Genç Hoca: Sedat Peker’i uyarıyorum

Sedat Peker BAE’den yaptığı konuşmalarla kendisine yanlış yaptığını düşündüğü kişiler hakkında çeşitli iddialarda bulunuyor. Bu konuşma sırasında sarf ettiği bazı cümleler tepkiyle karşılandı.

PAYLAŞ

2 YORUM

 1. Avatar

  Değerli Genç Hocam, sanki bu Sedat Peker denilen ADAM, bir Din Alimi,
  Sanki aşı çalışması yapan bir Bilim İnsanı, sanki bir Devlet Adamı…..

  Kusura bakmayın ama, bu kişi Mafya Babası ve de ne gariptir ki, Mafya Babasının konuşmaları itibar ediliyor.
  Etemeyin Allahaşkına, nasıl ki Lağım borusundan Nur akmazsa, böyle kirli adamların ağzından da böyle pislikler akar.
  Şimdi Abdülhamid Han dönemine gitsem, buraya dadanan Fetöcü ve de ittihadcı bozuntuları hemen saldırıya geçerler, Menderes zamanı ULUS ve de Cunhuriyet gazetelerine bir bakın, benzerlikler hemen ortaya çıkar.
  Git Türk ve islam düşmanı BAE’ nin kucağına otur, sonra video çek, İNANMAMI bekle.
  Seni BAE ki, her pisliğin altında imzası var, Önüne konulan CIA metnini bana yedirmeğe kalk.
  Valla onu bunu bilmem, Müslüman FERASET sahibi olmalı.
  Hedef 2023 ve de Tayyib Bey, önce etrafına saldırılar, en sonunda kendisine.

  İttihadcıların daha önce yaptıkları gibi, Ayasofyayı bile daha yeni açabildik.
  17, 25 aralıkta da aynısını yaptılar.

  Mafya Bozuntusuyla Devlet adamını aynı Kefeye koymak benim nazarımda vatan hainliği ile eşdeğerdir.
  Allaha şükür hiçkimseye eyvallahımız yok, Korkumuz da yok, sanki Mafya bozuntuları hayatımıza kastetmese ölmeyecekmiyiz, biz Müslümanız ve de Rabbimize teslim olmuşuz.
  Neymiş Vatanpervermiş, vatanını dinini seven hiç MAFYA olur mu? Var mı asr-ı saadette veyahut da tarihimizde, yok evine baskın yapılmış, Arkadaş hukuk gereği haksızlık yapıldıysa, git mahkemeye, yok senin Mahremin var da Milletin yok mu, hem neden Mehreminin başında değildin, o kadar Mahrem önemli senin için. Benim Türk Polisim, şereflidir, namusludur, kimsenin karısına kızına sarkıntılık yapmaz…

  Selam ve Dua ile

  • Avatar

   Haklısınız. Genel olarak parti taraftarlığı veya karşıtlığı üzerine kuruyor insanlar düşüncelerini ama esele parti de degil erdoğan da değil. Bu ülkenin içine çekilmeye çalışıldığı kaos ihtimali soz konusu. Ittihatcilar kadar pişman bile olmaz yeni gelenler… bu nasıl bir iş ki devletin bakanina karsi mafya guzellemesi yapacak kadar gözler dönmüş nefret bürünmüş. Ama bir taraftan da bu akp için bir uyari olsun. Gecmste mafyalarla ayni kareye girmek goz yummak vb hareketler ne amacla olursa olsun yapmamalilardi güvensizlik oluşması olağan. Allah doğruyu göstersin belalardan korusun