Mehmet Görmez'in gidişi Hakkında

   Sitemize “bu konuda bir şey demeyecek misiniz?” tarzı soru yönelten kardeşlerimiz için sadece şunu söylemek isteriz ki, Mehmet Görmez artık görevi bırakmıştır. Arkasından hamasi söylemlerde bulunmak yersizdir. Abartacak birşey de yoktur. Devletten maaş alan bir memurdu. Görevi bıraktı ve gitti.
   Ancak şu çok açık ki, kendisi Fetö’nün güçlü olduğu dönemlerde hiçbir mücadele içine girmediği halde şimdi fetöyü bahane ederek hadisleri inkar etmek uğruna mehdi inancına karşı olduğunu beyan edip, yine fetöyü bahane edip cemaat ve tarikatlara karşı söylemlerde bulunuyor. (Fetö’yü de cumhurbaşkanının talimatıyla araştırma zahmetine girdi) Ve size bir sır verelim, Diyanet’te onun dönemine denk gelen bir çok açılımı da yine Erdoğan’ın talimatıyla gerçekleştirdi. Bu gerçeği kimse bilmez.
   Dolayısıyla kendisi de bir insan olup eleştiriye açıksa eleştirilecek çok yönü vardır. (Diyanet içinde Mehmet Görmez’i eleştiren görevlilerin sürgün edildiği de bilinmeyen, gizlenen bir gerçektir)
   Şuan Mehmet Görmez’e değil onun da görmediği sapık akımlara yoğunlaşma vaktidir.
   Daha önce bu konuda “MEHMET GÖRMEZ BU GÖREVİN HAKKINI VEREMEDİ” başlıklı yazı yazmış ve “artık görevi bırak” demiştik. Belki de çağrımıza kulak verdi ha ne dersiniz 🙂
   O YAZIMIZI BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ

PAYLAŞ