Aleyna Tilki’ye bakanlıktan “ilham veren genç” ödülü verilmesi skandalı

Spor Bakanlığı ile Forbes Dergisi işbirliği ile “30 Altı 30” programında Türkiye’nin ilham veren gençleri ödüllerini aldı. Ödül alanlar arasında, geçtiğimiz yıllarda alkollü mekanlarda konserler veren ve kendinden yaşça büyüklerle nikahsız hayat yaşayan Aleyna Tilki adındaki şarkıcıya da ödül vermesi şuurlu insanların tepkisine sebep oldu.

Sema Maraşlı:
Gençlik Bakanlığı Aleyna Tilki’ye gençlere ilham verdiği için ödül vermiş.Kliplerinde pedofoli özendirdiği, çocuk yaşta LGBT barda şarkı söylediği, 15 yaşındayken 30 yaşında biriyle gayri meşru yaşadığı için gençlere örnek olmalı demişler herhalde.

Bekir Tiryaki:
17 yaşında evlenip evinin hanımı olan kızların eşini cezaevine atan Aile Bakanı da, 16 yaşında alkollü mekanlarda sarhoş eğlendirip ayyaş mezesi olan Aleyna Tilki’ye: -“Türkiye’ye ilham veren gençler” ödülü veren Spor Bakanı da bizim temsilcimiz olamaz.

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ

3 YORUM

  1. Avatar

    Böyle dini bir platformda siyaset yapmaktan hiç hoşlanmam aslında, yeri değildir. Lâkin bu konuda da iki kelâm etmeden geçmek mümkün değil. Ak Parti’deki feci durumu yani bozulmayı, yozlaşmayı cumhurbaşkanı uzun zaman önce gördüğü için feryat figan bağırıp duruyor “metal yorgunluğu” diyerek. Ama tınlayan kim? Metal yorgunluğu kapsamına manevi bozulma da girdiğinden işte durum meydanda. Ak Parti neden oy kaybına uğradığına, bunun nasıl gerçekleştiğine şaşırıyor. Oysa şaşmaması ve kendisini sorgulaması, kuruluş zamanındaki Ak Partisi ile günümüz Ak Partisi arasındaki derin farkı görmesi lâzım. Görmek de yetmez, kendisine çeki düzen vermesi lâzım. Yoksa durum memleket açısından vahim bir hal alacak. Allah akıl versin. Para da para diyenler unutmasınlar ki iki metrelik çukura girdiklerinde yanlarında (üstlerinde) sadece birkaç metrelik bir Amerikan bezi bulunmakta.

  2. Avatar

    Haa ama doğruysa da şaşırmam zaten

  3. Avatar

    hangi şuurlu insanlar ? akp ‘den başka ne beklenebilir? ok yaydan çıkmış, akp’ in planları belli başkan yaptıkları yanlışları tek tek açıklıyor ama düzeltmeyi herhalde muhalefete bırakıyor, ab sevdasına ülke ve ümmet feda ediliyor, biz kafamızı kuma sokmaya devam edelim mi?Allah’ım Kur’an ve Sünnete dönmeyi nasip et