Celal Şengör’ün Müslüman Türklere Osmanlı’ya hakareti

Celal Şengör ile ilgili görsel sonucu   Dışkısını yemekle ünlenen profesör yine Osmanlı’ya ve özellikle Müslüman kimliklerine saldırmış ve hakaretlerde bulunmuş. Dışkı yiyen bir ağızdan doğru, güzel ve temiz şeyler bekleyemezsiniz elbette.

   Osmanlıyı cahillikle itham eden profesöre şöyle kısa bir örnek yerinde olacaktır:

   Bugün yurt dışından gelen bir turiste kimin eserlerini gösteriyoruz veya bir turist kimin eserlerini ziyaret ediyor? O cahillikle suçladığın Müslüman Osmanlı Türklerinin eserlerini. Sultan Ahmed’e hayran olup, Süleymaniye’de mest olan turistler Selimiye’de “bu bir kul yapısı olamaz” diyerek adeta eriyorlar.

   Sizin ve zihniyetinizin eserleri nelerdir?

   Biz söyleyelim: “hiç dışkınızı yediniz mi” diye soru soran bir gençlik!

   Öyle gençliğe böyle prof!

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ
Etiketler

3 YORUM

 1. Avatar

  Bu yazınız bana geçmişteki bir olayı hatırlattı.Topkapı Sarayı nı gezerken bir kadın yanındaki arkadaşlarına Osmanlı yı kötülüyordu.Bu ülkenin bir evladı ecdadını kötülüyor bizim memlekette.Halbu ki gezilen o saraylardan,camilerden ne paralar basılıyor.Hala Osmanlı bize bakıyor,hakları geçiyor farkında değil. Ne acı bir durum!Söylediği sözlerde padişahlar lüks içinde böyle bir sarayda yaşarken halk sefalet içinde yaşıyormuş.Sanki o dönemlerde yaşamış da kim nasıl bir hayat sürmüș gayet iyi biliyor(!)Zaten herşeyi onlar bilir biz bilmeyiz.Onlar alim, dindar kesim cahil.Evrimi kabul etmeyen bilim adamlarını dahi hafife alıp küçümseyen bir kesimdir bunlar.Allah hidayet etsin.

 2. Avatar

  Yok hiç canım hiç eserleri olmaz olur mu çok daha güzel eserleri var hem de b… yemekten daha fazla zevk alarak yaptıkları eserler hepsi:)) Mesela sağa sola her tarafa heykel dikip onlara tapınmak gibi.

 3. Avatar
  Murat Ademoğlu

  Yorum yapacaktım, vaz geçdim. Bu böyle Heriflere verilecek iki kelime bile ZÜL sayılır.

  Selam ve Dua ile