Atatürk büstüne kar topu atan çocuğu öğretmeni polise şikayet etti

   Açık hava tımarhanesine döndük. Daha önce de M. Kemal büstünü yıkan inek sürgüne gönderilmişti. Şimdi de kar topu oynayan çocukların attığı kar büste vurunca öğretmeni öğrenciyi polise şikayet etmiş. Olay şöyle:

    Bu zihniyet ellerinden gelse büstlere pisleyen kuşları da yakalayıp imha edecek ama ona güçleri yetmiyor. Halimiz böyle acınası. Uğraşılan, dert yapılan şeye bak: BÜST.

   Ama aynı zihniyet geri kalmayı, bilim ve fende ilerleyememeyi İslam’a ve Müslümanlara bağlamayı da ihmal etmez. Halbuki bizi dünyanın 50 yıl sonrasından götüren zihniyet işte tam da bu zihniyettir.

   Bu zihniyetten hayır gelmez. Ama maalesef eğitim sistemi tam da böyle köhne, gerici, kof bir nesil yetiştiriyor. İlerlemeyi büyük heykel dikmekte, çağdaşlığı soyunmakta gören, dinsizliği marifet sayan bir zihniyet…

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ

3 YORUM

 1. Avatar
  ÂHİR ZAMAN YOLCUSU

  Maksat SELÂNİKLİ kaMAL değil ki… Güya kaMAL’a toz kondurmuyorlar bilmem ne! Bunların hepsi fasa fiso!!! Eğer REİS şimdi çıkıp dese ki, “kaMAL bir ateist olduğunu kendisi de itiraf etti, ancak Laikliği getirmekle çok iyi etti. Lâiklik ebediyen kalacak ama kaMAL’ın putlarını yıkalım” dese, inanın kaMAL ın putlarını yıkmaya ilk kaMAListler kendileri başlarlar, ayrıca REİS inde gider ellerinden öperler!!!! Yoksa kaMAL aşkıymış, koruma kanunuymuş hepsi fasa fiso!!!! Bunların tek istemedikleri şey LÂİKLİK elden gitmesin… kaMAL sadece bir bahane aracı…. adam türk değil müslüman değil sonuçta…

 2. Avatar

  Abi nasıl bi memlekette yaşıyoruz ya. Rabbim İslama dönmeyi bu millete nasip etsin

 3. Avatar

  Sıradışı bir şey olmamış. Okullar kemalist ideolojinin aşılandığı yerler. o yüzden bunun bir ihanet olarak görülmesi tabiidir. Mesela Camiiye gelinip imama taş atılır mı?..