Alparslan Kuytul kime hizmet ediyor?

Alparslan Kuytul son yıllarda hep provokasyon ve olaylarla gündeme geliyor. En son hadisede Kuytul’un ekibinden bir gurup girdikleri camide izinsiz bir şekilde itikaf yapmak istedi. Şikayet üzerine gelen polislere direnen ve mukavemet gösteren, olay çıkartan kişilere müdahale edilince sanki polis ibadete karşıyormuş gibi lanse edildi…

İşte Kuytul ve ekibi hakkında ilginç bir kaç bilgi…

Kuytul’un bu provokasyonunu kemalistler, din düşmanları ve Edip yüksel gibiler kullandı. Sizce bunlar kime hizmet ediyor?

PAYLAŞ

7 YORUM

 1. Avatar

  El Gaybu ilallah,
  Bu gün İTİKAF diyerek ortaya saçılan fitnenin asıl sebebini anladık ELHAMDÜLİLLAH.
  İsrail Mescid-i Aksaya saldırınca daha iyi kavradım.
  Bazı yükselecek seslerin direncini kırmak içinmiş, öyle ya, kendi ÜLEKSİNDE islami bir geleneğe camide BİBER GAZI kullanan bir İKTİDAR, tüm dünya da belirli medya eliyle yıpratılacak, çıkarılmak istenen seslere itibar azalacak.
  Nitekim de öyle oldu.
  Biz bu Herifleri hiçbir aktivitenin içerisinde görmedik, AYASOFYA açılır varmı bunlardan bir kare resim, veyahut bir eylem, yok. Myammar dan tutun dünyanın değişik coğrafyalarına kadar…
  Yok oğlu yoklar.
  Her Fitnenin altında illaki bir YAHUDİ parmağı vardır, şimdi daha rahat görebiliyoruz, o elleri..
  Hocam ağzına sağlık.
  Sen sesi sanalda gür çıkan boş tenekelere aldırış etme.
  Rahmetli Kadir Abinin dediği gibi, asıl seni takdir ederse o GÜRUHLAR, o zaman kendini sorgula,
  seni eleştirmeleri, senin doğru istikamette olduğunun göstergesi.

  Selam ve Dua ile

 2. Avatar

  Alpaslan Kuytul’culara camide biber gazlı müdahale ile Ayasofya’nın eski imamı Mehmet Boynukalın’ın “pamuk” göndermesi AK Parti MYK’da gündeme geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Camide onlara müdahale şekli yanlıştı. Onların yaptığı da yanlıştı. İkisi de yanlış” diyor.

  • Avatar

   Yalnız videoda konu Alparslan Kuytula yapılan müdahale değil Kuytul’un üstlendiği misyon.

 3. Avatar

  Hocam aslına bakarsanız şu konuşmayla siz de politika yapıyor ve bir siyasi partiyi savunuyor başka bir siyasi partiyi eleştiriyorsunuz..maalesef tersinden bakıldığında sizler de aynı durumdasınız..hak,adalet ve vicdan değil sadece siyasi taraftarlık adına bir şeyler söylüyorsunuz..

 4. Avatar

  Bu tip yapılar KİM tarafından inşa edildi ve de hangi amaçla…
  Asıl sorulması gereken soru bu, bu yapılar nerde kimler tarafından finanse edildi ve de kurduruldu?
  28 şubat zulmünde bunları görmedik, o zamanlar neden ortalığa çıkmadılar da,
  NEDEN ŞİMDİ?

 5. Avatar
  Bir Muallim

  Yahu Hocaaaaaaa!!! Alparslan Kuytul’un o konferansını iptal eden kim? İhsan Şenocak’ın diyanetteki görevini elinden alan kim? Yakın zamanda Mehmet Boynukalın’ın Ayasofya imamlığından ayrılmasına sebebiyet verenler kim? Kemalistlere yaranacağız diye Müslümanları kendilerine küstürenler kim? Kendiniz de söylüyorsunuz turistler bu ülkede birinci sınıf insan muamelesi görürken bizler insan yerine bile konulmuyoruz…Polisler Antalya’da turistin birine pasaport soruyor adam kadın polise sarkıntılık yapıyor canlı yayın yapıyor her türlü çirkefliği yapıyor yani sizin anlayacağınız…Peki bizim polislerin tepkisi ne? Adamı ikna etmeye çalışıyorlar eğer bunun binde birini yapan bir vatandaş olsaydı hali nice olurdu sizce? Yasaklar ve haksız yere kesilen cezalar milleti canından bezdirdi artık…Herhangi bir vatandaşın yakını sözüm ona koronadan öldüğü vakit cenazesine kimseyi almıyorlar ama ölen kişi çok meşhur bir şahsiyet oldu mu binlerce kişi başta devlet ricali olmak kaydıyla tabi cenaze namazına katılıyorlar bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demezler mi adama? Lebaleb kongrelere izin var üç beş kişinin bir araya gelmesi yasak, Ramazan’ın başında toplu iftarlar yasak ama Cumhurbaşkanı her Allah’ın günü toplu iftarlara katılıyor….Bu ve benzeri çelişkiler artık haddi aştı….Ortada gerçekten ölümcül bir virüs olmadığı insanların yanlış tedavi ve ilaçlar yüzünden öldürüldüğünü ne zaman göreceksiniz? Yıllar boyu sürmesi gereken faz çalışmalarının yapılmadığı aşılar birer birer piyasaya sürülüyor ve Diyanet buna mesnetsiz şekilde cevaz veriyor nerdesiniz? Aşıların içeriğinde domuzundan, maymunundan tut köpek balığına kadar envaiçeşit hayvandan alınan parçalar bulunuyor ve Diyanet bu aşıları olursanız orucunuz bozulmaz diye fetva veriyor!!! Yazıklar olsun….Bill Gates denilen şeytan emir veriyor hükümetimiz birebir uyguluyor…Adam yapay ete geçmeliyiz diyor bizim Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı kendisini destekler mahiyette bir açıklama yapıyor…Deccali düzene geçiş bizzat ülkemiz üzerinden yapılıyor kör mü oldunuz? El insaf el insaf yeter artık uyanın…Fe Eyne Tezhebun? Fe Eyne Tezhebun? Bu gidiş nereye?

  • Avatar

   çok güzel tespit, müslümanlar tarafsız bakmadıkça, bizim hırsızımız sizinkinden namuslu dediği , akpartinin yanlışına cılız ama chpnin yanlışına kıyametin kopartıldığı ve samimiyetsiz içinde siyasi ve taraflı söylemler davranışlar özellikle gençlerin maneviyattan, manevi ortamlardan uzak durmasına sebep oluyor. dün fettulah gülene tahsis edilen ülke şimdi ulusalci, rus ve çin yandaşı perinçek ve ergenekoncu ekibine tahsis edildi,fettulah gülen ekibini temizlemek için silivrideki darbeciler serbest bırakıldı. değişim tamamlandığında özellikle müslümanları büyük tehlike bekliyor, bunları temizlemek için kime fırsat verilecek? tekfircilere mi? günü kurtarmak için yapılan yanlışlara maalesef hiçbir ehli sünnet sesini çıkarmıyor, islam davasını akp yi savunmak zannettiğimiz sürece bir arpa yol alamayız, kuzuları kurtlara kaptırmaya devam.