Amerika, Türkiye sınırına yerleşip silah yığıyor

   Bir deli bir taş daha atar kuyuya ve diğerleri o taşı çıkartmaya uğraşır. Biz “Ademin babası”, “yetim olmak da sünnet ananı yok et” zırvalarıyla uğraşalım, Müslüman kitlenin gözü kulağı bu boş işlerle meşgul edilsin diğer yandan İran yerli bağımsız füze ve savaş araçlarını yapsın, Amerika dört bir yanımızı YPG kuklasına silah sevkiyatıyla ve kurduğu üslerle sarsın. İsrail, Filistin’de şehrin ortasına gözetleme kuleleri inşa etsin, Kudüs’ü esir alsın.
   Bu delilerin kuyuya attığı taşlarla mecburen uğraşıyoruz ve uğraşacağız ama bizden kaçırılmaya çalışılan gündeme de odaklanmamız gerekiyor.
   Müslümanlar her an savaşa, cihada hazır olmalılar.
   Siyonizm Amerika için iki senaryo çizdi. Ya Türkiye’yi bitirecek ya kendi bitecek. Çünkü yahudi sermayeyi çoktan Çin’e taşıdı. Artık yeni maşa Çin olacak. Şimdiden tarihinde ilk defa başka bir ülkede üs kurdular.
   Öyle gözüküyor ki, Allah’ın izniyle Amerika’nın sonu bizim elimizle olacak.
   Amerika şayet Türkiye’ye ister kendisi ister kuklasıyla bir taarruz hesaplıyorsa, bizim de hesabımız Amerika’nın kendisinden, kuklalarından başlayıp Filistin’e kadar koridor açmak ve İsrail’in işgaline de son vermek olmalıdır.
   Ortadoğu’daki çıbanbaşı korsan lanetli israil yahudileri yok olmadıkça bu topraklara huzur gelmeyecektir.
 www.ihvanlar.net

PAYLAŞ
Etiketler