunda ramazan ayında LGBT sapıklarinin istanbul yürüyüşüne kadar. ..eşcinsel bilmem ne can durmaza kadar ne kadar ne yediğu belirsiz tip varsa özgürlük hegomanyası altında milyön dolarlar kazanıp sapikliklarini yayarlarken bunların konserlerine 15 yaş altı çocuklarını da alıp giden ebeveynlerin hiç mi suçu yok?!Balık baştan kokardıya hani akvaryum koktu deniz koktu okyanus koktu. ..bilincsiz aileler gayrimeşru çocuk yapıp çöp tenekesine atanlar vs vs hangi birini söyleyim ki?!

 11. Maksat hasıl olmuştur.
  Bu adilik ( dilim varmıyor zihnim düşünmeye varmıyor) sadece hukuk önünde hesap verecek müebbet hapis vs cezalar ile çözüme kavuşturulabilecek durumlar değil. Bu vb türde adi cani mahlukatların toplumdan ivedi tespit edilmesi, tecrit edilmesi ve yok edilmesi gerektir. Aileye kısas hakkı da tanınabilir. Elzemdir. Çaredir. Bu hastalıklı insan mahlukatı yok edilmelidir.

 12. Bizi biz yapan değerler,müslümanın o güzel ahlakı nerede kaldı?Bizler ne zamandır bu derece bozulduk?Komşusuna çocuğunu emanet edenler, şimdi yeri geliyor babasına,kardeşine dahi güvenemiyor.Kardeş bildiği birisine yüzünü az biraz dönse sırtından bıçaklanıyor.Televizyonda bakmaya çekindiğimiz sahneler,sokakta,vapurda,otobüste canlı canlı izlettiriliyor.Ağzımıza alamadığımız,duyduğumuzda yüzümüzü ekşittiğimiz o küfürlü sözler,şimdi gençlerimizin ağzına sakız olmuş.Toplumumumuzun bu denli acınacak hale gelmesinin nedeni elbette belli.Ama önlemi alacaklar kimler?İnsanlıktan çıkacak,ahlakı ayaklar altına alacak,televizyon ve internette iğrenç görüntüleri gösterecek kadar tanınan ‘özgürlük’ özgürlük müdür?Yoksa bir nesli ifsad projesi midir?Ülkemizde pek çok yardım kuruluşu var.Allah razı olsun onlardan ama neden bu konulara değinen, toplumu bilinçlendirecek,ikaz edecek bir kuruluş yok?Toplumu bu türlü bozulmalara karşı uyaracak;okullarda,kurumlarda seminer verecek bir sivil toplum kuruluşu neden kurulamıyor?İnsan dediğin sadece maddeden mi ibarettir?Maneviyatını besleyecek sağlam kaynaklar neden sunulmuyor bu gençliğe?İnsanların hayvani hisleri neden bu kadar çok beslenmeye çalışılıyor.Sonrasında da bu kadar çok sapığın,vahşinin,yamyamın çıkması normal değil mi?Neden gücü elinde olan yetkililerimiz etkili ve yerinde önlemler almaya çalışmıyor?Biz ne zaman işin vehametini farkedeceğiz?Allah korusun ama Allah Teala’nın gazabı gelince mi?

 13. Zaten bu yeteneksizsiniz programı illa çıplak insan gösterecek çocuklar izliyorlar malesef hic iyi örnek teşkil etmiyor toplum yavaş yavaş alışıyor cocuklar da alışıyor bu defa onlar da ozeniyorlar rtük güzel bir denetim getirse cok faydalı olur çoğu aileler kanal değiştirirken bile görünmesini istemiyorlar….

 14. Yav tenkit ettiğiniz resimleri niye bilinçaltımıza sokuyorsunuz?

  Hasbunallah

  ADMİN: İŞİN VAHAMETİ ANLAŞILSIN KARDEŞİM…

 15. Çok önemli bir konuya parmak bastınız. Dizilerde oynayan büyük kadın gibi süslü püslü çıplak giyinen küçük kızları da ekleyin. Şerefsizler neslimizi ifsad etti

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.