Ehli Sünnet akademisyenlere saldırı var

Hem akademik ünvana sahip olup hem de hakkı hakikati hiç kimseden çekinmeden ortaya koyan, iman ve vakarıyla taviz vermeyen, Ehli sünnet inancından sapmayan ve bu yolda mücadele kaç kişi var şu ülkede?

Elbette bir çok akademisyenimiz var ama isimlerini biz bile bilmiyoruz çünkü ya makamından ya da üstlendiği misyondan ötürü her konuyu konuşamıyor, her konuda konuşamıyor veya istediği gibi konuşamıyor veya kendisinden beklenen net tavrı sergileyemiyor.

SALDIRIP SUSTURACAKLAR

Durum buyken iki elin parmağını geçmeyecek kadar hocamız ne olursa olsun hakikati haykırıyor, gerçekleri ortaya koyuyor.

Birileri bundan fena halde rahatsız. O birileri kim bilemiyoruz ama hocalarımızın üstüne saldıkları köpekler belli. Ağızlarından salyalar akıtarak, sağa sola toslayarak koşan ve kendisini ısıracağı hedefin üzerine atan kuduz köpekler gibi saldıran bu zihniyet son zamanlarda hocalarımızı mesnetsiz iddialar veya çarpıtılmış sözleri sebebiyle bir bir hadefe koyuyor, linç ediyor/ettiriyor ve görevinden uzaklaştırılması talep ediliyor.

YANAR DÖNER MUHAFAZAKLAR DA VAR!

Hadi bunları geçtik, görevlerini; verilen emirleri hakkıyla yerine getiriyorlar. Peki ya kendisini muhafazakar olarak tanımlayan, Ehli Sünnet diye geçinen veya hükumette bir yerlere gelmiş zevata ne oluyor?

Karşı mahalleye yaranmak ve gaz almak için başlıyorlar kendi tarafındaki adamları satmaya!

Kur’an’a “Allahın kelamı değil” diyen şarlatan akademisyene kimse ağzını açıp işlem yapamazken, bu hocalarımızın sözleri çarpıtılıyor ve hemen bu çarpıtmanın üzerinden Üniversite rektörü ve hükumet kanadından linç edici açıklamalar yapılıyor. Bu ne öfke beyler!

Asıl bu tiplere yazıklar olsun! Allah bu milleti böylelerinden kurtarsın! Dik duramayan, kardeşini savunamayan, işi düşünce (oy isterken) yaltaklanıp sonrasında tepen bakan, hemen satan, “alın parçalayın” derken “kendisi de parça kopartan” adamcıklardan Rabbimiz bu milleti kurtarsın.

HOCALARIMIZA SAHİP ÇIKALIM

Bu hocalarımızı her platformda savunalım, sahip çıkalım. Bir akademisyen kolay yetişmiyor ve zaten her köşe din düşmanları tarafından tutulmuş. O halde bu hocalarımızın arkasında duracağız ve onları çakallara yem etmeyeceğiz. En azından manevi moral olabilirsek bu bile bir destek, bir katkı, düşmana bir tokattır.

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ