Din düşmanı solcuların hedefe koyduğu Bedri Gencer Hoca’ya destek büyüyor

Bedri Gencer Hocaefendi, Müslüman kimliği ve duruşu sebebiyle hedef haline getirildi. Başta yalancı başı Cumhuriyet paçavrası olmak üzere din düşmanı medya halkı aleyhine kışkırtmaya çalıştı. Peylaşım ve ardından yapılan açıklama şuydu:

 

   Bu paylaşımı üzerinden Hocaefendiye saldıranlara bir çok profesör, eğitimci ve yazarda tepki geldi. İfam genel başkanı İhsan Şenocak Hocaefendi de onlardan bir tanesiydi.

İHSAN ŞENOCAK HOCAEFENDİ:
Sözleri çarpıtılan Bedri Gencer Hoca, zinaya “aşk”, eşcinselliğe “özgürlük” diyen ahlak yobazı medyanın yeni hedefi… Müslüman deyince “gerici”, İslam deyince “gericilik” diye bağıran güruha göre FİKİR ÖZGÜRLÜĞÜ, İslami hassasiyeti olanlar dışında herkesin her şeyi söylemesidir.

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ

6 YORUM

 1. Avatar

  Hocam Allah razı olsun sizden ben sizin yerinizde olsam farklı konuşurdum …

 2. Avatar
  Metin Sağol

  Allah sizden Razı olsun Hocam Allah sizin gibi Hocalarımızın Sayısını Artırsın.

 3. Avatar

  5000 tane deveyi suları tükettiği için vurarak telef etti, yetmezmi? Salih(AS) kavmi niye helak oldu sanıyorsun?

 4. Avatar

  Avustralya ne halt etti ki ? Yangınla boğuşuyor..

 5. Avatar
  ÂHİR ZAMAN YOLCUSU

  Depremler ilahi bir ikazdır. Âlimler, (İki Z olunca üçüncü Z gelir) demişlerdir. Yani Zulüm ve Zina çoğalınca Zelzele olur. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
  (Zina yayılınca depremler çoğalır.) 
  [Deylemi]
  Depremler kıyamet alametlerindendir. 
  Buhari’deki hadis-i şerifte, (Depremler çoğalmadıkça kıyamet kopmaz)buyurulmuştur. Kıyametin ne zaman kopacağı bildirilmedi.
  Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
  (Ümmetim için depremler günahlarına kefaret olur.) [Hakim]
  (Allahü teâlâ, depremleri iyilere öğüt, müminlere rahmet, kâfirlere ise azap kılar.) [İ.Asakir]
  Âlimler, (Tehlikelerden, gücünüz yettiği kadar sakınınız. Çünkü, güç yetmeyen, dayanılamayan şeylerden uzaklaşmak, Peygamberlerin âdetidir) buyurmaktadır.

 6. Avatar

  Elazığ’da olan deprem başka bir yerde de olabilirdi.Böyle söylemiş olsa bile oradakileri suçlamak,günahkar ilan etmek için söylenmiş söz olarak anlaşılmıyor ki… Bu medya işine gelmeyeni çarpıtmasını çok iyi bilir zaten.Ancak şu da var ki: Neden bu kadar çok sallanıyoruz?Hergün bir yerde bir deprem oluyor.Kendimize gelmemiz gerekmez mi?Hocalar uyaracak elbet.Bunlar istiyor ki hiçbirşeye karışmasınlar,sussunlar otursunlar yerlerine.Cenazeden cenazeye,namazdan eve.Hiçbirşeye karışmasın bu hocalar (!)