Kemalist olmak mantık ile bağı kesmek demektir

Kemalist olmak da zordur ama ayrıcalıktır. Çünkü herkes mantıkla bağını kesemez. Mantık nimetini devre dışı bırakıp, sorgu kanallarını kapatınca zaten otomatik olarak kemalist oluyorsun.

PAYLAŞ

6 YORUM

 1. Avatar
  ÂHİR ZAMAN YOLCUSU

  YAHÛDİ DÖNMESİ OLAN VE AÇIKÇA GÂVURLUĞUNU, KÂFİRLİĞİNİ İLÂN BEYAN EDEN HADDİNİ AŞAN AZGIN VE ZÂLİM OLAN BİR TÂĞUTTAN ÂLEMLERİN RABBI OLAN ALLAH’A SIĞINIRIM!!! RABBİM TÜM CÂHİL KARDEŞLERİMİZİ KURTARSIN BU KAMÂL’İZM, ATÂ’İZM DEHŞETİNTEN, ŞİRK’İNDEN, PUTPEREST’LİĞİNDEN!!!

 2. Avatar

  Şunların şu halini gördükçe acıyorum. Şeyhlere tapıyorsunuz diyorlar ama en büyük şirki kendileri yapıyorlar dini kazanç kapısı haline getiriyorsunuz diyorlar ama “ata” dedikleri adamın kitabını 2500 tlye satıyorlar… BÂTIL HER ZAMAN ÇELİŞKİDEDİR

 3. Avatar

  Giyinmeyi de ondan öğrenmişler iyi de onlar zaten çıplak geziyor…

  Bu sene çocuklarımıza yaptırılan iğrenç etkinliklerin (!) (tapınma) fotoğraflarını göremedim.

  Gerçekten sitenizi çok beğendim. Allah razı olsun hep takip edeceğim inşallah.

 4. Avatar

  Çok güldüm ya ne cahil adamlar. Sözde aydın çok okuyan ilericiler. Gerçekte ise taş devrini yaşayan cahiller sürüsü. Dünya bize gülüyor çünkü afrikada bile böyle ilkellik yok. Hindistanda puta tapanlarda görülebilen hsatalıklar

 5. Avatar

  Allah sonumuzu hayretsin.Demokrasi demokrasi derler ama müslümana yaşam hakkı tanımazlar.Düşmanı biz yendik derler ama Fransız askeri gibi sokaklarda, elleri müslüman kadınların başörtülerindedir.Türkiye İslam yüzünden geri kaldı derler ama bir asırdır hala olmamız gereken yerden çok çok uzağızdır.Müslümanın inancına bağnazlık derler ama kendi yaptıkları için akıl tutulması yaşarlar.
  Artık bizim müslümanlar da uyansalar da müslümanlara düşmanlıkla bakanlara yaranmaya çalışmasalar artık.Çünkü ne yaparlarsa yapsınlar asla onların dostluklarını kazanamazlar.

 6. Avatar
  Mütefekkir

  Hani o, babasına ve toplumuna: “İşte bu (yırtıcı hayvan, kuş ve insan şeklinde yapıp taptığınız) heykeller de nedir ki, siz sadece onlara sürekli yönelicilersiniz?” demişti.

  Onlar: “Biz babalarımızı sadece bunlara tapan kimseler hâlinde bulduk (da onlara uyduk)!” dediler.

  O: “Andolsun ki; elbette siz ve babalarınız gerçekten pek açık bir sapıklık içinde bulundunuz.” dedi.

  Enbiya Suresi 52,53 ve 54. Ayetler.